Şimdi Ara

GLOVO (Yemek, Market, Kurye vs.) İstanbul'da Sınırlı Bölgelerde (10TL, 15 TL, 20TL İndirim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
21
Favori
44.233
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2015 Yılında Barcelona - İspanya'da kurulan GLOVO, bir kaç ay önce İstanbul'un belirli bölgerinde hizmete başladı. Türkiye piyasasına girmek için 30 milyon EURO yatırım ile geldiler ve şu sıralar çok fazla kupon dağıtıyorlar.

GLOVO ANDROİD / Play Store : GLOVO Android
    GLOVO IOS / App Store :APP Store Glovo

Kupon Kodları Güncellenecektir:

MERHABAGLOVO = 5 adet ücretsiz getirme hakkı

Ek olarak: Dün Akşamki Siparişim :
    GLOVO (Yemek, Market, Kurye vs.) İstanbul'da Sınırlı Bölgelerde (10TL, 15 TL, 20TL İndirim)

(adresi ve kart bilgilerini sildim.)

Not: Kredi Kartınızı veya Sanal Kartınızı eklediğinizde ilk olarak -1 TL almaktadırlar. Daha sonraki iş günü geri iade ediyorlar.

Şimdilik Koyu renkli alana siparişleri bulunmaktadır.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Aceleniz yoksa ve soğuk yemek istiyorsanız bu uygulamayı kullanabilirsiniz, Burger King siparişi verdim denemek için, beşiktaşta oturup motor ile 5 dakikalık mesafede şube olmasına rağmen şişli şubesine atadı sistem, mh ye bağlanıp değişim istememe rağmen sistem otomatik atıyor değişiklik yapamıyoruz dediler, kuryenin siparişi alması 40 dakika, teslim etmesi +15 dakika sürdü, bir daha tercih ediceğimi düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cure4itch -- 7 Eylül 2018; 10:7:31 >
  • cure4itch kullanıcısına yanıt
    Bence Size o şekilde denk gelmiş. Program sayesinde Kuryeyi haritadan takip edebiliyorsunuz gerekirse arayıp o sokaktan değil aşağı sokaktan gibi uyarabiliyorsunuz , İade konusunda da hiç cimri değiller zannımca. örnek olarak; Glovo Kuryesi Peynirli Pide siparişimi yan şekilde taşımış ve peynirler tek bir tarafa doğru akmış şekilde siparişimi getirdi. Ancak bu durumu Ödemeyi yapıp siparişi açtığımda farkedebildim. Glovo'ya uygulama içerisinden mesaj attım ve çok fazla soru sormadan paramı iade ettiler.

Bu uygulamayı Sadece Yemek olarak'da düşünmemek gerek market alışverişi Kurye gibi hizmetleri de bulunmaktadır

GLOVO (Yemek, Market, Kurye vs.) İstanbul'da Sınırlı Bölgelerde (10TL, 15 TL, 20TL İndirim).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetturan123 -- 7 Eylül 2018; 11:0:44 >

• Ümraniye'nin ortasında kurye bulamıyor kaç kere denedim.

Şu an için yetersiz
  • tequilla1984 kullanıcısına yanıt
    Şuanda sadece Avrupa Yakası'na hizmet veriyorlar.

Ama gün geçtikçe hızlı bir şekilde sınırlarını artırdıklarını görüyorum.

Bence bir kaç haftaya kalmaz Anadolu yakasında hizmet vermeye başlarlar.
  • bk veya bd kodları geçersiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mustafa Erpek kullanıcısına yanıt
    Haklısınız yeni kod tanımlamışlar;
    CS15 Kodu;

günlük genelde 1 restraunttan kod paylaşıyorlar diğer kampanyaları askıya alıyorlar.

Teşekkürler.
  • Kadıköy ve Ataşehir’e hizmet vermemeleri İstanbul’u pek sentezleyemediklerini gösteriyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yemek konusunda giderek hızlanıyorlar. Ama market olarak hala yavaşlar. Ama giderek düzeltmeye çalışıyorlar. Örneğin yavaş geldi diye canlı desteğe bir sorayım dedim nerde kaldı diye ertesi gün özür olarak 15 lira hediye ettiler. Hergün yeni kupon gelmesi ve davranış biçimleri gayet iyi. 1 ayda yaklaşık 100 liralık kuponlarını kullandım.

• yeni kod tanımlandı.
    CJ10 Kodu

Afiyet Olsun
  • 20 TL indirim isteyen varsa PM'den mesaj gönderebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu tarz uygulamalar neden altyapısını tam oturtmadan hizmete başlar? Oldu olacak sadece beşiktaşta hizmet verin. Onun haricinde sıcak fırsat paylaşım için tşk.
  • Kassady kullanıcısına yanıt
    Evet Haklısınız oldukça sınırlı bir bölgede hizmet veriyorlar. Ancak Siparişi Kuryeyi haritadan görebildiğiniz için bu bölgelerde bir yere uğradığınızda sahil park gibi :) oraya da söylenebilir. Kahve içecek dondurma vs.
  • Sen koskoca kavacığı pas geç ... olacak iş değil

Konu sahibine teşekkür

• Ubereats in daha önce gelmesini beklerdim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi towyedi -- 9 Eylül 2018; 2:8:30 >
  • Anadolu yakasında var mı sipariş veren

• Evet saat 16;04 de verdiğim sipariş hâlâ ulaşmadı. Teşekkürler glovo ilk ve son oldu benim açımdan.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.