Şimdi Ara

GİZLİ DOSYALARI PC GÖSTERMİYOR YARDIM

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> GİZLİ DOSYALARI PC GÖSTERMİYOR YARDIM
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1097 Mesaj
    SEÇENEKLERE GELDİĞİMDİ GİZLİ DOSYALARI GÖSTER DİYORUM OLMUYOR NEDEN BU SORUNLA KARSILASTIM ACABA ÖNCEDEN BÖYLE DEĞİLDİ YARDIM EDERSENİZ GERÇEKTEN SEVİNİRİM YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ŞİMDİDEN SAĞOLUN

|
    |
    aynı sorunu bende yazdım bugün kardeş nedir bu ya virüs girmiş olabilir diyolar bide pc yi geri yükle olur belki bana böle dediler.
    |
    |
    Meselahttp://forum.donanimhaber.com/m_10310569/tm.htm
    |
    |
    Geri sayım sen doğduğunda başladı! Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla (8) kez kaçabilirdin ölümden! Bil ki (7) düvele sultan dahi olsan yerin (6) mekan olacak sana. En fazla (5) metre kumaş götürebileceksin! Kapatacaksın (4) açsan da gözlerini! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsan da nafile. Ecel geldiğinde (1) gün öleceksin! İşte, o an her şey (0) dan başlayacak.
  • Onbaşı
    18 Mesaj
    genelde bu sorun virüsten kaynaklanıyor once bilgisayarını saglam bir tarama yap sonra spy ve adware taramasından geçir registry machanic ile register temizligi yap ole dene birde olmazsa;

http://forum.donanimhaber.com/m_10310569/tm.htm

buraya bir göz at derim
    |
    |
    yardımlarınız için sağolun demek tek ben yaşamıyorum bu sorunu gerçekten ilginç virüs taramasından geçirecem bakalım ne olacak ?
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Media Sözlük
bankalar.org
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.