Şimdi Ara

gm discewery ALLAH rızası için yardım edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bende 4 gb gm discewory var telefon yeni aldım şirket mailini kurunca telefonunuzun güvenlik güncellemesi gerekiyor diye uyarı veriyor bu adımıda geçince telefonunuzu şifrelemeniz gerekiyor diye bir uyarı çıkıyor onada tamam diyorsun android resmi ekrana geliyor çok kısa bir süre kalıp cihaz kapanıp açılıyor ve telefonununuzu güvenlik güncellemesi gerekli dediği yere geliyor yani telefonu şifreleme yapmıyor daha önce çok android telefon kullandım hiçbirinde telefon şifrfeleme diye bişi çıkmıyordu bu sorunla karşılaşmadım çok araştırdım forumlarda benimn gibi sorununu yazan var ama çözüm maaleef yok telefona hard reset attım ilk sürümünü yükledim güncelleme yaptım fabrika ayarlarına döndüm kısacası herşeyi yaptım ama olmuyor lütfen yardım edin ALLAH rızası için yoksa bu telefonun üzerinden arabayla geçicem
    hasankaratas1979@gmail.com

• discewory ne ya yenimi çıktı o
  • quote:

Orijinalden alıntı: lavdegon

discewory ne ya yenimi çıktı o

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dediğiniz pek anlaşılmıyor ama pin veyahut şifre koyun telefona. birde ayarlardan telefon şifreleme vardı samsunglarda ama gmd den anlamam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de şirket mailim kurulu ama böyle bir şeyle hiç karşılaşmadım. IMAP, POP3 mail kurulumu biraz karışık gelebilir yeni kullanıcılar için. Bilen birine kurdurun o yüzden.
  • quote:

Adam gibi soru sormuşlar cevaba bak??

• hem gelen e-posta sunucusu ayarları hemde giden e-posta sunucusu ayarlarında güvenlik tipini hiçbiri olarak seç disceweryde

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

quote:

bana değil konuya cevap yazıcan gereksiz kalabalık yapma ;)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

quote:

bana değil konuya cevap yazıcan gereksiz kalabalık yapma ;)

Tamam ergenim atar yapma. Derslerine çalış.

• arkadaşlar mail adresim exchange hesabı imap yada pop3 değil başka marka android telefonlarda yıllardır kullandığım mail adreesim kurulumunda bir sıkıntı yok mail kuruluyor kurulum bittikten sonra güvenlik güncellemesi yapmanız gerekiyor diyor tamam diyorsun telefona pin yada şifre koyma ekranı geliyor onuda ypıyorsun sonra telefonu şifrele diye bir ekran geliyor uyarı var şifreleme bir saat kadar sürecek telefon prize takılı olsun vs.. diye altta şifrele butonu çıkıyor tamam diyince ekranna android simgesi geliyor 3 saniye sonra telefon kapanıp açılıyor bu aşamada telefonu şifrelemesi gerekiyor diye düşünüyorum ama bunu yapmıyor yada yapamıyor telefon açılınca tekrar telefonunuzu güvenlik güncellemesi gerekiyor mesaında yani maili ayarlayıp bitirdiğin durumunda kalıyor forum sitelerinde yada nette yaptığım araştırmada bazı telefonlarda bu mesaj gelmeden mailleri gösteriyor bazı telefonlarda bu mesaj geliyor bu sorunu yaşayan ve benim gibi soran lar var ama çözüme henüz ulaşamadım ilgilenen bilen yardımcı olmak isteyen varsa lütfen yardım edin hepinize teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.