Şimdi Ara

GIULIANO Ligin bütün dengelerini değiştirir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
4.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eger ki bu adam istatistiklerinde ki gibi iyi biriyse (hic izlemedim )

Valbuena giu ekici dirar 4lusu degil soldado yu beni bile gol krali yapar 😄😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsmini ilk defa duydum. İstatistikler güzel, videolara az bakabildim o da iyi. Ancak öyle yorumlar var ki sanki Messi-Neymar, sanki Barcelona, Paris sokaklarında dahi ilgiden yürüyemeyen adam, sanki Dünya Futbol tarihinin tartışmasız en iyisi... Ama Zenit'te oynuyor ama taliplisi yok ama Oğuzhan bile 150 milyon Talisca 30 milyon bu adam çift haneye çıkar mı o tartışılıyor.

Ne çok seviyoruz abartmayı. Hem oyuncuyu hem kendimizi. Şu kadar izledim bu kadar izledim at yalanı bir inanan çıkar nasıl olsa. Gelsin oynasın görelim.
  • İyi olduğunu Mancini'nin göndermesinden anlayabiliriz.Mancini kimi gönderirse o iyidir.Ama şu an Fenerbahçe taraftarı için bunun pek önemi yok.Yıllar sonra tam anlamıyla bir 10 numaramız olacak.Sanırım satın alma opsiyonlu kiralanacak.Aslında daha iyi hem önce bir deneme yapma şansına erişmiş oluruz.

• Yeni sezonu dört gözle bekliyorum. Ulan maça gitmem dedim. Aziz yine aldı gazımızı

• quote:

Orijinalden alıntı: Infection

Sene sonu aykut tarafından gönderilir.

Yani büyük ihtimal.
  • La sanki modriç geliyor yorumlara bak la madem bu adam bu kadar süper neden ispanya İngiltere İtalya Almanya Fransa gibi üst düzey liglerden teklif almıyor orta sıra takımları bile ilgilenmiyor orda.

• bu adami kiralamak yuzyilin sacmaligi olur. seneye dunya kupasi var o saatten sonra hayatta alamazsin bonservisiyle. ffp de var. ya su an aliriz kalan parayi verip ya hic alamayiz

• lig tv aldırır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

lig tv aldırır

Bein Sports*
  • Videolarında pek bir numarası yok
  • Bizim lig için çok iyi bir on numara.Tekrar ediyorum.Ukrayna, Rusya ve bizim lig için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 11 Ağustos 2017; 2:59:0 >
  • Bilip bilmeden gelip buraya saçmalayanlar olmuş, yok at yalananı falan gibisinden. Kimseye yalan borcumuz yok KOÇ! Hanginiz gelmeden önce ATİBA biliyordu?? Kim MARCELO Biliyordu? TALİSCA OHA dediğimizde Talisca kim la diyordu aynı güruh.

senede 5 tane yabancı lig maçı izlemezsiniz kendinizi futbol ilahı sanıyorsunuz adam neymarmış sanki falan. (muhtemelen neymarı da geçen sene 90 dakikasını ŞL dahil 4 kere izlememişsinizdir.

bi bildiğimiz var ki konuşuyoruz.

Bu adam Türkiye Liginde coşar. çok zorlamak lazım bu adamdan verim alınmaması için..

ALEX de dünya büyüklerinde oynamadı ama burada heykeli dikilecek işler yaptı.

neyse uzatmaya gerek yok.
  • gençler hevesinizi kırmak gibi olmasın ama aykut kocaman bu tür oyuncuları sevmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: baytar

Gelsin 20 numara boşta.

Yoğurtçu parkında 1 heykellik yer var ;)

Alex in köylüsüymüş zaten.

GIULIANO Ligin bütün dengelerini değiştirir

Artık boşta değil ;)

• Futbol bilgini konuşturmuşsun yine üstadım. :P)
  • fenerin dengesini değiştirmiş olmasın.

• aga be

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün dengeleri değiştirdi evet...

• quote:

Orijinalden alıntı: Yves Didier Drogba

Diego Ribas 2

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.