Şimdi Ara

GM Discovery 2 Hakkında Her Şey! 'ön inceleme' özel röportaj (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.117
Cevap
10
Favori
62.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öncelik general mobile firmasını gerçekten tebrik ediyorum ben zamanında tereddüt edip almadım çok yüksek fiyatlı donanım daha güçlü bir cihaz aldım ama zamanla çevremdeki bir çok kişiye aldık ve gerçekten son kuruşuna kadar hak ediyor. Discovery 2 ve krait 400 gelirsek bence tasarım olarak genel çizgileri kormuşlar ve fantazi yapmamışlar çok güzel olmuş kasa kalitesi geliştirişmiş cihaz biraz kalınlaşmış galiba pil den olabilir ama bence sorun değil krait 400 gelince msm8228 şuan için çok yeni nerdeyse hiçbir yerde kaynak yok ama msm8226 nin üst versiyonu olduğu düşünürsek 720p ekranı gayet iyi perpormans verir nasıl mı msm8226 deki adreno 305 450 mhz çalışıyormuş 8228deki enaz 450mhz çalışır zaten s4 pro daki adreno 320 bu değerlerde çalışıyor ayrıca SOC olarak Qualcaomm daha teknik özellik veriyor eğer krait 400 bu özellikleri destekliyorlarsa MHL miracast hızlı şarj otg........gerçek çok iyi olur . Discovery otg MHL desteğini mutlaka olması lazım ara yüz stock yapmışlar en iyisi ram biraz düşündürüyor ama stock ara yüz ve iyi bir ram optimizasyon ile sorun yaramaz fiyatı da beni düşündürüyor çünkü Qualcomm yeni SOC ları pek ucuza vermez ayrıca bu tele gelene kadar kac tane daha vergi yer bi millet ayrı bir konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekno_gus -- 11 Ocak 2014; 10:36:42 >

• ELIFE E7L beklerken nelere kaldık :( Discovery 1 ile aynı anda satışa sunulursa 700-800 arası bir cihaz olur.
    Cihazda hiçbir yenilik yok, malesef. Sallayarak uygulama kapatmayı getirdik diyorlar, BLU ve Gionee son 2 ürünlerinde bunu sundu zaten. Kasada en ufak bir özelleştirme veya yenilik yok. İçine SN400 ve Adreno305 koyulmuş basit bir cihaz bence. Çin üretimli olduğu için fiyatı gayet normal. F/P ürünü olabileceğini düşünmüyorum..
  • Yeni gelecek GM telefonunu beklemeye başladım nedense. Amiral gemi olacak deniyor acaba nasıl bi kasa nasıl bir ekran nasıl bir donanım kullanılacak. Eğer üst seviye donanım sağlam bir kasa ile gelir ve fiyatı 999TL olursa alınabilir olacağını düşünüyorum. Discovery Türkiye pazarında düğer firmaları rezil etti o fiyat segmentinde, amiral gemi GM umarım üst seviyeye toz yutturur ve yerli bir firma kazanmış olur. Başarılar diliyorum yolları açık olsun.
  • Gördüğüm kadarıyla gene telefon da saf android yok inşallah discovery nin birincisi ve ikincisi artık saf android'de kavuşur ve sadece ve sadece rehberde ve mesajlarda arama panelinde her tarafına saf android olur bu çinlilerin renkli menülerinden gerçekten sıkıldım artık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEvilErol -- 11 Ocak 2014; 10:35:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Üründeki stratejileriniz çok hoşuma gitti.

Forumu dinleyip
    büyük pil, 720p ekran, micro sd desteği ve arayüzü sadeleştirmeniz çok güzel detaylar. Bunlar tam forumun istedikleri.

Özellikle arayüzü standart android yapsanız bile o çinli arayüzden bin kat daha güzel olur. İlk telefon kesinlikle arayüzden kaybetti.

Size bir tavsiyem daha, fiyat/performansı rekabetçi olun. Birincisiyle benzer fiyattan lanse ederseniz almayı düşünüyoruz. Ayrıca üst sınıf telefonları ucuzlama eğilimleri var bkz. S800 lü LG G2. Telefonunuz tabiki güzel fakat fiyatta uçmamanız lazım. Pazarda çok rekabet var.

• Bence fazla bi artısı yok Discovery 3 cikana kadar Discovery'e devam

• Dün gelen eleştiriler dışardan haklı görünsede aslında ben böyle bir cihaz çıkacağını tahmin ediyordum, çünkü discovery1 de çok iyi bir çipsete sahip değildi ama firmanın yaptığı optimizasyonlar sayesinde S3 e ciddi rakip olan bir telefon olmuştu, bu cihazda aynı desteği alarak daha iyi yerlere gelebilir, emin olun firma olmak ve şirket kurmak kolay şey değil, onlar bu kadar yatırım yaparken her şeyi düşünüp yapıyorlar bu telefonları taki çok büyük bir firma olup tekelleşene kadar. Yinede bu çalışmalar güzel, ilerde ihracat yapıp firmanın büyümesi en büyük dileğim. Bir zamanlar "bu nasıl telefon" dediğim cihazlar ilk androidleri çıktığında heycanlandım ve şuan bu kadar geliştiler, helal olsun.

• Fiyat olarak bakacak olursak sonuçta son çıkan telefon parça teknolojilerinden sadece gorilla glass 3 koyulmuş gerisi ucuza tedarik edilebilecek ve ucuza maliyet edilebilecek parçalardan oluşmuş olduğundan ben fiyatı 700 tl gibi bekliyorum

GM'nin başarılarının devamını diliyorum
  • discovery 1 ile aynı fiyat olursa yine çok satılır. bende geçerim açıkçası
  • Uygun fiyatlı üst seviye telefon üzerinde çalışıyorlarmış.Bomba yakında patladı patlayacak.Söyliyim YER YERİNDEN OYNAYACAK.

• hala neden bunda 2gb ram yok. bilmem sd 600 işlemci yok bu discovery 2 değil 1.2 yok 1.5 diye saçmalayanlar var. haberi okumadan videoyu izlemeden yorum yapıyorsunuz. Adam diyor ki bu ilk telefonun revize edilmiş hali...hem 600 650 liraya telefon istiyorsunuz hem de 2gb ram sd600 işlemci 2500 3000 mah pil istiyorsunuz. Bu ne çelişkidir anlamadım gitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

Laf edenler bu telefonun fiyatının max800 lira olacağını düşünmeden konuşuyor galiba

En azından ROM desteği gelecek. Cyanogen kurulur.

Malum Discovery1 MTK kullandığı için ROM yoktu ve cihaz 4.2.2de kaldı

• İlk discoverynin revize edilmiş hali deniyor Ekran kalitesi ve kamerası yüzünden ilkinden çok yüksek girmemeli 599 ile 799 arası fiyatlandıtmayla girmeli 4 - 16 gb modelleri

Ben asıl yeni gelecek discoveryi merak ettim Keske 5.5 inc stereo hoparlör yine 720 p ekran ve 3200 mah üzeri bir telefon olarak gelse gelişmiş s600 fazlasıyla yeterli olur Fiyatıda 999 yapın ciddi ciddi efsane olursunuz

• GM Discovery 2 Hakkında Her Şey! 'ön inceleme' özel röportaj

bence cihaz olmuş dün ne kadar tersini söylemiş olsamda
  • telefon eh işte dedirtecek gibi de Huawei honor 3x gelirse bilmiyorum ne yaparım

• quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

Laf edenler bu telefonun fiyatının max800 lira olacağını düşünmeden konuşuyor galiba

En azından ROM desteği gelecek. Cyanogen kurulur.

Malum Discovery1 MTK kullandığı için ROM yoktu ve cihaz 4.2.2de kaldı

can alıcı nokta orası incelemedeki cihazın bizimkinden eksi bir yanı yok e buna cm overclock vs eklenince tadından yenmez diye düşünüyorum.
  • Sonunda üretilmeye başlamak üzere dediniz. Daha seri üretime girmemişken şu RAM'i 2GB yapın RAM fiyatı ne kadarsa direk üzerine ekleyin razıyım(z) diye düşünüyorum. En azından 1 sene RAM sıkıntı olmasın.
  • İlk discoverynin revize edilmiş hali deniyor Ekran kalitesi ve kamerası yüzünden ilkinden çok yüksek girmemeli 599 ile 799 arası fiyatlandıtmayla girmeli 4 - 16 gb modelleri

Ben asıl yeni gelecek discoveryi merak ettim Keske 5.5 inc stereo hoparlör yine 720 p ekran ve 3200 mah üzeri bir telefon olarak gelse gelişmiş s600 fazlasıyla yeterli olur Fiyatıda 999 yapın ciddi ciddi efsane olursunuz

• Adreno 305 ile ileriye dönük bir bir telefon olma snıfından çıkıyor.720p ekran ile çok sıkıntı yapacaktır...

• Telefon ne zaman Türkiye de satışa sunulacak?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.