Şimdi Ara

GM 5+ Ekran sorunu- Öneri istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sürekli olmasa da bir kaç gündür sık sık bu sorunu yaşıyorum. Ekranın alt kısmı farklı bir ekranmış gibi davranıyor. Düşme çarpma herhangi bir şey yaşamadım. Durduk yere olmaya başladı. Videoda ne olduğunu görüceksiniz zaten. Değişim talep etsem ne derler ya da sizin öneriniz nedir? Zaten Telpa yolu gözüktü ama gönderirken ne olarak göndermek gerek?

Videoyu yükledim ama siteden bir türlü ekleyemedim. Youtube linkini veriyorum.https://www.youtube.com/watch?v=BGRVav2m-B4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uguruyar101 -- 22 Nisan 2017; 9:53:39 >

• cihazı formatlayın düzelmez ise servise gönderin. darbe vuruk kırık ezik sıvı teması yamulma vs yoksa ücretsiz tamir edilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

cihazı formatlayın düzelmez ise servise gönderin. darbe vuruk kırık ezik sıvı teması yamulma vs yoksa ücretsiz tamir edilir.

Hem normal hem factory reset attım sorun hala devam ediyor. Darbe - sıvı teması hiçbir şey olmadan durduk yere olmaya başladı. Sanırım pazartesi servise gidecek. Teşekkür ederim.
  • Baglanti noktalarinda sorun var gibi . Yani kullanici hatasi degil .

Servise gidilmeli sorun yazilimsal degil donanimsaldir .

Darbe ile olacak birsey degil darbe ile olsa olsa ekranda catlakliklar veya murekkep gibi bir siyah dagilmis sivi lekeler olurdu . Sizde boyle bir durum yok .

Kullanici hatasi denilemez . Direk servise yollayin. Ozellikle youtube video linkini de atin ne olur olmaz ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.