Şimdi Ara

GİZLİ MESAJ GONDERME? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
28.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: c@neer

quote:

Orjinalden alıntı: M@hFeL

quote:

Orjinalden alıntı: c@neer

Gizli mesaj dan kastın numaranın gözükmemesi ise turkcell de bi ara vardı belli bir ücret karşılığı almış olduğun kontürler ile karşı tarafa göndermiş olduğun mesajlarda numaran gözükmüyordu ama sanırsam şimdi böyle bir şey yok..

Turkcell de hicbir zaman boyla bir uygulama olmadi.

arkadaşım böyle bir uygulama vardı ama opratörü yanlış hatırlıyor olabilirim. belli bir ücret karşılığı almış olduğun kontürleri tlf. yükledikten sonra göndermiş olduğun mesajlarda tlf. no su gözükmemekte idi...bundan eminim..

turkcellde bir ara zed isimli bir hizmet vardı. belli bir ücret karşılığı kontör alıyordun. aldığın kontörle sadece zed isimli hizmetin servislerinden faylanabiliyordun. bu servislerin arasında gizli mesaj serviside vardı. tabi daha sonra zed fazla ilgi görmedi kaldırıldı. şu anda ise turkcellde gizli mesaj servisi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kullanici adi -- 25 Eylül 2006; 11:35:25 >

• Kendimize yapılmasını istemediğimiz hareketi başkasına yapmayalım..
  • merak etme senin düşünemediğini telsim düşünmüş. gizli mesaj, gönderene cevap verebileceğin bir şifreyle geliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Birce

Tabiki baska amaclar için kullanılması dogru değil fakat olması gereken bir uygulama...
    quote:

Orjinalden alıntı: recep41

gizli mesaj çok saçma bi uygulama.kendimize gizli mesajların geldiğini düşünürsek.iyiki turkcellde yok iyiki.

• Gizli numara bile kalkmalı aslında. Eskiden numara ya açıktı ya kapalıydı..
  • internetten yollayabilirsin.
  • iyiki yokk gercekten sacma herkes kotuye kullanıyor...
    quote:

Orjinalden alıntı: recep41

gizli mesaj çok saçma bi uygulama.kendimize gizli mesajların geldiğini düşünürsek.iyiki turkcellde yok iyiki.

/>
  • ya nedir bu gizli sacmalığı gizli numaradan arayanları hiç sevmen bide mesaj çekeceklerse off illet olurum acaba kim yazdı diye düşün dur. hele bide gizliden çağrı atarlarya adamı deli ederler.

delikanlı adamın gilisi saklısı olmaz kardeşim
  • ole bse yok ama olsa kesn kotuye kullanılır ona katılıyorum
  • gizli mesajla çıkma teklifi etmek ne zevkli olur haha
  • Bence de Gizli Mesaj diye birşey çıkarmalı artık şu Turkcell.Yıllardır bekliyorum...
    Bir Dost...
  • varmidir acaba simdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fontomizer

varmidir acaba simdi

Hocam 6 yıllık hort

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: centerboys

Hocam 6 yıllık hort

Dizide gördüm merak edip google arattım,direkt bu çıktı :D
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.