Şimdi Ara

Glass Ceiling (????) | Kadın Karakterlerden Oluşan Süper Kahraman Takımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony Pictures; Black Cat, Silver Sable, Spider-Woman ve Silk gibi kadın süper kahramanlardan oluşan bir film yapabilir. Film "Spider-Man" evreninde geçecek. Fakat şu anlık bu proje sadece bir düşünceden ibaret. Daha kesinleşmiş olan bir şey yok.

Bence ileride bu proje gerçekleşebilir. Zira, bildiğim kadarıyla Sony Pictures şimdiye kadar Spider-Man'dan başka bir kahramanın filmini çekmedi. (en azından bu kadar başarılı olmadı) Bu film ile bu konuda önemli bir adım atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 4 Kasım 2014; 20:01:36 >

• Sony’den Yalnızca Kadın Karakterlerden Oluşan Spider Man Filmi Söylentisi

Önümüzdeki birkaç yıl içerisinde Sinister Six, Venom ve henüz ismi açıklanmayan iki filmle birlikte Spider Man çizgi romanlarından çeşitli karakterlerin ön planda olduğu çizgi roman uyarlamaları izleyeceğiz. Fakat bir süredir ortalıkta dolanan iddialara göre, Sony tamamı kadın karakterlerden oluşan bir Spider Man filmi hazırlığında.

Daha önce de Sony’nin kadın karakterlerden oluşan bir Spider-Man filmi yapacağı söylentileri olmuş, ancak Warner Bros.’tan ya da Marvel’dan konuyla ilgili resmi bir açıklama gelmemişti. Konuyla ilgili yeni söylentiler de filmde birden çok ana karakterin olacağı yönünde.

Yeni Spider Man projesinin adının Glass Ceiling olduğu ve Marvel’ın uzunca bir süre yayınlanan Spider Girl serisi akıllara gelse de herhangi bir çizgi roman uyarlaması olmayacağı söyleniyor. Film kadın karakterleri ön plana çıkaracak. Black Cat, Spider-Girl, Silver Sable, Spider-Woman, Silk ve Firestar akla gelen karakterlerden bazıları.

Kaynak: Bant Magazine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 4 Kasım 2014; 15:02:56 >

• Güzel olabilir gelmesini isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tutmaz gibi ama beklemedeyiz.

• Mars. kullanıcısına yanıt
    Bence söz konusu Spider-Man evreninde geçen bir süper kahraman filmi olunca (hatta kadın süper kahramanlar ) büyük ihtimalle tutar.
  • MERT* kullanıcısına yanıt
    Tutmaz derken iyi bi film olmaz anlaminda.hasilat bakimindan zaten kesin yuksek rakamlar goruruz.

• Mars. kullanıcısına yanıt
    En azından The Amazing Spider-Man kalitesinde olsun bana yeter.
  • Sony hiç uğraşmasın direk satsın Marvel'a şunları. Herkes rahat etsin.
  • Aslında iyi olurdu ama Sony'nin işine gelmez.

• Konuya meraktan dolayı girdim de. Aga Spidergirl, Spiderwoman... Ne kadar çakma karakterler öyle ya! Bir de ikiye ayırmışlar çok fark varmış gibi. Her cinsiyeti erkek olan süper kahramana bir de bunların dişilerini yaparsak işimiz iş. Dişi yapacaksan özgün bir karakter yap. Onun bir erkek karşılığı olmasın. Batgirl, Batwoman, Supergirl, Spiderwoman, Spidergirl, Spiderwoman... Şu çizgiromanların yaratıcılıkları müthiş (!).

Sırf meraktan izleyeceğim filmi. Gerçi izler miyim onu da bilmiyorum. Şu çakma karakterlerin hepsinin bir arada olduğu bir Spiderman iyi olabilirdi. Sadece 2 karaktere odaklanacaklarsa o kadar iyi değil.

Neyse sonuç olarak yine bir çizgi roman çöpü. Umarım bana lafımı yedirir ama hiç sanmıyorum.

• Venom vs tutar da bu film gişe de patlar ben söyleyeyim şimdiden
  • Seksi ve sıkı kıyafetli süper kahramanlar olsa iyi olur.

Kadın karakterlerden Huntress ın seksi kıyafetli filmini görmek büyük bir hayalimdir. (Daha açık mayo tarzı kıyafet olandan) Yaş sınırı + 16 olsun yeter

Not: Seksi Huntress fetişiyim ; )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 23 Mart 2017; 9:36:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayalet avcılarının da kadın versiyonunu yaptılar. Ne oldu?

IMDB
    Ghostbusters (1984) 7,8
    Ghostbusters (2016) 5,4
  • Söylenti:Sony'nin filmin çekimlerine bu sonbaharda başlamayı hedefliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dwdark -- 28 Mart 2017; 22:55:1 >
  • Karakterler çekici olursa bir milyara bile dayanır hasılatı. Suicide Squad tek Harley Quinn ile bunu başarıyordu neredeyse, saçma sapan senaryosuna rağmen.

• Filmin adı büyük ihtimal "Silver and Black" olacak.
  • Splashreport'un iddasına göre filmin senaryosu sızdırıldı.Ayrıca haberde filmde hangi karakterlerin olacağında belirtmişler.

Filmde olacak karakterleri spoiler içine alıyorum.

Jessica Drew(Spider-Woman),MacDonald Gargan (Scorpion),Anton Miguel Rodriquez(The Tarantula),Dmitri Smerdyakov(The Chameleon),Mendel Stromm(Robot Master),Sergei Kravinoff (Kraven the Hunter),Lonnie Lincoln (Tombstone) ve Norman Osborn.

http://splashreport.com/silver-and-black-story-details/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dwdark -- 28 Mayıs 2017; 21:49:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Hayalet avcılarının da kadın versiyonunu yaptılar. Ne oldu?

IMDB
    Ghostbusters (1984) 7,8
    Ghostbusters (2016) 5,4

Hocam 5.3'e düştü

Bu film yapılırsa 700 milyon doların altında hasılat imkansız olur. Kalitesi için aynı şeyi söyleyebilir miyiz bilemiyorum. İzleyip görmek lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Sony, 'Silver & Black' filmindeki kötülerin Stromm, Tarantula ve Scorpion olacağını açıkladı.

Ufak bir rolüde olsa Scorpion zaten Homecoming filminde vardı. Acaba Sony ayrı bir Scorpion'mu kullanacak yoksa gerçekten evrenler birbirleriyle bağlantılıda Marvel ve Sony çaktırmıyor mu şimdilik.
  • Şu kadın versiyonu filmlerden hazetmeyen bir tek ben değilmişim.

Amaçlari gişe yapmak kadını meta olarak kullanmak.Yemezler kabak tadı verdi...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.