Şimdi Ara

GM 4G Şebeke Sorunu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
16.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    GM 4G cihazım var. Türk Telekom hat ve 4,5G kullanıyorum.
    Şebeke çubuğu ara ara dalgalı bir hareket çiziyor ve her zaman olmasa da konuşmalarımda kesilmeler yaşıyorum.
    Konuşma devam ederken karşı tarafın ses geliyor ama benimki gitmiyor 1-2sn sonra pat diye kesiliyor. Bazen direkt kesiliyor. Bazen de komple sıfır çekiyo telefon ve hücresel ağ kullanılamıyor diyor(bunu türk telekomun az çektiği yerde yapıyo teli kapatıp açınca düzeliyo)
    Sorun Türk Telekom hattan mı yoksa telefondan mı bilemedim. Sizde böyle bir sıkıntı mevcut mu?

• Teli kapatıp açmana gerek yok uçak moduna al sonra geri aç.Önereceğim yöntem ise hücresel ağlar kısmından ağ ara diyin.Ordan türk telekomu seçin belki yararı olur
  • Hocam tesekkur ederim. Bahsettiginiz ayar resimde gosterdigim ag operatorleri kismindaysa araniyor kismini gecemiyorum.

GM 4G Şebeke Sorunu?

GM 4G Şebeke Sorunu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir dipnot daha geceyim. Gecen hafta telefonu sararmis ekran ve basmayan kilit tusuyla alakali servise vermistim. Komple bakmislar hatta kameradaki lenste cizik oldugunu da soylediler. Acaba sim yuvalariyla ve sebeke cekis gucuyle ilgili test yapmislar midir? Yoksa tekrardan servise mi vermem gerekir?

• Hocam son durum budur. Turk telekom mu avea mi :)

GM 4G Şebeke Sorunu?

• quote:

Orijinalden alıntı: CyBeRBoY

Bir dipnot daha geceyim. Gecen hafta telefonu sararmis ekran ve basmayan kilit tusuyla alakali servise vermistim. Komple bakmislar hatta kameradaki lenste cizik oldugunu da soylediler. Acaba sim yuvalariyla ve sebeke cekis gucuyle ilgili test yapmislar midir? Yoksa tekrardan servise mi vermem gerekir?

O kısmı bilemem ne yazık ki hocam.Farketmez merak etmeyin başka bir şebekeye kayıt olamıyorsunuz zaten Türk Telekoma tıklayın ilk önce sonra uçak moduna alın sonra uçak modunu kapatın.Kullanın.İyi olursa öyle kullanın bir de 3g ye alın.4.5 g de telefon araması gelince 3g düşürüyor belki bu yüzden de olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hamikisi

quote:

Bir dipnot daha geceyim. Gecen hafta telefonu sararmis ekran ve basmayan kilit tusuyla alakali servise vermistim. Komple bakmislar hatta kameradaki lenste cizik oldugunu da soylediler. Acaba sim yuvalariyla ve sebeke cekis gucuyle ilgili test yapmislar midir? Yoksa tekrardan servise mi vermem gerekir?

O kısmı bilemem ne yazık ki hocam.Farketmez merak etmeyin başka bir şebekeye kayıt olamıyorsunuz zaten Türk Telekoma tıklayın ilk önce sonra uçak moduna alın sonra uçak modunu kapatın.Kullanın.İyi olursa öyle kullanın bir de 3g ye alın.4.5 g de telefon araması gelince 3g düşürüyor belki bu yüzden de olabilir

Maalesef duzelmedi hocam. Hatti degistirmeyi dusunuyorum ins. da hat kaynaklidir diyorum. Sim kartim 4,5G o yuzden bir tek 3Gye alin oyle deneyin dediginiz kismi denemedim. Ne gibi bi dezavantaji olur?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hamikisi

quote:

Maalesef duzelmedi hocam. Hatti degistirmeyi dusunuyorum ins. da hat kaynaklidir diyorum. Sim kartim 4,5G o yuzden bir tek 3Gye alin oyle deneyin dediginiz kismi denemedim. Ne gibi bi dezavantaji olur?

Hocam ağ tercihlerini ayarla kısmında LTE yazıyor ya ona tıklayın 3g yapın.Cekim gücü fulllenecektir.Internet hizi biraz azalabilir

• Yaptim hocam sagolun, bir muddet de boyle deneyeyim. Sikintim duzelmezse sizce sorun telefonda midir hatta midir?

• quote:

Yaptim hocam sagolun, bir muddet de boyle deneyeyim. Sikintim duzelmezse sizce sorun telefonda midir hatta midir?

Çok büyük ihtimalle düzelecek hocam.Buna kesin birşey diyemem ne yazık ki yakınınızdaki kişilerin hatlarını takıp bir çağrı yapın aynı şey oluyor mu bakın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.