Şimdi Ara

Giuliano de Paula ÇÖP (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
0
Favori
11.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Infection

quote:

Orijinalden alıntı: matrax33

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RobinHood35

Ben giulianonun, takımın gidişatından çok etkilendiğini düşünüyorum. Düşünün bi ilk defa 50bin kişilik stadyumda derbi maçına çıkıyor fenerabahçe ve en ufak hatada topal ozan volkan hepsi ıslıklanıyor. Oyuncu da haliyle hata yapmaktan korkuyor, yavaş yavaş takıma da alışınca sorumluluk alacağını düşünüyorum ben çok beğendim oyuncuyu

Neresini beğendin biraz açıklar mısın ?

Bu gün 90 dk oynadı. Neler yaptı mesela ?

Ilk maci icin ( onceki 15 dakikayi saymiyorum ) gayet iyidi. Oyun gorusu iyidi. Tek sikinti simdilik takim uyumu. Klasik mehmet topal, ozan orta sahasinin kurbani oldu. Defanstan top aldi. Ceza sahasi icine daha cok girdi. Bu da golu getirdi. Kendisine ceza sahasi icinde yapilan bir penalti da mevcut. Fakat atlandi. Ilk yari dirar'a verdigi pas sonrasi pozisyona girdi fakat dirar copu bulusturamadi. Son dakikalarda maci bitirecek pasi valbuenaya verdi ve valbuena atamadi golu. Ilk maci icin bu saydiklarim yeterli simdilik. Sen 2 gol 3 asist falan beklediysen baska tabi.

oyun görüşü nedir? adamın ayağına toplasan maç boyu 10 kere top değdi övmek için debelenmişsin.

Boş boş ceza sahasına girdi çıktı başka bişi yok. Ayağına atılan toplarıda gitti rakibe verdi.

Adamı zorla öveceksen başka maç bul daha iyi olacak takıma daha alışamadı falan de.

"Oyun görüşü iyiydi" bu ne ? sanırsın 10 tane kilit pas attıda forvetler alamadı topu.

Adam bariz çöp. Diegoyu beğenmeyen bu taraftar bu adamı ölmeden mezara koyacak yakında. Kaçarı yok.

Adami 15 dakika gorup cop diyen biri icin gayet yeterli bir cevap. Valbuena'ya atmak yerine kendi de sut cekebilirdi. Yakinda onu da yapmaya baslar.

Ceza sahasinda kalabalik olmak her zaman iyidir. Ki golu de bu sayede attik. Stoper giuliano'yu tuttugu icin ozan bos kaldi.

Sen bunlardan anlamadigin icin sana zorlama gelmis olabilir. Sana kale agzi icinden isitmalara vuran diego lazim.

Siz sezon sonuna kadar ceza sahasına çok giriyor diyerek, geçen senelerde rvp için çok güzel koşular yapıyor diye övdüğünüz gibi övmeye devam edebilirsiniz.

Valbuena geldiği gibi sazı eline aldı sahada görüyoruz. Kaliteyi anlamak için milyonlarca maç izlemeye gerek yok.

Keza Soldado da gol atmasa bile ayağında top tutuyor al ver yapıyor sayesinde takım ön tarafa yerleşiyor.

45+90 dk süre aldı adam. Bizim derdimize derman olacak adam değil.

Siz futbol ulemaları bunun bokunda boncuk aramaya devam edip anca sezon sonunda uyanırsınız.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben giulianonun, takımın gidişatından çok etkilendiğini düşünüyorum. Düşünün bi ilk defa 50bin kişilik stadyumda derbi maçına çıkıyor fenerabahçe ve en ufak hatada topal ozan volkan hepsi ıslıklanıyor. Oyuncu da haliyle hata yapmaktan korkuyor, yavaş yavaş takıma da alışınca sorumluluk alacağını düşünüyorum ben çok beğendim oyuncuyu

Ilk maci icin ( onceki 15 dakikayi saymiyorum ) gayet iyidi. Oyun gorusu iyidi. Tek sikinti simdilik takim uyumu. Klasik mehmet topal, ozan orta sahasinin kurbani oldu. Defanstan top aldi. Ceza sahasi icine daha cok girdi. Bu da golu getirdi. Kendisine ceza sahasi icinde yapilan bir penalti da mevcut. Fakat atlandi. Ilk yari dirar'a verdigi pas sonrasi pozisyona girdi fakat dirar copu bulusturamadi. Son dakikalarda maci bitirecek pasi valbuenaya verdi ve valbuena atamadi golu. Ilk maci icin bu saydiklarim yeterli simdilik. Sen 2 gol 3 asist falan beklediysen baska tabi.

oyun görüşü nedir? adamın ayağına toplasan maç boyu 10 kere top değdi övmek için debelenmişsin.

Boş boş ceza sahasına girdi çıktı başka bişi yok. Ayağına atılan toplarıda gitti rakibe verdi.

Adamı zorla öveceksen başka maç bul daha iyi olacak takıma daha alışamadı falan de.

"Oyun görüşü iyiydi" bu ne ? sanırsın 10 tane kilit pas attıda forvetler alamadı topu.

Adam bariz çöp. Diegoyu beğenmeyen bu taraftar bu adamı ölmeden mezara koyacak yakında. Kaçarı yok.

Adami 15 dakika gorup cop diyen biri icin gayet yeterli bir cevap. Valbuena'ya atmak yerine kendi de sut cekebilirdi. Yakinda onu da yapmaya baslar.

Ceza sahasinda kalabalik olmak her zaman iyidir. Ki golu de bu sayede attik. Stoper giuliano'yu tuttugu icin ozan bos kaldi.

Sen bunlardan anlamadigin icin sana zorlama gelmis olabilir. Sana kale agzi icinden isitmalara vuran diego lazim.

Siz sezon sonuna kadar ceza sahasına çok giriyor diyerek, geçen senelerde rvp için çok güzel koşular yapıyor diye övdüğünüz gibi övmeye devam edebilirsiniz.

Valbuena geldiği gibi sazı eline aldı sahada görüyoruz. Kaliteyi anlamak için milyonlarca maç izlemeye gerek yok.

Keza Soldado da gol atmasa bile ayağında top tutuyor al ver yapıyor sayesinde takım ön tarafa yerleşiyor.

45+90 dk süre aldı adam. Bizim derdimize derman olacak adam değil.

Siz futbol ulemaları bunun bokunda boncuk aramaya devam edip anca sezon sonunda uyanırsınız.

Sen beklentilerini oyle bir seviyeye cikarmissin ki aninda herseyi yapsin istiyorsun.

Evet rvp de girdi ceza sahasi icine. Atan oldu mu ? Orta geldiginde orta sahadan destek geldi mi ? Duzgun ortalar yapildi mi ?

Kaliteyi senin gibi 15 dakikada cop ilen eden tipler belirlemiyor iyiki.

Derdimize derman olacak diye kesin yargiya varanlardan da degilim. Sen beklentini yukselttin diye adami cope cikarmissin kendi dunyanda.

Diego'yu begenen tip gelmis millete bokta boncuk aramaktan bahsediyor.

Daha fazla tartismaya gerek yok. 15 dakkada cop diyen biri icin fazla bile zaman ayirdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Hocam 2 kere 4e 3 yakaladık gençlerbirliğini ceza sahası içinden valbuenaya mesela pas attı son dakikalarda hatırla o pozsiyonu. Bu hareketler tamamen takımı tanımadığı için bencil oynamyarak pas atmayı tercih ediyo çünkü biliyo ki en ufak hatada kendisini yuhalayacaklarını sanıyo(aslında yanlış bunları sadece ozan-hasan ali ve volkanı yuhalanırken gördüğü için daha korkuyo ve alışamadı)

onun dışında nesini beğendim dersen takımda sürekli top kaybı ve pas hatası yapan ozan ve mehmet topala rağmen doğru dürsüt paslaşabileceği tek valbuena varken ve özellikle 3. bölgede oynarken çok fazla top sakladı, top kaybı yapmadı pas oranı çok yüksekti. Bu oyuncuyu alexle kıyaslama biraz taliscayla kıyasla çünkü oyuncu oyun kuran bi oyuncu değil de 3. bölgede etkili olan talisca tipi bir oyuncu. diegodan teknik ve fizik olarak 1-2 kademe daha iyi. takıma yavaşça alışınca ben çok faydalı olacağını düşünüyorum hele ki kendisiyle aynı frekasnta oynayan mehmet ekici gibi belki bir ortasaha belki bir sağ kanat veya forvet geldiği zaman farkını ortaya koyar.

• quote:

quote:

quote:

Hocam 2 kere 4e 3 yakaladık gençlerbirliğini ceza sahası içinden valbuenaya mesela pas attı son dakikalarda hatırla o pozsiyonu. Bu hareketler tamamen takımı tanımadığı için bencil oynamyarak pas atmayı tercih ediyo çünkü biliyo ki en ufak hatada kendisini yuhalayacaklarını sanıyo(aslında yanlış bunları sadece ozan-hasan ali ve volkanı yuhalanırken gördüğü için daha korkuyo ve alışamadı)

onun dışında nesini beğendim dersen takımda sürekli top kaybı ve pas hatası yapan ozan ve mehmet topala rağmen doğru dürsüt paslaşabileceği tek valbuena varken ve özellikle 3. bölgede oynarken çok fazla top sakladı, top kaybı yapmadı pas oranı çok yüksekti. Bu oyuncuyu alexle kıyaslama biraz taliscayla kıyasla çünkü oyuncu oyun kuran bi oyuncu değil de 3. bölgede etkili olan talisca tipi bir oyuncu. diegodan teknik ve fizik olarak 1-2 kademe daha iyi. takıma yavaşça alışınca ben çok faydalı olacağını düşünüyorum hele ki kendisiyle aynı frekasnta oynayan mehmet ekici gibi belki bir ortasaha belki bir sağ kanat veya forvet geldiği zaman farkını ortaya koyar.

taliskanın sol ayağı resmen hedefine kitlenen güdümlü füze. Adam nereye atmak istiyosa oraya atıyor topu. Sadece kaleyi düşündüğü içinde oyunun içinde yokları oynuyor. Tarzları çok başka.

Diegodan fiziki olarak üstün olduğuna katılırım ama teknik olduğuna katılmıyorum. Diego bizde tutmamış olabilir ama bize gelmeden top klass top oynuyodu bizden başka herkes diegonun ne kadar teknik olduğunu biliyor.

Adamın oyun zekası ortalama ve topsuz oyunuda golcü özelliklerinde. Sürekli ceza sahasında pozisyon almasıda bunu kanıtlıyor.

Benim beklentim oyun görüşü takımdakilerden bi kaç tık ötede olması ve güzel tekniğiyle çilingirik yapması.

Ama adamın tekniği alperden kötü. Top kontrolü idare eder alıp dönme çalım atma topla hızlanma aralara incecik topu sokma yok.

Bizim sistemin eksikliğini kapatacak kapasite kendisinde kesinlikle yok.

Tek umudum mehmet ekici kaldı. O işleri yapabilecek tek adam ekici. Onunda sağlı ve istikrarlı olması lazım.

1 gol attıktan sonra gelip bu başlığı bağzıları gelip uplayacak ama sezon sonu görecez ki bu adam hayal kırıklığı.

• Siz ne anlarsiniz bir de taraftarim diye gelip burayı meşgul etmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • notumu aldim blokladim. ciddiye alinmayacak uyeler listeme hosgeldin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiziği çok kuvvetli. Ozan la başa baş güreşir.
  • bu futbol bölümünde ne yetenekler var ya, adamın 1 dk izlemesi yeterli oluyor çöp olup olmadığına karar vermesi
  • Guliano 8 numara oynar bence...

Forvet arkasınada koy Valbuena...mis gibi olur
  • Guiliano ilk maçı için kötüydü beklentilere karşılık veremedi umarım ilerleyen maçlarda istenileni verebilir

• çok güzel boş koşu yapıyomuş.

Bunu 2 senedir rvp içinde söylüyolar. Boş koşu feşistleri adamı yeterli görüyor.

Bu haftada maçın yıldızı olamazsa adam gayette çöp transfer.

7 milyona geçirdiler bize. Souza kadar istatistik yapabilirse öp başına koy.
  • quote:

çok güzel boş koşu yapıyomuş.

Bunu 2 senedir rvp içinde söylüyolar. Boş koşu feşistleri adamı yeterli görüyor.

Bu haftada maçın yıldızı olamazsa adam gayette çöp transfer.

7 milyona geçirdiler bize. Souza kadar istatistik yapabilirse öp başına koy.

çöpse ne olacak ben onu merak ettim, sen beğenmesen bile birçok kişi beğendi o şekilde alındı kimseye suç atamazsın
  • Muammer122 kullanıcısına yanıt
    Adam yokları oynuyor 3 maçtır. Bunu mu beğendiniz?

• quote:

Adam yokları oynuyor 3 maçtır. Bunu mu beğendiniz?

Beğendim demedim, oyuncu gelirken FB taraftarının tepkisinden bahsediyorum, iyi istatistik yapmıştı, video vs izleyince beğenildi. Rus ligini takip eden mi var? Ha bana sorarsan orta oyuncusu olamaz, 2. forvet olarak oynar yada kanatta.
  • "Bu haftada maçın yıldızı olamazsa adam gayette çöp transfer."

Arkadaş anlamıyorum, bu adam daha yeni gelmedi mi? Kariyeri Rusya ve Brezilya'da geçmiş adamın uyum süreci olur elbet, biraz sabredin. Adamı hemen gömmüşsün.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Brezilya milli takımından da çıkarılmış. Artık aramıza hoşgeldin leş!

• quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

Fiziği çok kuvvetli. Ozan la başa baş güreşir.

• Mitokondri. kullanıcısına yanıt
    Olmazsa kiraya verelim anadoluda pişssin hemi?

• quote:

Olmazsa kiraya verelim anadoluda pişssin hemi?

İyi forumlar.
  • Adam olacak çocuk bokundan belli olur beyler. Zorlamayın boşa bu adam bizde tutmaz.

Alın boş koşularınızı önünede van pörsüğü koyun birlikte boş boş koşsunlar işte.

Bizde topu alıp sağa sola dağıtacak aralara ince ice işleyecek 30 metreden yapıştıracak adam lazım.

ver kaç yapmaya duvardan başka bişey değil bu adam.

yanında 3 tane daha verkaççı olursa oynar. Başka da bi yol olmaz.

Kazmanın önden gideni. Brezilya topraklarından böyle yeteneksizleri bulup avrupa futboluna, ordanda bize kitleyenlere helal olsun.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.