Şimdi Ara

GM 20 ve GM 20 Pro tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
276
Cevap
4
Favori
18.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: yuxeses

2012 yılından beri bir kaç değişiklik dışında hep gm kullandım. İlk çıkan gm ile başladım sonra 4 kullandım şimdi de 6 biraz öncede 20 yi aldım pro ya gerek yoktu benim için bir anlam ifade etmiyor çünkü. Boşuna masraf olacaktı. Son derece sade düz bir cep telefonu kullanan birisiyim onun için bana 10,000tl lik bir telefonda bir anlam ifade etmiyor. Günlük kullanımda işimi düzgünce görsün bana yetiyor. Gm 6 iki defa garantisi varken arıza yaptı. Gm nin servisi çok iyidir ücretsiz kargo ile yolluyorum takibini internetten yapabiliyorsun güzelce yapıp yine ücretsiz yolluyorlar. Pandemi de sanırım bu düzen yoktur ama firmanın bu hizmeti bende iyi intiba bırakmıştır her zaman. Amazondan 1,732tl ye aldık bakalım umarım sorunsuzca gelir ve güzelce sorunsuz kullanırım.

geldi mi kullanmaya başladınız mı durum nedir ? artıları eksileri neler ? donma kasma kronik srun var mı ? navigasyon performansı nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: bYUğur

Helio P70 yaklaşık 2 yıllık bir işlemci.... neyse işin teknik detaylarına girmeden; bu adamlar androidone projesinde telefon üretip güvenlik güncellemelerini bile veremeyen son derece acemi iş yapan manavda karpuz satma stratejisi ile telefon satma peşinde olan bir firma, android 10'un beta sürümünü bile bir yerlerden aşıran yazılım ekibi var bu firmada, benim param var çöpe atmak istiyorum istediğimi alırım yerli milli falan filan diyenler koşup alsın, o değil de cihaz ve teknik detayları ne kadar da UMIDIGI S3 Proya benziyor demi  

kimsenin yerli milli diye aldığını sanmıyorum ama 1600 liraya varmı daha iyi telefon ? iyisi olmasın aynısı olsun var mı ,onu tercih edelim.

• trak76 T kullanıcısına yanıt
    1 sene güncelleme gelmedi, geçen ayki sıralı güncellemelerden sonra geçen hafta da güncelleme geldi. Guvenlik güncellemesi agustos oldu galiba. Arama uygulaması sorunluydu güncelleme ile toparlanmıştı. Bundan sonra tcl 10 l aldım onu gm almamış olmamın sebebi güncelleme gelmemesi idi.
    Yoksa tercih edilmeyecek telefon değil. Bütçenize göre karar verin..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mozden M kullanıcısına yanıt

yeni güncellemeyle herşey iyi mi ? bozulan bişey var mı ? telefonun arama sesi nasıl ahize sesi yüksek mi, karşıdaki bizi iyi duyuyor mu ? navigasyon açtınız mı gps uydularına düzgün bağlanıyor mu

• trak76 T kullanıcısına yanıt
    Ne zaman aldığımı bilmiyorum ancak ilk çıktığında aldım işte o gün bugündür bir kere olsun teklemedi. En ufak sorun da yaşamadım aktif kullanılıyorum. Oyun oynamıyorum zaten sadece sosyal medya ve fotoğraf için. Genel olarak oldukça memnun yani bir sorunu falan yok. Navigasyon da sorun yok çalışıyor...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

Ne zaman aldığımı bilmiyorum ancak ilk çıktığında aldım işte o gün bugündür bir kere olsun teklemedi. En ufak sorun da yaşamadım aktif kullanılıyorum. Oyun oynamıyorum zaten sadece sosyal medya ve fotoğraf için. Genel olarak oldukça memnun yani bir sorunu falan yok. Navigasyon da sorun yok çalışıyor...

süper. bende ilk discovery vardı soket sorunu çok can yakmıştı . bunda ona benzer bişey duydunuz mu ?

• Typc girişli bu öyle bir sorunu yok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • gm20 pro ayarlarda volte kapatma seçeneği yok mu? Bulamadım bir türlü

• ilginç bir şekilde gm 20 telefonuma android 11 gelmiş, sevindim ve indiriyorum  

• İndirmeden önce diğer yedeklerle beraber whatsapp yedeğini de alın özellikle google drivea yedekleyin. Bende güncellemeden sonra whatsapp fotoğraf ve video alıp gönderme yapamadı. İzin ayarlarıyla çözülmedi. Programı kaldırıp yeniden kurunca ancak düzeldi.

• Bir de şarj ederken ekranda hızlı şarj oluyor yazısı çıkıyor artık.

Neydi o gm discovery zamanlarında güncelleme muhabbetleri. Sayfa sayfa yazılar. GMden önce paylaşılan stock romlar vardı, custom romlar gırla... Şimdi sürüm güncellemesinde 2 yazı sadece.
    Ne güzel dertlerimiz varmış:)

• Nightwing kullanıcısına yanıt

İndirmeseydin keşke...

• GM, kağıt üzerinde çok iyi fiyat performans telefonu sunuyor. Ancak donanımsal sorunlu parçaya denk gelme ihtimali biraz daha yüksek oluyor. Yazılımı es geçiyorum çünkü gecikmeli de olsa güncelleme geliyor.

Edit:Aynı sorun xiaomi, redmi, poco için de geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SinanEnginizm -- 27 Mart 2022; 13:49:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GM 20 güvenlik yaması Şubat 2022ye güncellendi.

• Bu telefonu yeni aldım da dokunmatiği bir tık geç tepki veriyor. Normal mi? Yani böyle yukarı kaydıracam mesele, ilk hareketi algılamıyor, bir tık geç tepki veriyor. İlginç bir durum. Daha kötü telefonlarda böyle bir durum yok. Ayarlardan çözmenin bir yolu var mı.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.