Şimdi Ara

Giuliano de Paula ÇÖP (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
0
Favori
11.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valbuenadan iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu gün bizi 10 kişi oynatmasına rağmen kazanmasını bildik.
  • Bu adamı bize ittirmişler. On numarada ekici kanatta alper oynasın

• Ayagina her top geldiginde hadi oglum goster kendini , hadi bi hareketle bi calimla bi pasla tum defansin dengesini alt ust et diye dua ettim resmen. Ulan babamin ogluymus gibi destekledim resmen. Ama bu adam bizim takimin oyuncusu degil. Bu adam yerine alper veya atif olsa idi aksam daha etkili olurduk

• Her zamanki gibi erken konuşuyorsunuz yine.

Beklemekte fayda var, bu adamı cezaalanı çevresinde kaleye yakın yerlerde kullanmakta fayda var.
  • Bu adam niye poposunda pişik varmış gibi koşuyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surveillance

Her zamanki gibi erken konuşuyorsunuz yine.

Beklemekte fayda var, bu adamı cezaalanı çevresinde kaleye yakın yerlerde kullanmakta fayda var.

kaç sezon beklememiz gerek ? söylede ona göre bekleyelim.

Fenerbahçede pişecek bekleyecek alışacak oturacak kalkacak futbolcu lazım değil.

Sahaya çıktığında katkı vermiyosa eleştirilir.
  • Adam dün ikinci yarı hiç yoktu sahada hatta ben ikinci yarıyı geç açtım mehmet topal giuliano.nun yerine girdi sanmıştım ta ki 80e doğru adını duydum 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: matrax33

quote:

Orijinalden alıntı: Surveillance

Her zamanki gibi erken konuşuyorsunuz yine.

kaç sezon beklememiz gerek ? söylede ona göre bekleyelim.

Fenerbahçede pişecek bekleyecek alışacak oturacak kalkacak futbolcu lazım değil.

Sahaya çıktığında katkı vermiyosa eleştirilir.

Ben sana eleştirme demiyorum ki, sadece biraz insaflı olalım.

Hayatında hiç yurt dışına çıktın mı, tamamen yabancı bir kültürde, yabancı insanlar arasında yaşadın mı bilmiyorum ama bu adamlar da insan.

Bambaşka coğrafyalara, bambaşka insanların arasına, hiç bilmedikleri dillerin konuşulduğu yerlere geliyorlar.

İşin içinde insan faktörü de olunca bazı oyuncular 3 maçta da alışabilir o ortama (örnek: Isla), bazı oyuncular 10 maçta da.

Alex de Souza ilk geldiğinde yapılan yorumları da hatırlıyorum ben, yada yakın geçmişten Josef örneği var. İlk 5 maç sonunda teneke bağlanmıştı arkasına.

Oyuncu gelmiş, iş bitmiş, şu saatten sonra uyum sağlamasını beklemekten başka bir çare yok.

Doğrudur ben de şu ana kadar beklediğim etkiyi göremedim ama en azından bir 10. haftaya kadar beklemekte fayda var diye düşünüyorum.

• Surveillance kullanıcısına yanıt
    15 farklı ülkede yerli-yabancı farklı insanların harman olduğu şirketlerde yıllardır çalıştım ve çalışıyorum. İşimi 3 gün üst üste düzgünce yapmayayım kıçıma tenekeyi bağlayıp kovarlar.

Hava -40 mış bu adam akdeniz ülkesinden geldi dil sorunu varmış arada diye kimse sırtımı sıvazlamadı.

Adamın sorunununda uyum olduğunu düşünmüyorum.

Yetenekleri sorunlu.

Adamın tarzı oyun yapısı bekleyerek faydalı hale gelecek değil.

Olcay şahan'ın brezilyalı versiyonu.
  • quote:

15 farklı ülkede yerli-yabancı farklı insanların harman olduğu şirketlerde yıllardır çalıştım ve çalışıyorum. İşimi 3 gün üst üste düzgünce yapmayayım kıçıma tenekeyi bağlayıp kovarlar.

Hava -40 mış bu adam akdeniz ülkesinden geldi dil sorunu varmış arada diye kimse sırtımı sıvazlamadı.

Adamın sorunununda uyum olduğunu düşünmüyorum.

Yetenekleri sorunlu.

Adamın tarzı oyun yapısı bekleyerek faydalı hale gelecek değil.

Olcay şahan'ın brezilyalı versiyonu.

Ben senin kadar anlamıyorum demekki bu topçu işlerinden çünkü ben bu kadar karamsar değilim.

İşin sonunda umarım sen haksız çıkarsın.

• Surveillance kullanıcısına yanıt
    umarın sezon sonu 10 gol 15 asist veya 15 asist 10 gol gibi istatistiklerde bitirir de herkes bu konu altında benimle alay eder.

25 gole direkt katkı vermiyosa oynadığı pozisyon ( sağ kanat veya forvet arkası ) sebebiyle beklentinin altında kalmıştır zaten. Bu adam bu istatistiği yapamazsa şampiyonda olamayız.

merkez orta saha olsa 15 gol katkısı beklerdim.

Hadi diyelim gol katkısı değil oyun katkısı versin, adamda oyun görüşü ve zeka kıpırtısı yok. Bari skor yapsın.
  • quote:

umarın sezon sonu 10 gol 15 asist veya 15 asist 10 gol gibi istatistiklerde bitirir de herkes bu konu altında benimle alay eder.

25 gole direkt katkı vermiyosa oynadığı pozisyon ( sağ kanat veya forvet arkası ) sebebiyle beklentinin altında kalmıştır zaten. Bu adam bu istatistiği yapamazsa şampiyonda olamayız.

merkez orta saha olsa 15 gol katkısı beklerdim.

Hadi diyelim gol katkısı değil oyun katkısı versin, adamda oyun görüşü ve zeka kıpırtısı yok. Bari skor yapsın.

Hocam 10 gol 15 asist ve 15 asist 10 gol arasındaki fark nedir?
  • Ráise kullanıcısına yanıt
    fark yok işte totalde 25 gol katkısı. asist fazla olur gol az olur veya tam tersi fark etmez. 25 gol katkısı yaparsa şampiyon oluruz.
  • 9 ekim itibarı ile hala çöp.

ışık vermiyor.
  • trabzona bıraksaydık keşke hangi oyuncu için kavga ettiysek hayır görmedil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aykut bir kuyt yaratmaya çalışıyor giullano’dan, bu yüzden hep sağ açıkta oynadı, f,bahçe cezasahasında çoğalamadığı için skora da katkı veremedi henüz,

bu adam bir sistem oyuncusu, ipleri eline alıp orkestra şefliğine savunamaz, bu bilinerek alınmış olmalı diye düşünüyorum, o yüzden giulllano’ya düşman olmak veya çöp diye yaftalamak doğru değil kanımca,

valbuena jannsen giullano

ozan dirar

souza

h,ali skrtel neto isla

ozan yerine ekici, souza yerine topal, h,ali yerine ismail vs, yazılabilir ama genel taktik anlayışımız bu olacak,

oyunu domine eden, bloklar halinde hücumlar deneyeceğiz, forvetle savunmanın arasını minimum tutup toplu halde hücum ve savunma yapmak istiyoruz, bunu en iyi 4-3-3le başarabiliriz, bu yüzden guiallano sağda oynuyor, forvete de bu yüzden jannsen tipinde bir forvet alındı,

ancak aykut’ta bunu başarabilecek ne taktik anlayışı ne de çap var, koskoca 3yılda milyon eurolar harcatarak zar zor kurduğu kadro ile bile şampiyon olamadı, şuanki müthiş kadroya rağmen henüz eylül ayında 8puan geriye düştük, tam anlamıyla beceriksiz bir adam aykut, fikirleri iyi ancak uygulamada koskoca bir SIFIR, f,bahçe büyük bir camia ve bu tarz küçük teknik direktörlerin deneme tahtası olamaz, aykut camiayı yine uçuruma sürükliyor göz göre göre, yazık çok yazık,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Videolarından izlediğim kadarıyla taliscaya benzetmiştim adam golü kokluyor gizli forvet gibi, fenerbahçenin ihtiyacı oyun kurucuydu bir talisca değil he talisca gibi üst düzey şut yeteneğide yok orası ayrı sıkıntı bu adam beşiktaşta olsa çok gol atardı ama fenerbahçe gibi bir takımda olmaz malesef. Fenerbahçe ofansif futbol oynarsa o zaman kendini gösterebilir fakat aykut kocaman varken bu da mümkün değil şu ligde en kötü takım bile ofansif oynarak ligde kalabiliyor neden ofansif futbol oynamamakla inat ediyor fenerbahçe anlamış değilim.Galatasaray bile akıllandı ya tudor bursa maçı gitti bekleri çıkarıp kanat aldı garip olan böyle bir sistemin varken guliano gibi adamı alıyorsun takımına bu adam alex gibi oyun kursa zaten size bırakırlar mı az akıllı olun :D
  • Aykut defansif oynatmasa bu adam iş yapar aslında. Ofansif sistemde katkı sağlayabilecek birine benziyor.
  • guillano dirar gereksiz transferler. aykut kocamanın çok böyle bize kazığı. sonra da kulübe formaya aşığım çok para harcatmıyorum der, krasiçe ödediğimiz para ile 1 takım daha kurulurdu.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.