Şimdi Ara

Glaive VS Warrior (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
7.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardeşim iyi char yoktur iyi char yapılandırıcı vardım lafı uzatmayalım sen ne stiyorsan onu kas ben sadece glavier istiyosan onu kas
  • ^^

yaw sorunun cevabı basit warrior adından da anlaşılacağı gibi charın özelliği savaşmak pvpde bir bakıma savaştır.

tabi tek 2h axe veya 1h ile ile krallığa oynuyorsan değil hepsini bir bütün gibi kullanırsan warrior tam bi savaşçıya dönüşüyor.

he diceksin glavie borumu pot sorunu yok buff sorunu yok e sende haklısın

bkz:(itemlere bağlı, oynayan kişiye bağlı biliom)

kendi şahsi görüşüm glavie en iyi dönemlerini yaşadı (70-80 caplarında) şimdi bi düşüş içerisinde 100 lwlde de fazla bişey değişmicek dahada düşek 110 lwlde joymax glavie yi ele alır zaten

adamlar 70-80 bence tamamen glavie ye yoğunlaşmışlardı.

bakınız 70-80 lwlde özellikle 70 cap da blade ve bow yapılandırmaların üzerinde bi eziklik bi fakirlik vardı tabi bu son gelen update ler ile blade ve bow yükseldi

ki 100 lwlde blade tamamen bi zehir makinesine dönüşücek

vesselam lafı fazla uzattık

bence 2h+cleric

• quote:

Orjinalden alıntı: kittyMiE

^^

yaw sorunun cevabı basit warrior adından da anlaşılacağı gibi charın özelliği savaşmak pvpde bir bakıma savaştır.

tabi tek 2h axe veya 1h ile ile krallığa oynuyorsan değil hepsini bir bütün gibi kullanırsan warrior tam bi savaşçıya dönüşüyor.

he diceksin glavie borumu pot sorunu yok buff sorunu yok e sende haklısın

bkz:(itemlere bağlı, oynayan kişiye bağlı biliom)

kendi şahsi görüşüm glavie en iyi dönemlerini yaşadı (70-80 caplarında) şimdi bi düşüş içerisinde 100 lwlde de fazla bişey değişmicek dahada düşek 110 lwlde joymax glavie yi ele alır zaten

adamlar 70-80 bence tamamen glavie ye yoğunlaşmışlardı.

bakınız 70-80 lwlde özellikle 70 cap da blade ve bow yapılandırmaların üzerinde bi eziklik bi fakirlik vardı tabi bu son gelen update ler ile blade ve bow yükseldi

ki 100 lwlde blade tamamen bi zehir makinesine dönüşücek

vesselam lafı fazla uzattık

bence 2h+cleric

arkadaşın dediğine aynen katılıyorum warior (3 silahı da yani axe 1h 2h) + cleric asla e asla glaiverin hiç bir türlüsüne yatmaz. Sadece karşıdaki warioru kullanan dangalaksa veya karşıdaki full sunsa yatar. Sıkıştığında ıron skin var mag skin var cleric rod alıp bless spell yapar veyahut 8sn süren hp arttıran skill vardı (ismini hatırlamıyorum) onu yapar bir şekilde hpyi düzenler. Bundan sonra da tartışmayınız @kittyMiE son noktayı koydu

• Başkasını bılmem ama benım one hand warrıorumla lwlımde kapısıp yatıracak glavie ye charımı werırım olympustayım :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: -PiToN-

bufflları bitene kadar bekler glavie alır ff olarak dusunursek

cok zekisin adamda bi daha buff basacak akıl yok zaten
  • Warrior spell ve iron skin bastığımda isterse sun glavie olsun karşımda duramaz
  •  Glaive  VS  Warrior
  •  Glaive  VS  Warrior

Glaive  VS  Warrior

Glaive  VS  Warrior

Glaive  VS  Warrior

• Arkadaşlar öncelikle Bu sağlam şu ezik diye birşey yoktur. Ancak benim kendi görüşüm 90 Lv. geldikten sonra Glaiver'larda zayıflama var bu apaçık ortada, ama ben Glaiver'lar ezik demiyorum. Şuanki durum onu gösteriyor. Ve şahsi fikrimi sorarsanız Warriror Pvp'de Glaiver'ı çıtır çıtır yer bu bir gerçek. Tabi 100 Lv.de neler olacak göreceğiz . . .
  • quote:

Orjinalden alıntı: Auto CAD

Arkadaşlar öncelikle Bu sağlam şu ezik diye birşey yoktur. Ancak benim kendi görüşüm 90 Lv. geldikten sonra Glaiver'larda zayıflama var bu apaçık ortada, ama ben Glaiver'lar ezik demiyorum. Şuanki durum onu gösteriyor. Ve şahsi fikrimi sorarsanız Warriror Pvp'de Glaiver'ı çıtır çıtır yer bu bir gerçek. Tabi 100 Lv.de neler olacak göreceğiz . . .

+1
    Warrior kesinlikle Vs de üstün geliyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: oTToman_ARMY

Glaive  VS  Warrior

Glaive  VS  Warrior

Glaive  VS  Warrior

Glaive  VS  Warrior

Resimler çok güzel aferin charında güzel, warriorun gücünü göstermeye çalışmışsın teşekkür ederim sana ama BUNLAR REKLAM KOKAN HARAKETLER!!

Bide ilk resimde o kdr buffu 1lvl char alsa onada bişey olmaz
    3. resimde, thief olduğun resimde 32+ blader a vurmuşssun ii vurmuşsun.
    Bunları sölememin nedeni bu resimlerin warriorun gücünü tam anlamıyla göstermemesi yani kendi lvl adamlarla yaptığın vs resimlerini koy anlatabildim mi? Gerçi koymuşsun 64+ kişilerle yaptığın vs leri ama diğerlerinin bu konuyla alakası yok.Sen onları (hele thief olduğun ss) sırf artistlik olsun diye koymuşsun Nese...

SyNeRGeNIX arkadaşım ''warrior kesinlikle vs de üstün geliyor'' demişsin bu karara nasıl wardın acaba.

• kim ne derse desin bn eu charlarını sewmedim
  • Glaviere noob diyeler bence silkroad'ın s'sini bilmiyorlar.
  • Dmg Crt Ard Arda Gelirse Warrior Alır Ama Glavide 35k Gibi Hp Oluyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: senercavusoglu

Glaviere noob diyeler bence silkroad'ın s'sini bilmiyorlar.

kardeş sen çok eskiden kalmışsın

ve dediğin laflara dikkat et senin öyle bi yargılama yetkin yok

galiba sen çok biliyon oyunu
  • 1. si glavier asla noob değildir.noob çok ağır bir kelime 90 da düşüş yaşamıştır ama buna noob denmez.
    2. si ben asla yargılamıyorum ağır eleştirilere cevap veriyorum.
    3. sende laflarına dikkat et.hemen atlayanlara ne denir çok iyi biliyorsun.
    quote:

Orjinalden alıntı: kittyMiE

quote:

Orjinalden alıntı: senercavusoglu

Glaviere noob diyeler bence silkroad'ın s'sini bilmiyorlar.

kardeş sen çok eskiden kalmışsın

ve dediğin laflara dikkat et senin öyle bi yargılama yetkin yok

galiba sen çok biliyon oyunu
  • phoneix te 85 lvl warior-warlock carım var.. PVP yaptım.. 90 lvl wizard charla anlatayım.. ilk önce warloclka uyutma skiliyle uyuttum (20 sn.) zehirleri bastım.. 2h di aldım ve oturdum 5 sn ye karşısında sonra ayagı kalktım kendime mana skini bastım canı yükselttim.. meteor attı canı yarıda ölmedim.. dalga geçiyorum resmen.. :D neyse maddeningle 46k crit.. adam kaçtı :S ... pvp de tek gecerim warior warlock arkadaş.. 90 FF da bi de robeleri giydin mi tam oluyor.. zaten her serwer wizard dolu..
  • Bak bu kadar adam warrior dedi sende aç artık bir warrior char Ciddi olarak warrior cleric kasmamış oynamamış bir kişinin buraya geçip yok glavier cold olursa keser force olursa keser mantığıyla yaklaşması çok saçma.. herkez warrior kasamaz kassada oynayamaz.. Warrior ayrı bir sanattır..

@coskunbey warriorun yanında warlock açılması çok saçma.. birkere cleric buildine hakim olan gercek bircleric player a holly speel ile hiçbir debufu geçiremezsin wizardla pvp yaptım demişsin warriorun wizarda debufyapma ihtiyacı yoktur gerçek bir warrior playerı isen zaten wizard deil wizardlar karşında duramaz.. Warrioru küçümsemeyin ve sadece 2 hand olarak yada 1 hand olarak düşünmeyin gerçek bir warrioru warrior yapan bu 3 lü comboyu hatta cleric işin içine giriyor bu 4 llü komboyu kogru kullanan bir playerın karsısında pek fazla kişinin dayanacagını zannetmiyorum aynı koşullarda..

Bu saatten sonra tartısmanın anlamı yok glavier sahipleri (bende dahil) 90 lvl de glavierlerin düşüş yaşadığını söylersen senin bir glavier char açman saçma olur onun için Warrior Cleric kolay gelsin..

• quote:

Orjinalden alıntı: Nodse

quote:

Orjinalden alıntı: oTToman_ARMY

Glaive  VS  Warrior

Glaive  VS  Warrior

Glaive  VS  Warrior

Glaive  VS  Warrior

Resimler çok güzel aferin charında güzel, warriorun gücünü göstermeye çalışmışsın teşekkür ederim sana ama BUNLAR REKLAM KOKAN HARAKETLER!!

Bide ilk resimde o kdr buffu 1lvl char alsa onada bişey olmaz
    3. resimde, thief olduğun resimde 32+ blader a vurmuşssun ii vurmuşsun.
    Bunları sölememin nedeni bu resimlerin warriorun gücünü tam anlamıyla göstermemesi yani kendi lvl adamlarla yaptığın vs resimlerini koy anlatabildim mi? Gerçi koymuşsun 64+ kişilerle yaptığın vs leri ama diğerlerinin bu konuyla alakası yok.Sen onları (hele thief olduğun ss) sırf artistlik olsun diye koymuşsun Nese...

SyNeRGeNIX arkadaşım ''warrior kesinlikle vs de üstün geliyor'' demişsin bu karara nasıl wardın acaba.

napalım görmüonmu 60 lvlde 4 skil var eğlencemiz

• arkadaşım önce eline cleric silahı ile kalkanı alırsın kalkanla uzaklaştırır skilini basarsın cleric vigorunu yani statü verir vermez şansına sonra axeyi alır 60skilini kullanırsın stanlama ihitmali çok yüksek stanlamayabilirde sonrada 2h ve 80skili hop pvp bitmiş:))ben blademle çekindiğim tek char warrior/cleric ama glaviede ezik diildir warrior kullanmasını bilmek lazım
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.