Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

GM Bir Markayı daha Tarihe Gömüyor. (Holden)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
50
Cevap
1
Favori
1.264
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> GM Bir Markayı daha Tarihe Gömüyor. (Holden)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3351 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Orijinalden alıntı: m.C.k.

Nasıl Chevrolet kullanıcılarını üzecek durum yok yahu, marka çekileceğim dedikten sonra istediği kadar servis garantisi versin, dediğinin arkasında durmadığı an muhatap kalmayacak ortada.

Bu gidişle Opel'in sonunu da pek hayırlı görmüyorum.

Muhatap kalmayacak derken? Chevrolet gidiyor General Motors faaliyetlerine devam edecek

Kağıt üzerinden bakarsak, Chevrolet Otomotiv Ticaret Limited Şirketi ve General Motors Türkiye Ltd. Şti. farklı firmalar.

Ne yapacaklar merak ediyorum, sembolik fiyata hisse devri yapıp devam mı ettirecekler, yoksa ceketini alıp gidecek mi firma göreceğiz.

Yasal olarak General Motors Türkiye Ltd. Şti. Chevrolet'ten farklı bir firma sonuçta.
    |
    |

• Yarbay
    2988 Mesaj

Dediklerinizde haklısınız hocam fakat psikolojik olarak kullanıcılar etkileniyor. Bulgaristan'da opel kullanıyorum ona güvenerek aldım şuan ki aracımı zaten Ama böyle bir karar alınması biz kullanıcıları psikolojik olarak etkiliyor. Umarım chevrolet sahibi olursunuz 2 marka'da da tecrübe edindim. Chevrolet'in bir tadı başka
    |
    |
    Source kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6496 Mesaj
    Bu GM aynen oyun dünyasındaki EA gibi, gücü yettiği firmaları alıp alıp kapatıyor. Sektöre zarar verip, çeşitliliği ve kaliteyi azaltmaktan başka hiçbir icraatı yok. Klasik kapitalist sistem.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Kapanan fabrikalara değil de işsiz kalan binlerce kişiye acıyorum, üzülüyorum.
    |
    |

Gökteki yıldızı Allah, yerdekini Benz yarattı. Teşekkürler Benz :)
  • Yarbay
    11271 Mesaj
    GM gibi başarısız bir kurum, nasıl oluyor hala dayanıyor anlamış değilim.

Orijinalden alıntı: deserthawk

Arkasinda dunyanin en buyuk ekonomisinin oldugunu unutmamak lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

OyuncuyaHaber™
    ★☽PS4Xbox One┊PC → ☾★

Intel i7 980X ┊ Asus P6T6 Revolution ┊ 12 GB RAM ┊ GeForce GTX 980 ┊ Windows 10
    Samsung 55ES8000 ┊ Vestel 43UD9300 ┊Samsung Gear S2 ┊ Asus Zenfone 5┊Iphone X ┊Project Scorpio Edition ┊PS TV ┊PS VR┊PS4 Pro┊PS4 20. Yıl Özel Sürüm
    2012 Opel Astra ┊Cosmo ┊ 1.4 Turbo 140HP 200NM┊ Flexride Şasi Sistemi ┊NAVI 600 ┊2012 VW Polo ┊ Comfortline ┊1.6 TDI 90HP 230NM┊ DSG ┊ 2018 Honda Forza NSS250A
  • Yarbay
    11271 Mesaj
    quote:

quote:

Doğru tabi. Yani bakıyorum gerçekten çok yanlış kararları var. Chevrolet, holden, saab falan benim umrumda olmayan markalar açıkçası. Fakat şu Opel kendini GM'den kurtarsa bence daha iyi işlere imza atacak.

quote:

quote:

Doğru tabi. Yani bakıyorum gerçekten çok yanlış kararları var. Chevrolet, holden, saab falan benim umrumda olmayan markalar açıkçası. Fakat şu Opel kendini GM'den kurtarsa bence daha iyi işlere imza atacak.

Imkan var ama imkanlari kullanip uzun vadede dogru strateji gelistirebilecek biri yok sikinti burda marka zamaninda sadece markalari satin alarak daha da buyuyebilecegini bile dusunmus isin ozunde sadece satin almanin hicbir ise yaramadigini bugun ku yoneticileri anliyor bugun ku sonuclar iste bu hatalarin son olaylariydi simden sonra daha farkli bir yol izleyecek GM. Elinde kalan son markalara odaklanip bulunduklari pazarlarda oncu marka olmaya calisacaklar bakalim bunda basarili olabilecekler mi gorucez.

|
    |

OyuncuyaHaber™
    ★☽PS4Xbox One┊PC → ☾★

Intel i7 980X ┊ Asus P6T6 Revolution ┊ 12 GB RAM ┊ GeForce GTX 980 ┊ Windows 10
    Samsung 55ES8000 ┊ Vestel 43UD9300 ┊Samsung Gear S2 ┊ Asus Zenfone 5┊Iphone X ┊Project Scorpio Edition ┊PS TV ┊PS VR┊PS4 Pro┊PS4 20. Yıl Özel Sürüm
    2012 Opel Astra ┊Cosmo ┊ 1.4 Turbo 140HP 200NM┊ Flexride Şasi Sistemi ┊NAVI 600 ┊2012 VW Polo ┊ Comfortline ┊1.6 TDI 90HP 230NM┊ DSG ┊ 2018 Honda Forza NSS250A

• Yarbay
    5781 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Gavurun malına ne ağlayacağım
    ToyotaSA kapatılırken ağlayanlar nerdeydi

ToyotaSA kapatılmadı ki, Japonlar Sabancı hisselerini devraldı sadece... Daha bile iyi oldu...
    |
    |
    Karlılık olmayınca ve sürekli de hükümet teşviği de olunca Avustralya kıtasına özgü bu markayı satıştan kaldırıyorlar.Klasik kapitalist sistem.

Muhtemelen Avustralya dışında Yeni Zelanda ve Kıta'nın güneydoğusunda ki Tasmanya adasında satılan bir marka olsa gerek Holden.
    |
    |

Chevrolet Yeni Aveo Sedan 1.3 Lt Dizel Saten Gri 2012,5 Model
  • Yarbay
    34477 Mesaj
    aynen ilk kez duydum
    |
    |
    |
    GM in en gereksiz markalarından biri, geç bile kalındı. Şu vauxhall da kapansa iyi olacak. sırf amblemle marka yaşatıyorlar ne saçma.

GM en büyük olabilir ama yanlış yaptıklarını değiştirmez bana göre.
    |
    |
    Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.
  • Binbaşı
    1266 Mesaj
    bence tamda şimdi akıllıca davranıyor gm. teknoloji gelistirmeyen sadece montaj yapan markalari tek tek kapatması bundan. opeli satmayı ciddi ciddi düşündüler. zarar ustune zarar ederken diger yandan g.korede dayvu gayet iyi isler yapiyordu. montajin buyuk kismi oraya kaydi. rusyada deli gibi uretim var. ve chevrolet markasinin dagitim.noktalari olarak buralari belirlediler. chevrolet markasi gm in dirilisidir aslinda. lokomotifte cruze oldu. ve artik insanlar gm e baska gozle bakar oldular. marka cok dogru bir strateji ile opelin önünden çekildi avrupada peki ne yapacak gm bundan sonra? marka v fabrikadan sonra teknoloji alacak. yakında psa yì alırlar. merak etmeyin. pejolar citrolar amerikan olur ama hepsinde opel yazar belkide.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

GM in en gereksiz markalarından biri, geç bile kalındı. Şu vauxhall da kapansa iyi olacak. sırf amblemle marka yaşatıyorlar ne saçma.

halbuki opel ile birebir aynı, sadece amblem değişik vida somunlarına kadar aynı.. o halde vauxhall neden var ? google emmiye yaz söylesin sana... saçma mı değil mi...
  • Yarbay
    3453 Mesaj
    GM küçülürken büyüme kararı almış.
    |
    |

''Ömür dediğin üç gündür; dün geldi geçti, yarın meçhuldür. O halde ömür dediğin bir gündür; o da bugündür".
  • Yüzbaşı
    401 Mesaj
    cruze'a makyaj yapıp donanımı malzemeyi filan düşürüp opele gecirsinler. 1.3dizel cıkarıp 301'e ,rapid'e rakip olsun..
    |
    |
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
son dakika
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.