Şimdi Ara

GM 5 PLUS OREO (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
5
Favori
33.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
400 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Fatih projesinde dağıtılan GM tabletlerin ne kadar leş cihazlar olduğunu gördüm.

Bütün GM cihazları da o derece leş kalitesiz cihazlar olarak görüyorum

Bulup da bunamayın ya adama ücretsiz tablet veriliyor leş diyor.

Hafif olmayabilir ama gayet güzel ekranı olan güzel bir tablet. Kasma donma da görmedim. Boş yapmışsın.

• Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Kasıyor ve kilitleniyor

Öğretmen tableti demirbaş olarak sayılır ve kırılırsa ücreti tahsil edilir

• iPhone kullanicilari da prizin yanından ayrilmiyor bu konuda yalnız değilsiniz. Onlarin fiyaati da sizin telefonların fiyatinin 2-3 katı!

• Arkadaşlar General Mobile cihazları aldığınızda sözleşmede verdiği garantiyi yerine getirmediyse mahkemeye gidin direkt eğer bu kadar ısrarcıysanız bu güncellemeyi almakla ilgili.

Ama yerinizde olsam güzel bir mail yazar ve herkesin bu maili göndermesini tavsiye ederim. Böylelikle bir geri dönüş alma şansınız olabilir.

Ve fazlada adamları acele ettirmeyin bu sefer sorunlu güncelleme verirler başınız daha çok ağrır.
  • Daha telefonun modelini yazamıyorsun, markayı savunuyorsun. 4s değil 4G. İsteğiniz kadar savunun bu gm'nin dolandırıcı bir firma olduğu gerçeğini değiştirmez. 3 senedir GM 4G kullanan birisi olarak, bu markaya daha fazla prim vermeyin arkadaşlar.
  • amasseia kullanıcısına yanıt
    Sabah san aksama eve geldiğimde 45 falan şarjım kalıyor

iPhone 8 plus san selamlar

• En tepede çıkan konunun ilk mesajı böyle mi olur ? Düzeltin ilk mesajı adam akıllı açıklayın durumu.
  • Uyanık kalma, bataryanın rezil performansı ve Android One denip güncellemenin 3 ay sonra bile verilememesi bitirdi bu telefonu. Yok şöyle f/p ürünü, yok böyle alternatifsiz falan demenin anlamı yok.
  • quote:

Kasıyor ve kilitleniyor

Öğretmen tableti demirbaş olarak sayılır ve kırılırsa ücreti tahsil edilir

Sonuçta eğitimde kullanmak için ücretli bir tablet de satın alabilirdiniz öyle değil mi? Bu size kullanmanız için verildi bir zahmet kırmayın bozmayın.

Kasıyorsa donuyorsa bi fabrika ayarı çekin. O da olmuyorsa madem bu kadar memnun değilsiniz kullanmayın.

General mobile hiç sevmem ama bu eğitim öğretim için bir hizmettir.

Ki bence hiç gerek yoktu o ayrı konu öğrencilerin asphalt oynamasından başka bir işe yaramadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömerayhan -- 4 Mart 2018; 13:8:10 >
  • Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Eğitim öğretim için hizmet değil öğretmen dinlemek ortam dinlemesi yapmak İçin dağıtıldı

Öğretmen tabletleri mikrofonu sürekli açık kapanmıyor

• Bugün Xiaomi için yazılanlar (hatta fazlası) 5 sene önce GM discovery için yazılıyordu. İlk fitili firma çalışanı bir avuç troll başlattı forumda. Sonra çığ gibi büyüdü discovery sevdası. Buradaki fanboy'lar milleti öyle gaza getirmişlerdi ki bir dönem piyasada Discovery bulunmuyordu. Kara borsaya düşmüştü telefon.

Size tavsiyem dh'e bakarak bir şey almaya karar vermeyin. Perde arkasında çok oyunlar dönüyor.
  • Konuya destek veriyorum gm alma aldırma.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • S8 den den yazıyorum oreo lu çok tatlı be

• Okullara taplet pc dağıtılması kadar gereksiz bir uygulama olamazdı!

Yazık günah paralar çöpe gidiyor.
  • quote:

Sabah san aksama eve geldiğimde 45 falan şarjım kalıyor

iPhone 8 plus san selamlar

Katılıyorum. Sabah 7 akşam 4 sürekli aktifim. Benimde o civarlarda

• pemaxs P kullanıcısına yanıt
    %100 ile evden çıkıyorum 1 saat geçmeden %75 e düşüyor...zaten millet Söve Söve bi hâl oldular..resmi Facebook sayfası üç maymunu oynuyor.Sozde kurumsal firma...peh peh

• 2.5 yıl önce GM android one almıştım 650 liraya, şuan hala memnun bir şekilde kullanıyorum. Güncellemeleri alıyorum, telefonda en ufak bir yavaşlama yok, hiç sorun çıkarmadı. Burdaki yorumları görünce çok şaşırdım.

Yeni modellerde kaliteyi düşürmüşlerdir belki de?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mc_aliko -- 4 Mart 2018; 15:20:17 >
  • bulaşmayın gm ye
  • senseman62 kullanıcısına yanıt
    hocam rootlayın bakın ne bitiriyor şarjı olmadı bir rom atın yapın bir şeyler.üzüldüm 1 saatte 25 şarj kaybı çok anormal.iyiki almamışım gm gidip huawei aldım 1,5 yıl oldu bir kronik sorun,şarj erken bitme sorunu yok şükür
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.