Şimdi Ara

GM 4 GB İÇİN KİTKAT İYİ Mİ OLUR KÖTÜ MÜ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Gelmesi yılan hikayesine dönen 4.4 kitkat sonunda geldi. Benim telefon 4 GB . Yükleyip yüklememe konusunda kararsız kaldım. Malum kitkat da uygulamalar hafıza kartına taşınamıyor. Bunun ileride ciddi sıkıntı olacağını düşünüyorum. Ne dersiniz? Performans artışı için bu riske girmeye değer mi? 4.4 kitkat'ın 4.2 JB'ye göre çok fazla artısı var mı? Yükleyip kullanan arkadaşların yorumları karar vermeme yardımcı olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kim diyor hafıza kartına taşınamaz diye? Daha bugün 10 tane uygulamayı hafıza kartına taşıdım. Sıkıntı yok jbdeki gibi uygulama ayarlarından taşıyabiliyorsun.
  • Discovery Repartition Tool ile dahili hafızayı bölümlendirdiysen KitKat'a geçme derim. Ben geçtim, pişmanım. Aşağıdaki konuda buna çözüm arıyorum.

http://forum.donanimhaber.com/m_100093057/tm.htm
  • gokhans19 kullanıcısına yanıt
    LG G pad var bende. Onda da 4.4 var ve hiçbir uygulama taşınamıyor. LG'nin arayüzünden dolayı böyle olabilir mi? Eğer Discovery de uygulama taşınıyorsa geçmeyi düşünebilirim.

• Arkadaşlar taşınabiliyor uygulamalar herhangi bir sıkıntı yok bu konuda.

• vaskin77 kullanıcısına yanıt
    LGyi bilmiyorum discovery kitkatta sorun yok jb gibi taşınabiliyor.
  • gokhans19 kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam
    Sistem yöneticisi ile taşınabiliyor. Kit katı yükleyince fark ettim. Bu iyi oldu. Birde şu uygulamalar için ayrılan bellek yükselseydi çok güzel olurdu. Şu anda bir sorun yok sadece telefon çok kasıyor.

• kitkat kasıyorsa geçmeye gerek yok o zaman birde hızlanacak denmişti.
  • Hep bir inceleme olurdu bu sefer inceleme yapan yok. Bir kaç yorumda video izlerken ekranın gittiğini sesin devam ettiğini okudum soğudum bir an.
  • Arkadaşlar kasma bendede oldu 2-3 saat kurcaladiktan sonra kasma yok artık. Bence güzel bir güncelleme olmuş. Teşekkürler gm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.