Şimdi Ara

Gizli soru nasıl değiştirilir buyrun!!! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
3.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardeş şimdi bende gizli soruyu değişcem ve şunu kullanıcam senden alıntıdır ama benim yapacağım şey hem paypal hemde click buy bilgilerini vermek. Sence öyle olurmu, belki gerek yok dersin ama böyle daha sağlam olmazmı?

Dear KO customers team i have a problem. i forget my hint answer and i want to change it whit another one.

i give you my credit card last four digits and PayPal mail adress (or "click and buy 9 digit customer ID"):
    [Last four digits: xxxx]
    [PayPal e-mail adress: xxxx@xxx.xxx] or [click and buy 9 digit customer ID: xxx xxx xxx]

i give you to set new hint question and answer:
    [New Hint Question: xxxxxx......?]
    [New Hint Answer: xxxxxx]
    Thank you for your helps.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Turk_Magician

benim bi ark hic prem almamış ama şifresini birileri biliyo değiştirmesi gerek nasıl olcak prem mi alıcaz hacker lerin bildigi adrese?
  • quote:

Orjinalden alıntı: RaPsTaR_24

quote:

Orjinalden alıntı: Turk_Magician

benim bi ark hic prem almamış ama şifresini birileri biliyo değiştirmesi gerek nasıl olcak prem mi alıcaz hacker lerin bildigi adrese?

eveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet

quote:

kardeş şimdi bende gizli soruyu değişcem ve şunu kullanıcam senden alıntıdır ama benim yapacağım şey hem paypal hemde click buy bilgilerini vermek. Sence öyle olurmu, belki gerek yok dersin ama böyle daha sağlam olmazmı?

Dear KO customers team i have a problem. i forget my hint answer and i want to change it whit another one.

i give you my credit card last four digits and PayPal mail adress (or "click and buy 9 digit customer ID"):
    [Last four digits: xxxx]
    [PayPal e-mail adress: xxxx@xxx.xxx] or [click and buy 9 digit customer ID: xxx xxx xxx]

i give you to set new hint question and answer:
    [New Hint Question: xxxxxx......?]
    [New Hint Answer: xxxxxx]
    Thank you for your helps.

bu konuda da bi yardım pls

• 50 tane msj attım zamanında gold pre alıp cvp geldi ama değiştirmediler..hiç bi işe yaramıyo sonunda illegal yöntemlerle değiştirdim bende boşuna zaman kaybı
  • neymiş o ilegal yöntemlerin
  • quote:

Orjinalden alıntı: RotarmisT_R

50 tane msj attım zamanında gold pre alıp cvp geldi ama değiştirmediler..hiç bi işe yaramıyo sonunda illegal yöntemlerle değiştirdim bende boşuna zaman kaybı

Durum öyleyse bizce sorunun illegal değil legal olduı yöntemin ney ?
  • biişi anladıysam arap olayım
  • quote:

Orjinalden alıntı: deadroque

beyler şifreyi değiştimeinin daha kısa yolu var illa gizli soru bilemye gerek yok eğer şifreyi biliosan önce knight online sitesine giriş yapıyoruz ıd ve şifreyi yazıp login diyoruz sonra allat mykol var ona basıyoruz orda biraz sayfayı aşğıya indiriyoruz ve pasword/ reset yazan yere basıyoruz orda eski şifre ve yeni şifreyi girisohuz şifre dğşiooo...

EMEĞE SAYGI...!!!

sorunlumusun ?

• Ona gerek yok beyler..
    siz K2 ye kredi kartınızın oldugunu ve zamanınızın hepsini KO oynayarak gecireceginizi vede her ay gold premıum uyelik alacagınızı vede vede her ay en az 2500 cash alacagınızı garanti ederseniz onlarda sizin gizli sorunuzu ve hayatınızı degiştirirler emın olun buna..
    Hatta ve hatta sosyal hayatı unutup oyunda oyun dısında devamlı agresıf tavırlar takınmaya basladıgınızı ve derslerinizi ,işlerinizi guclerınızı unuttugunuzu kanıtlarsanız K2 size mutlaka ve mutlaka iron necklace hediye edecek yanındada 300 k exp verecektir emin olun..
    Dahada ılerde ,,yani daha yuksek levellerde annenız ,babanız,abiniz veya kardeşiniz veya sizi seven herkımse : be olacak ya bu cocugun hali diyip sizi bu bagımlılıkdan kurtarmanın carelerini arayacak fakat iş işden gecmiş olacak onlarda için için uzulecek ve siz bu durumu hiç farketmeyeceksiniz.

devam edin aslanlarım devam edin KO oynamaya,,Mustafa Kemalin kurdugu bu Türkiye cumhuriyeti sizin gibi aslan parçacıklarına emanet,,ondan sagımızda solumuzda sıkmabaşlı kara carşaflı zebaniler çogalıyor,gençlik xp kasıp K2 nin kasasını vede ideolojisin karanlıklarını dolduruyor..Deam edin siz takmayın..

• benim şifreyi bi ark gördü 209 kişi öğrendi int cafenin duvarına asmış şerefsiiz
  • kardeş sana bir şey soracağım ben şifremi unuttum diyorum ve benden sitede kullanıcı ismini vede mail adresini istiyo öncelikle ondan sonra gizli soruyu istiyo ancak ben kullanıcı adımı ve maili giriyorum ve mail yanlış diyo peki buna nasıl bir çözüm bulacağız ben premium üyesiyim aynı şekilde yetkililere msj atsam acaba olur mu??
  • quote:

Orjinalden alıntı: OynCANKIYA

Ona gerek yok beyler..
    siz K2 ye kredi kartınızın oldugunu ve zamanınızın hepsini KO oynayarak gecireceginizi vede her ay gold premıum uyelik alacagınızı vede vede her ay en az 2500 cash alacagınızı garanti ederseniz onlarda sizin gizli sorunuzu ve hayatınızı degiştirirler emın olun buna..
    Hatta ve hatta sosyal hayatı unutup oyunda oyun dısında devamlı agresıf tavırlar takınmaya basladıgınızı ve derslerinizi ,işlerinizi guclerınızı unuttugunuzu kanıtlarsanız K2 size mutlaka ve mutlaka iron necklace hediye edecek yanındada 300 k exp verecektir emin olun..
    Dahada ılerde ,,yani daha yuksek levellerde annenız ,babanız,abiniz veya kardeşiniz veya sizi seven herkımse : be olacak ya bu cocugun hali diyip sizi bu bagımlılıkdan kurtarmanın carelerini arayacak fakat iş işden gecmiş olacak onlarda için için uzulecek ve siz bu durumu hiç farketmeyeceksiniz.

devam edin aslanlarım devam edin KO oynamaya,,Mustafa Kemalin kurdugu bu Türkiye cumhuriyeti sizin gibi aslan parçacıklarına emanet,,ondan sagımızda solumuzda sıkmabaşlı kara carşaflı zebaniler çogalıyor,gençlik xp kasıp K2 nin kasasını vede ideolojisin karanlıklarını dolduruyor..Deam edin siz takmayın..

• GERÇEKTEN DE GİZLİ SORUYU UNUTANLARA MASRAFSıZ ve PRE SIZ BI YONTEM YOKK Mu
  • tşk
  • iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  • Verecekleri Cevap
    Hail berkant
    I;m sorry that I will be unable to resolve this issue personally and must escalate this to another department. Please be assured that your issue will be resolved as soon as possible. Should you have any other concerns, please submit another ticket. Thank you for your patience while we work to resolve this for you.
    -Knight Online Support Team

10 kere yazdım hep aynı pre bitene kadar yazacam para verdik o kadar
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatih555olimpiada

benim şifreyi bi ark gördü 209 kişi öğrendi int cafenin duvarına asmış şerefsiiz

• LEN OYLE DİYİNCE RESET PASSWORD DİYİNCE GİZLİ SORUYU SORUYO BEN CEVABIINI BİLMİORM HELPPPPPPPP
  • kesn yöntemi ile 3 çara premium aldık

premiumumuz başladı bir sorun yok şu an için

premiumu oyundan alırken bize 4 haneli bir rakam verdi ve bu rakamla gizli sorumuzu deiştirebiliyoruz

Bunu nasıl yapacağımızı biraz detaylı olarak anlatırmısınız?

Bu rakamla gizli sorumu nasıl deiştirebilirim?

• Ulan bu mesajı 3 yere attım hala adam akıllı bi cevap veren yok

yazıyorum ana menüye geliyorum konu en alta inmiş

o kadar boş mesaj atıyorsunuzki allamın veledleri sinir oldum

içinizde şu arkadaşın sorusuna bir bakak bildiğimiz bir şeyse yardım edek dien bir allah kulu yokmu

ne biçim iştir anlamadım
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.