Şimdi Ara

giuliano terraneo yu özleyen bir ben miyim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adam resmen Fenerbahçe' nin çehresini değiştirmişti. Takım transferlerin sezon öncesi kampa yetiştiği bir sene geçirdi. Belki sportif başarı gelmedi ama en azından aptal aptal adamlara para bayılmaktansa, RVPlere Nanilere gitti o para. Kendisi gittikten sonra(şimdi Portoda galiba) aynı paralar Köybaşına falan verildi. Teşekkürler Saint tunderbolt!!!

• Nani rvp geldiğinde avatarım yapmıştım ama v*torla aynı derecede nefret ediyorum kendisinden. Bir olup klubü soydular.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takım kaptanına yolların ayrıldığını televizyondan söyleyen , 6 milyona aldığı adamın sözleşmesine "8.5 milyona serbest kalır" maddesi koyulmasına izin veren, bielsa yerine vitor u tercih eden adamı özlemedim
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Takım kaptanına yolların ayrıldığını televizyondan söyleyen , 6 milyona aldığı adamın sözleşmesine "8.5 milyona serbest kalır" maddesi koyulmasına izin veren, bielsa yerine vitor u tercih eden adamı özlemedim

yalnız bielsanın gelmeme sebebi aziz yıldırımla anlaşamazlar diye değil miydi yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum? ayrıca nani gibi bi adamı getirmişsin adam sanki burda kalıcı mı olmak isteyecek ki sen hayır kardeşim bu maddeyi kabul etmiyorum diyebileceksin. transferler konusunda çok başarılıydı bu adam keşke gitmeseydi ama yapacak bir şey yok.
  • İbra Kadabra kullanıcısına yanıt
    Ben bununla çok kavga ederim diyerek kendisi istememiş.

Nani nin serbest kalma maddesi olabilir ancak 8.5 çok az bir para
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Takım kaptanına yolların ayrıldığını televizyondan söyleyen , 6 milyona aldığı adamın sözleşmesine "8.5 milyona serbest kalır" maddesi koyulmasına izin veren, bielsa yerine vitor u tercih eden adamı özlemedim

Belli ki Nani koydurdu o 8.5 milyonu. Terraneo'nun bir suçu yok ki

Nani ''sözleşmeme bu miktarda bir serbest kalma bedeli koymazsanız gelmem'' dese ne yapacaktı ?

• quote:

Nani kendisi o maddeyi koydurmuş olabilir. Hemen Terraneo'ya yüklemeyelim.
    Ben Vitor çapsızı dışında yaptığı transferleri olumlu buluyordum.
    Rvp'nin fiyasko olacağını hiçbirimiz düşünmezdik bence. 31 yaşında gelmiş bir forvet bence hala daha iş yapabilirdi. Demekki sorun kendinde. 35 yaşındaki kalburaltı forvet Webo bile hala çakı gibi oynuyor.
  • Koydurmamış da olabilir niye aklıyonuz adamı bıyıklı diye mi?

• Lord Joker. kullanıcısına yanıt
    8.5 dan fazla miktara bağlamak profesyonel işi zaten. Nani yi bu şartlar altında getirmek çok zor değil .

• Souzayı ve Vitoru iteleyen, kaptanı gönderen terraneo mu?

• Özleyecek başka adam mı bulamadınız. Bu taraftar profilinden bir yol olmaz kardeşim.
    Abuk subuk anadolu topçularını koskoca Fenerbahçe'ye yakıştırmalar, korkak futbol oynatanları yüceltmeler, sırf farklı görünecem diye garip teknik direktör ve oyuncuları gündeme getirmeler, asıl sorunun baştaki hain diktatörün olduğunu idrak edemeyenler, onun paralı köpekleri...uzar gider.

Vitor vasıfsızıyla bir olup yüzyılın vurgununu yapan, onu ve komisyon çöp transferleri başımıza musallat eden, Emre gibi adamı harcayan bıyıklının nesini özlüyorsunuz. Hakikaten inanılmaz.
  • souza transferinden komisyon cukkalamak için emre'yi yollayan adam değil mi o ?
  • Emreye yapılanlardan sonra mı sanmıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emre kalsa Fener şampiyon olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: -RüzgarGibiGeçti-

Emre kalsa Fener şampiyon olurdu.

Fenerbahçe doğru dürüst ofansif orta sahasız 74 puan topladı.Emre olsa 83-84 puanı kesin görürlerdi,geçerlerdi de bence.Puan rekoru kırılabilirdi STSL'nin.
  • quote:

Adam sözleşme imzalarken istedi belki, 1 yıl düzenli oynarım. Oradan Avrupaya diye düşündü
  • Alex,Anelka,Appiah gibi transferleri bitiren Hakan Bilal Kutlualp'i özledim Josef'e 8 milyon Euro veren,Vitor'u getiren komisyoncuyu değil :(

• komisyoncu haini özleye özleye küme düşeceğiz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.