Şimdi Ara

Giyimde Hangi Markalar? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
2
Favori
2.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • omgomg kullanıcısına yanıt
    Gerçekten çok netten getirttim bi sıkıntı olmadı mezura ile ölçüp onu alınca mont bile almıştım öneririm ama benim beden fix S beden olduğu için belki rahat ediyorumm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • norvejli kullanıcısına yanıt
    Viar mağazası mıı:) yapalım yaaaaa

• ESKİŞEHİR ??? ciddi misin eskişehirdesin :O forumda kız olması yetmiyormuş gibi bi de aynı şehirden çıktık

Ayyyy inanmıyorum sende miiiiiii:) çok mutlu oldun suannnn:) ama ben es es de üni okyyırummmm:) sen nerden alışveriş yapıyorsun hep yediler parkı doktorlar caddesi şu Çarşamba pazarı var ya orasında çok iyi ya öneririm:)

• Tamam yeter trolleniyorum.. hiçbir eskişehir kızı çarşamba pazarını övmez.. Erkeksin sen..

Ne alaka ya bütün kızlarla gideriz biz üniden. Öğrenciyiz sonuçta. Bende kafa bi kız buldum sandım esparka da giderim neoplusada doktorlar caddesine de o Pazar'da hepsine gireriz biz kızlarla. Şu forumda bidaha erkeksin lafından nefret ediyorum duymaktan

• Harun abi kavgasi

• Zaitan kullanıcısına yanıt
    Ööööffffff. Gene aynı laf.

• Abiii şoklardayım millet forumda kız bulamıyor ben aynı şehirde buldum köprübaşı varya büyük gratis çaprazına eka açıldı oraya bak iyi şeyler var olgun orkundan addaxtan daha uygun

Mm eka ismini duymuştum ama hiç gitmedim oraya nedense dönüp dolaşıp addaxdan güzel seyler buluyorum daha genç kız tarzı seyler oluyor :) teşekkürler Öner'ine

• Forumda herkes zengin galba bi biz kaldık fakir
  • Kot pantolon : pazar

Kazak: pazar

Normal pantolon : pazar

Aksesuar: pazar

Çorap: pazar

Tişört: pazar

İç Çamaşırı: Burberry

• Bir konuda kriz gelmiş yazıyor, buraya girdim hiçkimseye kriz vurmamış gibi olan yine garibana oluyor be.

• quote:

Orijinalden alıntı: Double King Chicken

Bir konuda kriz gelmiş yazıyor, buraya girdim hiçkimseye kriz vurmamış gibi olan yine garibana oluyor be.

Kıyafetlere bu kadar para vermedim vermem markasız olsun verdiğim paraya bakarım aynı ürünü marka diye 2 katından fazlaya satıyorlar. Sonra bi ay geçmeden para yetmiyor derler bu kadar para verdikten sonra yetmesi gayet normal
  • Takım elbise Altınyıldız
    Yakali T Shirt polo
    Çorap pazardan 0.75 kuruş sudan ucuz kirlenince at çöpe al yenisini daha uygun oluyor, hesapladım.
    Pantolon boynerden duruma göre
    Gömlek Boyner de fiyat performans değerlendirmesine göre.
  • Babam da esnaf olduğu için, esnaflığın zorluğunu bildiğimden her zaman ilk terchim yerel esnaf ve pazar.
  • Genel olarak outlet mağazalarından ve internet sitelerinde indirim yakaladığımda tommy hilfiger alıyorum.pantolon mavi alıyordum son birkaç yılda komik fiyatlara yükseldi.U.S polodan pantolon aldım slim fitler mükemmel.fiyatlar da oldukça iyi.

Düz tek renk t shirtler için markaya para vermek gereksiz.gündelik giymeye.colins pull and bear bershka gibi mağazalarda 15-120 tl arasına alınabilir.
  • Tshirt Colins PullBear Hm
    Sweat & Kazak HM Adidas Puma
    Pantolon&Kot Koton Mavi Loft Pull&Bear
    Gömlek Mavi
  • Ltb loft de facto yards kinetix leke jns.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.