Şimdi Ara

Glutamine boy uzatırmı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
2
Favori
12.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • l arginine diye baktım başka marka ürünler geldi tam olrak ne pmden link atabilirmisiniz rica etsem
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrEvo8

Protein sentezine yardım edip yıkımı önleyerek yapıcı bir rol oynuyor. Genlerinde yoksa zaten uzamazsın ama gelişime yardımcı olur.

Aynısından ben de aldım geçen hafta cuma. Günde 3 kez 2şer kapsül almanı öneriyor. Bu hesaba göre de 16 günde kutu bitiyor ona göre.

100 kapsüllük bir ürün antrenman günleri günde 3 diğer günler 2 kullanırsan yaklaşık 6 hafta sürüyor antrenman günleri haftada 3 bu arada bölgesel çalışmaya göre

protein tozuyla beraber alınırsa antrenman günleri zaten 6500 mg glutamine almış oluyosun ve l arginne vs cabası tek ölçek toza göre söyledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A ®h Pozitif -- 20 Mart 2011; 13:46:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: A ®h Pozitif

quote:

Protein sentezine yardım edip yıkımı önleyerek yapıcı bir rol oynuyor. Genlerinde yoksa zaten uzamazsın ama gelişime yardımcı olur.

Aynısından ben de aldım geçen hafta cuma. Günde 3 kez 2şer kapsül almanı öneriyor. Bu hesaba göre de 16 günde kutu bitiyor ona göre.

100 kapsüllük bir ürün antrenman günleri günde 3 diğer günler 2 kullanırsan yaklaşık 6 hafta sürüyor antrenman günleri haftada 3 bu arada bölgesel çalışmaya göre

protein tozuyla beraber alınırsa antrenman günleri zaten 6500 mg glutamine almış oluyosun ve l arginne vs cabası tek ölçek toza göre söyledim

Günde 3 tane değil. Günde 3 defa 1 porsiyon. 1 porsiyon = 2 kapsül. Yani günde 6 kapsül eder. 100/6= 16 gün

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: A ®h Pozitif

quote:

Günde 3 tane değil. Günde 3 defa 1 porsiyon. 1 porsiyon = 2 kapsül. Yani günde 6 kapsül eder. 100/6= 16 gün

Protein tozu kullanıyosan servisin bir önemi yok günde 2 taneden kaba 50 gün yapıyo zaten benim glutamin kapsül kutumda günde 1 yada 2 servis alabilirsiniz diyor 50 servislik olduğu yazıyor 1 servisi sabah aç karna ve yatmadan 1 saat önce uyguluyorum 16 günde 100 kapsül bitirirsen ilerde karaciğer ile alakalı sorunların çıkabilir.

•  Glutamine boy uzatırmı?
    Kutunun üzerindeki talimatlar böyle diyor yani. İnternette okuduğuma göre de protein tozu ile birlikte ve yatmadan önce alınması gerektiği yazıyordu. Neyse. Zaten bitince tekrar glutamin almayı düşünmüyorum tek olarak.
  • quote:

Glutamine boy uzatırmı?
    Kutunun üzerindeki talimatlar böyle diyor yani. İnternette okuduğuma göre de protein tozu ile birlikte ve yatmadan önce alınması gerektiği yazıyordu. Neyse. Zaten bitince tekrar glutamin almayı düşünmüyorum tek olarak.

söylemeyi unuttum bu kapsüller protein tozu ile beraber kombinasyon zaten hardline ucuzdur içeriği düşüktür ama türk malı oldğundan dolayı doğallına inanıyorum bu bitince ne almayı düşünüyosun çinko falan faydalı olurmu

• Ben glutamine zaten almayacaktım. Protein alacaktım sadece yanında glutamine ile krom pikolinat da hediyeymiş.
  • L- ariginine için mesaj atan arkadaslar ürün budur istanbul kadıköyden almıstım isteyene adresi atarım pmden ayrıca hayatimdegisti.com daki telkinle boy uzatma konusunuda göz gezdirin derim ben

Glutamine boy uzatırmı?
  • quote:

Ben glutamine zaten almayacaktım. Protein alacaktım sadece yanında glutamine ile krom pikolinat da hediyeymiş.

aynen bende aldım onu krom pikolat çok bi etki yapmadı ama hayırlısı en azından tadı kötü değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: meteor4in

L- ariginine için mesaj atan arkadaslar ürün budur istanbul kadıköyden almıstım isteyene adresi atarım pmden ayrıca hayatimdegisti.com daki telkinle boy uzatma konusunuda göz gezdirin derim ben

Glutamine boy uzatırmı?

male perfonmance formula

bu yazı dikkatini çekti dimi sana cinsellik güçlendiriyo demiştim

• evet ama onun için almadım yani yanlıs anlasılmasın

bu arada balıkta cok önemli düzenli yemenizi tavsiye ederim özellikle palamutun kara kısımları
  • quote:

Orijinalden alıntı: meteor4in

evet ama onun için almadım yani yanlıs anlasılmasın

bu arada balıkta cok önemli düzenli yemenizi tavsiye ederim özellikle palamutun kara kısımları

protein tozunda bir ölçeğinde 150mg fosfor var zaten hardline yeni formülde ama diğerlerini bilmem
  • aklıma gelmişken yazayım dedim gecen sene bende cok ugrasıyordum uzamakla bi kitap telkin cd si falan almıstım esneme hareketlerini hayatimdegistideki arkadaslar için yayınlamıstım burayada paylasacam bulursam inşallah linkler bozulmamıştır
  • aklımda bulunsun, boş bi vakitte inceleyecem başlığı
  • quote:

Orijinalden alıntı: camper.

yarın ödemeyi yapıp hepsiburada.comdan alıcam bende hardline glutamine. Büyüme hormonunu arttırdığı kesin. Boyada etkisi var bu yoldan.

kullandınmı ? işe yaradımı ?
  • up
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.