Şimdi Ara

Gizemli Şampiyon Kristali Hakkında Soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

biliyorsunuz 2 hafta kadar önce şöyle bir olay geldi

Gizemli Şampiyon Kristali Hakkında Soru

ileride bir gün yeni bir şampiyon geldiğinde bunu kullanarak kutuyu açtığımda yeni şampiyon mu düşer direk?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dash. -- 8 Temmuz 2016; 22:09:54 >

• Sanmıyorum olan şampiyonlar da çıkabiliyor çünkü. Tüm şampiyonlar olsa bile 6. ve 7. seviyeler için hala şampiyon kristali lazım olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle yaparsın 3 tane alıp birleştirirsin belki ozaman yeni şampiyon gelebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Texasred

Şöyle yaparsın 3 tane alıp birleştirirsin belki ozaman yeni şampiyon gelebilir

heh pardon asıl sormak istediğim soru buydu. 3 şampiyonu birleştirdiğim olan bi şampiyonun kalıcı olarak gelme ihtimali yok değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dash.

quote:

Orijinalden alıntı: Texasred

Şöyle yaparsın 3 tane alıp birleştirirsin belki ozaman yeni şampiyon gelebilir

heh pardon asıl sormak istediğim soru buydu. 3 şampiyonu birleştirdiğim olan bi şampiyonun kalıcı olarak gelme ihtimali yok değil mi?

hayır canım denedik taliyah çıktığında 7800 ilen 3 tane aldık ve ucuza geldi taliyah . bi zahmet de öyle olsun zaten. bi de ben bugün kata, karthus ve ne ucuz bi şampiyon verdim kalista aldım . tek sıkıntı main sup . ha bir de riot bana bir şeyler anlatmaya çalışıyor galiba. önce 3 kristalden sona birleştirdim. sonra da kutudan dj sonra çıktı

• Bir ben biliyorum sanıyordum fuu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.