Şimdi Ara

Giulietta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • meraba herkese , yaklaşık 1 aydır 1.6 dizel giuliettalara bakıyorum ankara içi . bu 1 2 hafta içinde almayı düşünyorum 60 civarı bütçem var. Ancak kafama takılan bir konu oldu.2014 üstü mü almalıyım, 2014 de gelen makyajın ekran dışında nasıl farkları var , yalıtım gibi konularda da yapıldı mı bir iyileşme merak ediyorum çok bir bilgi sahibi olamadım internette.

Bir de donanım paketi olarak en dolu ve en boşu hangileri , hangisini önerirsiniz ? Teşekkürler herkese şimdiden

• 1.4 170'lik onerecekler. Haberin olsun, bir grup da yerden yere vurmaya her an gelebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En dolusu spor lüks paket diye biliyorum yanlış ise düzeltsin arkadaşlar. Makyajdan önceki kasa multimedya olarak kötü bence çünkü bağlantı çeşidi olarak sadece Aux var. Onun dışında ufak tefek farklar vardır illaki sadece dokunmatik ekran koyup makyajladık demezler.

Ama spor paketi şiddetle öneririm ben çok değiştiriyor o arabayı. 18inc jant ve arkada kocaman çift egzoz çıkışı çok yakışıyor ve birde siyah deri koltuklar :)

Edit: pardon Aux girişide yoktu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.Soylu -- 28 Ağustos 2016; 10:59:46 >
  • Aslında paket olarak en iyisi olsun derdim de yok sanırım öyle boş bir paketi yok zaten giuliettanın . Spor paketleri araştırayım teşekkür ederim.

170 lik olsun ister gönül tabi ama ben günde 50 üzerinde km yapacağımdan ve özellikle otomatik istemediğimden benim için en iyisi dizel
  • elegantt E kullanıcısına yanıt
    Fazla Giu kullanıcısı yok forumda. Alfist'e üye olup kısa sürede bilgi sahibi olabilirsin. Spor 1 paket de benim aklımda kalan
  • RevivaL kullanıcısına yanıt
    tamam yazıyorum oraya da hemen teşekkür ederim .
  • Bu arkadaşın videosu var ayrıntılı bilgi alabilirsin

• On izgara , direksiyon ve orta konsol ekrani var.
    Bur arkadas demis herkes 170 lik onerir diye, haklida bende 170 lik oneriyorum imkan varsa.İstanbul kas klima acik ortalama 110 ile 5.7 yakiyor.Son 6000 km ortalamasi 6.6 tabi 2500 u tatil icin antalya git geli.

• Birde alfa romeo giulietta ana paylasim bolumu var mutlaka oraya bakin cok faydali bilgilere sahip olursunuz

• Tampon aynalar gibi ufak degisiklikler oldu ayrica yeni bir direksiyon var.o rakamlara 2014distinctive alabilirsiniz fakat cam tavan deri koltuk spor paketli araclar icin kesenin agzini biraz daha acmaniz gerekecek.
    Giu yalitim anlamında sorunlu bir arac degil.ic mekanda ufak tefek dusuk kaliteli malzeme kullanilmis fakat trim seslerine yol acmiyor.
    Motoru da,dert etmeyin eger performans isterseniz modulle 120 140hp civarlarına kadar guc elde edersiniz.
    O rakamlara alinacak en iyi hatchback diyebilirim

• Arkadaşlar bu aracın ikinci elleri çok ağır mı?
  • O paraya golf alır yapma etme, ayrıca giu satamazsın satsanda zararla satarsın :(

• quote:

Orijinalden alıntı: tavernac1

Arkadaşlar bu aracın ikinci elleri çok ağır mı?

Esnaf arabasi arıyorsanız golf bakiniz.

• shadowgeist kullanıcısına yanıt
    Araba tavsiyesi istemedim ben. Neyse...
    Merak ettiğim konu bu aracı 1,4 turbo 170 hp tct olarak aldık. Aracımızı değişecek olduğumuzda aylarca bekler miyiz satmak için?
  • tavernac1 kullanıcısına yanıt
    Aracınız temiz ve kendini gösteriyorsa. Beklemez anında gider. Alfa piyasası böyledir. Nadide ve güzel olanlar anında satılır, piyasa ortalaması araçlar alıcısını bekler. Alıp 1-2 yıl içinde satarım diye düşünüyorsanız almayın derim. Giulietta sahiplerinin neye sahip olduklarını bilmesi gerekiyor. Esnaf aracı değil bunlar butik bir marka alfa romeo özel hissettiriyor.

• Temiz bakimli alfa her zaman,satılır.ben temiz 159 bulamadim akillara ziyan paralar istiyorlar diye.

• Hocam almadan önce fiyatlarını iyi araştır ,sahibinden deki fiyatlar biraz şişirilmiş haberiniz olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mazda Motor Corporation

O paraya golf alır yapma etme, ayrıca giu satamazsın satsanda zararla satarsın :(

Adam sıfır almayacakki ,ikinci el alacak ,piyasası neyse o fiyattan alacak,sizin demenize göre bu araçların her yıl ucuzlaması lazım ama ne yazıkki öyle olmuyor ...

• quote:

Orijinalden alıntı: tavernac1

Arkadaşlar bu aracın ikinci elleri çok ağır mı?

Bunu benim denediğim yöntem ile deneyebilirsin. Eklediğim temiz olduğunu düşündüğüm araçları favori listeme ekledim ve satılmasını bekledim. Eklediğim araçlardan 1'i hariç diğerleri satıldı. diğer eklediğim Lancer'ların hepsi 2-3 haftadır ilanda.
  • Cevaplar için teşekkürler.
    Forumda genel olarak çok değer veriyorum yazdıklarınıza. Giu dışında da baktım 1.6 dizellere ancak golf 6 çok çirkin geliyor bana hatta golf 7 de pek iyi gelmiyor.bir de hep boşları var o fiyatlara.
    Ben aldığımda 5 sene binerim diye düşünüyorum . Satarken biraz yavaş gidebilir doğru farkındayım ben de ama alacağım zevke değer diye düşünüyorum umarım pişman olmam.
    İç kalitesine takılmıyorum çok arabaların çünkü şu an alıştığım araba civic zaten alfanın daha kötü olacağını düşünmüyorum .
    Bir arkadaşın daha dediği gibi ben de 1 aydır bakıyorum galeriden olanlar kaldı hep ama biraz güzel fiyat yazan sahibinden arabaların hepsi 3 4 günde satıldı. Ankarada olduğumdan çevremde de çok görüyorum.
    Zaten bunu alamazsam clio4 dizel 90hp icon almayı düşünüyorum.normalde 50 civarı düşünüyordum sırf Giulietta için bu paraları gözden çıkardım. 60 bine içime sinen yok pek başka clio olursa ucuza alırım masrafsız binerim diye düşünüyorum. Beklentim arabadan biraz sportif olsun km si düşük olsun sıkıntısız olsun çekişi üzmesin anlayacağınız.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.