Şimdi Ara

GLASS Film İncelemesi | Farklı Bir Süper Kahraman Filmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Başrollerini James McAvoy, Samuel L. Jackson ve Bruce Willis'in paylaştığı Glass'ı sinemada izlemeli misiniz? Unbreakable ve Split kadar iyi olmayı becerebilmiş mi?

• Sizi bir gün KafeinSiz'in telif ihlali paneli ile tanıştırayım sevgili @MonitörKertenkelesi. Filmin afişine bile gelen telifleri görünce belki neden böyle yapıldığını daha iyi anlarsınız ya da bir karikatür paylaştığımız için hala süren davamız ile.

Az etkileşim alan veya telif umurlarında olmayan yayınlarda bu tarz içerik oluşturmak mümkündür tabii. İşitsel anlatımın görsel anlatım ile desteklenmesi elbette iletişim açısından daha iyidir ama bu risklere maalesef DH çatısı altında girilemez. Hele ki Türkiye'nin telif yasasını okuma şansınız olursa bunu daha iyi anlayacaksınız.
  • Sürekli düşük puan veren Öğretmen gibi Berk.
  • Gördüğüm en kötü inceleme videolarından başı çekti kusura bakmayın. Sorun Berk'in görsel bir video incelemesinde kendinden başka görsel bulup koyamaması. Videoyu izlemeye başladım, 1 dakika, 3 dakika, 5 dakika, hala bahsettiği filmden ne bir tek kare, ne bir sahne, bir teaser ne de bir görüntü kullanmayıp eğrile büğrüle oturup, yaya yaya konuşman ile bende trafo attı. Bırak şimdi Glass, Split kadar iyi olmayı becerebilmiş mi lafını senin bu videon iyi olmayı becerebilmiş mi ona bir bakalım. Çam ağacının işiklarını izlerken uyuya kalıyordum, gözünü seveyim bir silkelen şu işe bir kalite bir görsellik katmaz isen zaman israfı bana göre bu inceleme.

Ahan da dakikalardır anlattığı Split firmi böyle bi şey. Merak edenler için canı sıkılanlar buradan bakıp fikir edinsin.

Ha film inceleme nasıl olur, böyle olur, film gibi. En azından benim tercihim. En azından iki üç resim video görmek isterim sürekli kendisini izleteni değil. Böyle olursa tadından yenmez, uyanık tutar bizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 19 Ocak 2019; 12:22:7 >

• Sizi bir gün KafeinSiz'in telif ihlali paneli ile tanıştırayım sevgili @MonitörKertenkelesi. Filmin afişine bile gelen telifleri görünce belki neden böyle yapıldığını daha iyi anlarsınız ya da bir karikatür paylaştığımız için hala süren davamız ile.

Az etkileşim alan veya telif umurlarında olmayan yayınlarda bu tarz içerik oluşturmak mümkündür tabii. İşitsel anlatımın görsel anlatım ile desteklenmesi elbette iletişim açısından daha iyidir ama bu risklere maalesef DH çatısı altında girilemez. Hele ki Türkiye'nin telif yasasını okuma şansınız olursa bunu daha iyi anlayacaksınız.
  • Berki burada görmek sevindirici. İçten samimi bir insan başarılarının devamını dilerim.
  • bu süper kahramanlı filmler oyun tarafında mantar gibi türüyen battle royale türü oyunlara benzedi. popüler kültür seviyor diye aynı filmleri dayayıp duruyorlar çocukça geliyor sevmiyorum bu tarz filmleri ama izleyene saygı duyarım tabi :)
  • Split zaten güzel ve konusuyla etkileyeci bir filmdi..
  • Berk Kardeş ,

Açıkçası ben değerlendirmenden faydalandım , bugün filme gidecektim ve yorumunu izledikten sonra vazgeçtim.
    Diğer taraftan Donanım Haber'de "Dizi Film" ,"Anime" tavsiyeleri ,"Kitap" tavsiyeleri
    konuları da işlensin isterim. DH'de bu konularda inanılmaz bir boşluk var .

Popüler kültür açısından çok doyurucu olur , kitaplardan kasıtım elbette Türk Vergi Sisteminde Transfer Fiyatlandırmasının usulleri tarzı şeyler değil .Mesela Yüzüklerin Efendisi gibi serileri tanıtabilirsin , ortalıkta açığa çıkmayı bekleyen cevher eserler vardır mutlaka ,bildiğin varsa paylaşmak harika olur ,evet zor ancak yapmış bulunduğun videolara bakınca oldukça güvenilir bir editör olduğun şüphe götürmez.Tanıtacağın eserleri izleyecilerin dikkatini mutlaka çekecektir.

Film hususunda Green Book 'a yer verseydin keşke ,illa vurdulu kırdılı süper kahramanlı film olması mı lazım gelirdi?

Donanım Haber'de her cuma veya perşembe günleri sinema filmi inceleme videosu gelmeli , bu açığı DH'yi yönetenler nasıl atlamış anlamakta zorluk çekiyorum , kötü yönetilen bir firma olmak zorunda değilsiniz.
    saç ektirme videosu yerine sen içerik hazırlasan harika olur...

• Dün seansa yetişemedim, pazartesi izlerim sanırım. İlk 2 filmi çok beğenmiştim :)
  • Berk Kardeş ,

Açıkçası ben değerlendirmenden faydalandım , bugün filme gidecektim ve yorumunu izledikten sonra vazgeçtim.
    Diğer taraftan Donanım Haber'de "Dizi Film" ,"Anime" tavsiyeleri ,"Kitap" tavsiyeleri
    konuları da işlensin isterim. DH'de bu konularda inanılmaz bir boşluk var .

Popüler kültür açısından çok doyurucu olur , kitaplardan kasıtım elbette Türk Vergi Sisteminde Transfer Fiyatlandırmasının usulleri tarzı şeyler değil .Mesela Yüzüklerin Efendisi gibi serileri tanıtabilirsin , ortalıkta açığa çıkmayı bekleyen cevher eserler vardır mutlaka ,bildiğin varsa paylaşmak harika olur ,evet zor ancak yapmış bulunduğun videolara bakınca oldukça güvenilir bir editör olduğun şüphe götürmez.Tanıtacağın eserleri izleyecilerin dikkatini mutlaka çekecektir.

Film hususunda Green Book 'a yer verseydin keşke ,illa vurdulu kırdılı süper kahramanlı film olması mı lazım gelirdi?

Donanım Haber'de her cuma veya perşembe günleri sinema filmi inceleme videosu gelmeli , bu açığı DH'yi yönetenler nasıl atlamış anlamak mümkün değil (kellerin kaprisidir veya beceriksiziliğidir..) , kötü yönetilen bir firma olmak zorunda değilsiniz.

Kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: MonitörKertenkelesi

Gördüğüm en kötü inceleme videolarından başı çekti kusura bakmayın. Sorun Berk'in görsel bir video incelemesinde kendinden başka görsel bulup koyamaması. Videoyu izlemeye başladım, 1 dakika, 3 dakika, 5 dakika, hala bahsettiği filmden ne bir tek kare, ne bir sahne, bir teaser ne de bir görüntü kullanmayıp eğrile büğrüle oturup, yaya yaya konuşman ile bende trafo attı. Bırak şimdi Glass, Split kadar iyi olmayı becerebilmiş mi lafını senin bu videon iyi olmayı becerebilmiş mi ona bir bakalım. Çam ağacının işiklarını izlerken uyuya kalıyordum, gözünü seveyim bir silkelen şu işe bir kalite bir görsellik katmaz isen zaman israfı bana göre bu inceleme.

Ahan da dakikalardır anlattığı Split firmi böyle bi şey. Merak edenler için canı sıkılanlar buradan bakıp fikir edinsin.

Ha film inceleme nasıl olur, böyle olur, film gibi. En azından benim tercihim. En azından iki üç resim video görmek isterim sürekli kendisini izleteni değil. Böyle olursa tadından yenmez, uyanık tutar bizi.

MonitörKertenkelesi'nin önerdiği kanal harbi güzelmiş. Kaliteli adamların zevkide şahane oluyor. Varsa elinde başka böyle kaliteli kanallar paylaş üstat. Bir artı beğenide benden sana.

• bu yönetmen "avatar: last airbender" gibi şaheseri mahvetti ya, artık ağzıyla kuş tutsa gözümde hiç değeri yok..
  • Film incelemesi sizin neyinize
  • Bu arkadaş bu işi bıraksın yanında bir çiçek varken izlenebilirdi. (bayan arkadaş) ancak şu anda izlenebilirliği yok.
  • ben sevmedim filmi. ilkinin etkisini bırakmadı. felsefe sahneleri çok uzun bayıyor.
    .
    bu arada xavier oskarlık oynamış o oynayış 10 numara, filim 4 numara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabriyo -- 20 Ocak 2019; 16:46:52 >
  • açtığım gibi kapattım videoyu... diğer filmleri izlediğinizi varsayıyorum ne demek ya ? zaten bilsem senin videonu niye izlemek isteyim ? garip garip insanları alıyorsunuz şuralara...
  • naaptınız nedir ya?
  • Kadın düşmanı adam.
  • hiç anlamıyorum bu yorumdaki narsisizmi . kafeinsiz youtube kanalından kıskanan kim varsa burada yoruma abanmış sanki . bu arkadaşın videoları ne erdi özüağ videoları kadar dolu nede mesut çevik videoları kadar boş beleş (son hazırladığı Apple videoları hariç) . bence tam donanım haber kitlesinin seviyesinde . böyle devam bozma kendini
  • 10 numara film..yilda kitap degil 10 sayfa okumayan kisilere diyaloglar agir gelebilir..avengers gibi ilk dakikada akiyon beklemesinler..serinin ilk filmi unbreakable sonra split izleyip glass giderse daha iyi olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snrturkmen -- 25 Ocak 2019; 23:56:48 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.