Şimdi Ara

GLOBE ELEKTİRİK BANDI (10 LU) 13.40 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
2.329
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçengün elektirikçi globe içn 2 adetine 10 istemişti pahalı diye almadım. 3m içinde tanesine 3 tl demişti.

şimdi gezerken gördüm fiyat çok iyi n11 ve g.g de bu fiyata 5 adet yazmışlar.
    https://www.hepsiburada.com/globe-izole-elektrik-bandi-10-lu-paket-siyah-p-HBV000002LWV3

kalitesi tartışılmaz Evde arabada iş yerinde bisiklete ve motorsiklette daima bulundururum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flexor -- 20 Ocak 2019; 21:51:29 >

• + kargo aynı fiyata geliyor.Sicak değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet ben bir ürün alırken sepete atılmasını tavsiye ediyorum zaten 50 tl ye tamamlandığında güzel fırsat..
  • elektrik işi şakaya gelmez kaliteli bant kullanın 3m alın aradaki farkı göreceksiniz
  • Globe ye kalitesiz diyeni ilk defa görüyorum. Elektrik bandında piyasadaki lider markadır.

• Globe kalitesi sorgulanır olmuş:) kaliteden anlaşılan fiyatının pahalı olmasi:) globe yerine başka bir marka yazıp tanesi 5 liraya verilse kaliteli sanılır...

• Globe markasını yıllardır kullanıyorum ve çok memnunum. Carrefoursada 1.5 liraya alıyordum. Uzun süredir almıyorum. Demek ki fiyatlar yükselmiş.

• ucuz elektrik bandında ne gibi sıkıntı olabilir ? elektrik mı sızdıracak? bi milyoncudan alıyorum lazım oldukca 1-2 liraya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

ucuz elektrik bandında ne gibi sıkıntı olabilir ? elektrik mı sızdıracak? bi milyoncudan alıyorum lazım oldukca 1-2 liraya
    Uzun süreli kullanımda zamanla yapışkanı kuruyor ve yapıştığı yerden ayrılıp temas vs yapabiliyor. Tecrübe ile sabit. Bende hep globe kullanırım sıkıntı çıkarmaz.

• 2-3 sene önce 10lusunu 5 liraya mı ne almıştım. Yıllardır kullanırım, üzerine elektrikçi bandı tanımam.
    5 yıl geçse de laçkalaşmaz, sararken kolay sarılır potluk yapmaz, kolay koparabilirsin. (ne bantmış lan)

Herşey bir kenara elektrik işlerinde en kalitelisini alacaksın, şakaya gelmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 tanesini kullanırsın 8 tanesi de kaybolur, maliyet 5 lira olur.
  • Uzun zamandır orijinal Globe bulamıyoruz satmak için. 3M yine de iyidir deyip onu satıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ICES NMB

+ kargo aynı fiyata geliyor.Sicak değil
    Kargoyu 50 yapıp iptal etsek kargo ücreti kesiliyor.mu

• ben çok fazla bant kullanıyorum ama buna rağmen 10 lu paket çok fazla beaaa :)
  • eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    Kesilmiyor ama vicdanen sorunlu bir hareket olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Globenin çakması çok piyasada

• bLind kullanıcısına yanıt
    Aynen
  • anlamadım globemi kalitesiz bantmış. 1.3 tl ye daha kaliteli bant varsa hemen alıyım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flexor -- 21 Ocak 2019; 16:37:21 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.