Şimdi Ara

GM 9 Pro KULLANANLARIN DİKKATİNE !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam uzun süredir telefon araştırıyorum. 1000-2000 tl arasında bütçem var ama mümkün olduğunca 2.000 sınırına yakın olsun istemiyorum. GM 9 Pro gözüme kestirdiğim telefonlardan beri. özellikle batarya + ram + godzilla ekran (ekran dayanıklılığı çocuktan dolayı önemli) benim için bu telefonu alma kararı almam da önemli oldu. sizin de fikrinizi almak istedim. General Mobile 9 Pro kullanan arkadaşların yorumunu almak isterim.

NOT: Türk markası olması da ayrıca bu telefonu alma kararı vermem de etkili olan nedenlerden biri oldu.

• dostum bence 2000-2500 tl değerinde bi telefon özelliklerine sahip olan gm 9 proyu öneririm sana. eğer çocuğun da varsa , ekran olarak da gorilla ekrana sahip. 3bin800 amperlik bataryası da işini görecektir diye düşünüyorum.
  • ben 6 aydır kullanıyorum bence tam bir oyun telefonu gerek ekran özellikleri gerek ram+bellek özellikleri olarak oyunlar için çok ideal. son derece iyi çalıştırıyo COD ve PUGBı canavar gibi çalıştırıyo
  • arkadaşım öncelikle godzilla değil gorillaglass5 :))) sonrasında da dediklerine katılıyorum. benim oyun oynarken en zevk aldığım telefonlardan biri gm9pro gorilla glassda gerçekten insana güven veriyor ne donanımı yüksek telefonlar var bi kere düşünce tuzlabuz oluyor ama gorillaglass iyi bi koruyucu olmuş
  • hocam bu cihazı çok araştırdım ama bir türlü almak nasip olmadı ama umutluyum birgün alacağım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.