Şimdi Ara

Gm 9 pro space gray 22-05-2019 tarihinde alınma nokta hatasız takasa edilebilir 1050 tl tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    05-22-2019 tarihinde alınma nokta hatasız gm 9 pro hic bir sorunu yoktur alındıgı günden itibaren kılıf ve ekran koruyucu ile kullanılmıstır arkasındaki jelatini dahi cikarilmadi kutu icerigi sarj aleti kulaklık aksesuar hepsi sorunsuz durmaktadir yaninda biri telefonda takilmak uzere ikisi sifir olmaz uzere 3 adet yumusak kaliteli kılıf hediye verilecektir sorusu olan pm veya whatsapp ile iletisim kurabilir referansım mevcuttur daha once telefon satısım olmustur alan kisilerede sorabilirsiniz herkeze iyi forumlar elimden geldigi kadar cihazin fotograflarini cekmeye calistim daha detayli isteyene whatsapp yoluyla gonderebilirim fiyat 1050 dusunuyorum takas teklifi degerlendirilir
    Gm 9 pro  space gray 22-05-2019 tarihinde alınma nokta hatasız takasa edilebilir 1050 tl tl
    Gm 9 pro  space gray 22-05-2019 tarihinde alınma nokta hatasız takasa edilebilir 1050 tl tl
    Gm 9 pro  space gray 22-05-2019 tarihinde alınma nokta hatasız takasa edilebilir 1050 tl tl Gm 9 pro  space gray 22-05-2019 tarihinde alınma nokta hatasız takasa edilebilir 1050 tl tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhatakdag4545 -- 13 Ekim 2019; 20:53:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayırlı satışlar dostum. Son derece güvenilir bir arkadaşımız.

• hidden kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim abi cok tesekkur ederim guzel temennilerin icin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Özelden satıldı demiştiniz ama ilan güncel mi??

• Break0ut kullanıcısına yanıt
    satıldı forumdan birine kargosu yapıldı insallah sağ salim biran önce varır size özelden de söyledim satıldıgını

• Pardon :))
    İlanda değişiklik görmeyince şansımı denemek istedim.
    Hayırlı olsun der giderimmmmm......

• Cihazı ben aldım. Kardeşim güzelce paketlenmiş gönderdi.
    Dediği gibi de temiz cihaz aldık.
    Teşekkür ediyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Frk_Plt kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim abi güzel günlerde kullanman dilegiyle

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.