Şimdi Ara

Gizlediğim wifiye kendim giremiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkdaşlar işyerinde şifreyi çoğu kişi biliyor. bunun için SSID gizle diyorum. Gizliyor ama bu sefer hiç kimse göremiyor, ağı kendi telefonumdan göremiyorum. bunun çözümü varmıdır acaba, gizledikten sonra sadece kendim girecem telefondan.

• evet arkadaşlar telefon iphone5s gizleyip sadece kendim girmek istiyorum bu nasıl olacak yardım lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le7els -- 9 Ağustos 2016; 16:12:05 >
  • Denemedim ama bildiğim kadarıyla baglanirken oraya sinin adini yaziyorsunuz öyle bağlanıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iphone için böyle uygulamalar var mı bilmiyorum ama Windows'da kablosuz bağlantı programı kurarsanız gizli ağları görebiliyordunuz ama isimleri filan gözükmüyordu. Marketde böyle bir uygulama olup olmadığına bakabilirsiniz. Şifresi kayıtlı ağlara cihazlar ağ gizli olsa da bağlanabiliyorlar. Ağı saklamadan mac filtreleme kullanarak şu mac adresleri hariç kimse bağlanamaz olarak ayarlayabilirsiniz.
  • http://osxdaily.com/2015/03/18/join-hidden-wifi-network-ios/

Ayrıca mac filtleremesi/qos felan kullanabilirsin bunun için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 4 Mayıs 2020; 14:51:4 >
  • Evet bilgileri elle girmek gerek. Yani modem görünürken adı ne olarak görünüyorsa onu ekleyip şifreyi de yazdıktan sonra bağlanabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese teşekkürler, sorunu çözdüm ama elle girdiğimde tek kişi bağlı olmama rağmen. Çekim gücü düştü bu seferde yani görünür olduğu zaman daha çok çekim gücü var, daha hızlı, bu neden oluyor acaba ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.