Şimdi Ara

GM 20 ve GM 20 Pro tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
276
Cevap
4
Favori
18.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sana telin fotosunu kutuyu hatta faturayı yollayayım mı, GM 9 pro kullanıyorum geçmişte de GM 5 plus kullandım, yerden yere değil yerin dibine sokacak kadar kullandım yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freeheart44 F kullanıcısına yanıt

Daha yeni sipariş verdim ama 15W şarj olacağını sanıyorum, daha iyi olmasını isterdim. Ayrıca, batarya en az 4500mAh olsaydı çok iyi olurdu. Ama bu fiyata kağıt üzere daha iyisi yok. İnşaAllah üzmez.

• bYUğur kullanıcısına yanıt

Canın çok istiyorsa yollada yanlışlıkla mı etiketledin yoksa sebepsiz yere üstüne alınıp heyecan mı yaptın anlayamadım.Çok zaman geçmiş üzerinden konuya yazdığımı bile unutmuşum lakin senin özelinde birşey yazmamışım zaten.  

• Pro modelini almayı düşünüyorum. UFS 2.1 depolama işi güzel olmuş hızlı fotoğraf çeker hızlı açılır uygulama başlatma hızı vs her şey tatmin edici olur.

Normalde iPhone kullanıcısıyım ama aşırı pahalı oldular büyük ekranlı bir iPhone modeli için 6 bin lirayı gözden çıkarmak gerekiyor artık. Elimdeki iPhone 6 da epey eskidi.

Yine de şüphelerim var acaba kronik sorunları vs var mıdır henüz çok yeni bir cihaz.

Fiyatı özelliklerine göre çok iyi duruyor 6 GB ram 128 gb ufs 2.1 hafıza 108 mp kamera. Full Hd+ ekran.

• uthmani U kullanıcısına yanıt

Hocam kamerasını çok merak ediyoruz 108 megapixel ve diğer modlarda örneklerinizi bekliyoruz ışıklı ışıksız ortamlarda.

Çok yüksek beklentim yok ancak rezil de etmemesi gerek nihayetinde.

• SD kutu acilisi ve kisa bir inceleme videosu yayinladi. Dileyen izleyebilir

• besttrr kullanıcısına yanıt

gm9 pro kullanıyorum ama ekran pert oldu ne yapsam bilmiyorum 510tl masrafı var al eskiyi ve ryenisi yapsalar keske. ama eger yaptırıda satarsam 1500 1600 e alırım yenisini.

başka telefon yok bu fiyatalara bu özellikte. kamerası en az gm9 pro kadar olsun baska bırsey istemem.

• Bu telefonun tek rakibi aynı fiyata sahip olan tcl 10l

teknoloji kanalları güzel bir versus çekse aslında hiç fena olmaz.

• yolyordam35 kullanıcısına yanıt

Kamera tasarımı bana kötü geldi o telefonun tüm kameraları yatay olarak yan yana dizmek kimin fikriydi acaba :(

• Olgi kullanıcısına yanıt

108 mp meselesi yazılımsalmış. Aslında 42 mp ana kamera.

Gerçi 2300 liraya sanatsal fotoğraflar vs beklemiyorum zaten ama milletin içinde utandırmaması gerek. Galeri leş fotoğraflarla dolmasın sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Numenorian Man -- 4 Eylül 2020; 20:31:8 >
  • Numenorian Man kullanıcısına yanıt

vallahi hocam yanyana dizmede bir sıkıntı yok ama tcl nin arayüz ve kamera yazılımının yanında loş ışıkta çekim kabiliyeti de kötü. gm düzgün foto çekiyorsa fiyatına göre rakipsiz cihaz. 3gb ramlı telefonumda kasmalar şişmeler görüyorum. açıkçası 2.3 2.5k bandında da 6gb ramlı telefon olmadığından gm 20 pro rakipsiz olacak gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: yolyordam35

vallahi hocam yanyana dizmede bir sıkıntı yok ama tcl nin arayüz ve kamera yazılımının yanında loş ışıkta çekim kabiliyeti de kötü. gm düzgün foto çekiyorsa fiyatına göre rakipsiz cihaz. 3gb ramlı telefonumda kasmalar şişmeler görüyorum. açıkçası 2.3 2.5k bandında da 6gb ramlı telefon olmadığından gm 20 pro rakipsiz olacak gibi.

Androidde 6 gb ram iyi ve garantici bir seçim bence de. Bir de ufs 2.1 olayı iyi. Yavaş depolama birimi ram 20 de olsa problem yapardı. Şimdi ilk aılış, uygulama başlatma kamerayı başlatma çekilen fotoğrafı kaydetme hepsi hızlanacak.

Kamerası üzmezse bu iş tamamdır. Şu ekonomik ortamda rakipsiz derim.

• neyro61 kullanıcısına yanıt

Sizde de video cekerken ses konusunda sıkinti var mı? Sesleri çok kötü kaydediyor, hic bisi anlasilmiyor.

• Numenorian Man kullanıcısına yanıt

Kagit uzerinde kamera, hafiza ve islemci olarak cok daha geride degil mi TCL?

• besttrr kullanıcısına yanıt

Öyle. GM bunda Dolby Vision ve Dolby Atmos gibi pahalı ve kaliteli özelliklerden vazgeçip maliyeti düşürerek yine de kaliteli bir tecrübe sunmaya çalışmış.

Ekran standart IPS LCD’ye dönmüş Dolby Vision destekli OLED’den. GM 9 Pro’da böyleydi.

Gorilla Glass gitmiş. Qualcomm yerine de MediaTek gelmiş. Helio P70 saat hızı olarak SD 660’dan biraz daha güçlü bir işlemci ve 14 değil 12 nanometre ile üretilmiş biraz daha az güç tüketimi olabilir.

Eksilenlerin yerine de performanslı bir depolama birimi ve üzmeyeceğini düşündüğüm bir kamera gelmiş. Tasarımda da GM9 Pro’ya göre yenilikçi bir tavır var. Ram 6’ya depolama da 128 gb’a yükselmiş.

Yine de eksilen şeyler çok gibi. Çift hoparlörden teke düşülmüş Dolby’ler gitmiş.

Ama ekonomi o günden beri daha kötü bir halde bence 2300 çıkış fiyatı iddialı üstelik bu daha da düşer. Daha 1 gün olmadı resmi siteye konulalı.

2000 bandında mutlu eder diye düşünüyorum sahibini.

• Eskiden gm cihazlara taksit olurdu, hala var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Estonya Feribotu kullanıcısına yanıt

gmnin kendi sitesinden alırsanız 6 taksit olması lazım

• yolyordam35 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevap için. Kredi mi kullandırıyor yoksa karta mı taksit?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cube acr yada farklı programlar ile arama (çağrı) kaydı yapabiliyor mu? Deneyen var mı?

• Gm9 pro ile değişim kampanyası var mı?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.