Şimdi Ara

Gm 5 Plus dokunmatik sıkıntısı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
22.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • beyler bende de aynı sorun var 2. kere telefon değişti ama yolladıkları cihazlarda da aynı sorun var
    telefona screen touch programı yükleyin ve tırnak arkasıyla ekranın her yerine sürün ve deneyin temassızlık olan bölgeler var mı diye işin ilginç yanı telefon elde tutulurken veya şarjda iken hiçbir sorun olmaya biliyor fakat bir yüzeye koyunca dokunmatik bariz zayıflıyor yuzey dedıgım masa falan ıste cihazda elektiriksel bir problemde olduğunu düşünüyorum
    ama bu sorun her cihazda yok mesela alışveriş merkezinde denediğim ürünlerde bu sorun yok sanırsam bunlar sonraki gelen cihazlarda kronik bir problem ben cihazı baya baya inceledim sorusu olan olursa yanıtlarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur6666

beyler bende de aynı sorun var 2. kere telefon değişti ama yolladıkları cihazlarda da aynı sorun var
    telefona screen touch programı yükleyin ve tırnak arkasıyla ekranın her yerine sürün ve deneyin temassızlık olan bölgeler var mı diye işin ilginç yanı telefon elde tutulurken veya şarjda iken hiçbir sorun olmaya biliyor fakat bir yüzeye koyunca dokunmatik bariz zayıflıyor yuzey dedıgım masa falan ıste cihazda elektiriksel bir problemde olduğunu düşünüyorum
    ama bu sorun her cihazda yok mesela alışveriş merkezinde denediğim ürünlerde bu sorun yok sanırsam bunlar sonraki gelen cihazlarda kronik bir problem ben cihazı baya baya inceledim sorusu olan olursa yanıtlarım

Bu sorun bi ara bendede vardı masanın üstüne falan koyunca dokunmatik zayıflıyordu ama 7.1 guncelllemesiyle baya düzeldi dokunmatik sadece bir kırılmaz cam takip tekrar deneyeceğim dokunmatik degisecekmi diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ugur6666 U kullanıcısına yanıt
    Bendede ayni sorun vardi. Elde tutarken mükemmeldi fakat koltuk gibi düz olmayan bir yüzeye koyunca bazi kisimlar algılamıyordu kilidi kapatıp açınca da düzeliyordu. Ben de sorunun yazilimsal olduğunu düşünüyordum bundan dolayi ki öyleymiş gibi duruyor. 7.1 güncellemesini yukledikten sonra hiçbir sorun kalmadi sıkıntısız kullanıyorum su anda. Eğer güncelleme yapmadiysan en güncel surume yukleyip tekrar dene bi

• Yaa benim gm5 plus telefonum var ama mesela pubg oynarken ilerlerken sağa sola hareket ettirince ilerleme tuşu etkisiz hale geliyo yani ikisini aynı anda kullanamıyorum her oyunda böle oluyo yeni aldım bide lütfen yardım edermisiniz bu konu hakkında bana

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.