Şimdi Ara

Gittiğiniz bir kafede ne olmasını istersiniz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  •  Gittiğiniz bir kafede ne olmasını istersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yarimelma

büyük bir mekan düşünüyorum, 2-3 katlı bir yeri. hatta bir kısmı kitap cafe tarzında olacak, kitaplar v.s ayrıca bilardo , karaoke vs dahi olacak. sizce böyle bir yer nasıl olur?
    lokasyon samsun olacak

samsunda nerede? açarsan bi hayırlı olsuna uğrarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fox Die

quote:

Orijinalden alıntı: _ultima_

quote:

Orijinalden alıntı: Adaletli Ol

bir çayın 2,5 tl olmamasını isterim. Adam mı silkiyorsuBnuz lan? Koca paket çay 10 tl, dört bardak çaya aynı fiyat veriyorsunuz. Ulan 100 çaydanlık fiyatı o vicdansızlar!!!

Kahve için de aynısı geçerli lan daburkasını çaldıklarımmmmm! 8 liraya kahve ne oğlum delirdiniz mi? Taze çektirip getirsem aynı fiyata getiririm lan. Adam silkmeyin yeterrr!

Mekanın kirası çalışanların maaşı gökten gelen parayla mı ödeniyor. Ulan adamlar geliyor 4 5 kişi bir çay alıp saatlerce masa işgal ediyorlar 2.5 az bile çoğu gittiğim yerde 4 lira çok görmüyorum beğenmiyorsan kahveye git

Benim vereceğim cevabı vermiş arkadaş. Ne kadar sap tayfa var geliyor 3-4 çay içip 2 saat oturuyor ayıptır lan insan rahatsız olur. Git çayını kıraathanede iç. Benim çalıştığım yerde çay 3 lira ama hala o sap tayfadan kurtaramadık 4 lira olmalı bencede. Ayrıca çay diyipde geçme o parayı çaya değil mekana veriyorsun. Ne yani 20.000 lira kira ödeyen yer ile 3 bin lira kira ödeyen bir yerin çay fiyatı bi zahmet aynı olmasın. Tek taraflı düşünmesin kimse işletmeyide düşünün. Beğenmiyorsan git ucuz bi yere çayını iç.

kafenin amacı bu zaten anasını satayım yarım saatte kalkayım mı? işte bu yüzden bu ülkeden bi marka cıkmıyor zihniyete gel. dandik cayınıza 4 lira vermektense gider starbucksta otururum 5 lira verip

• quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

quote:

quote:

quote:

bir çayın 2,5 tl olmamasını isterim. Adam mı silkiyorsuBnuz lan? Koca paket çay 10 tl, dört bardak çaya aynı fiyat veriyorsunuz. Ulan 100 çaydanlık fiyatı o vicdansızlar!!!

Kahve için de aynısı geçerli lan daburkasını çaldıklarımmmmm! 8 liraya kahve ne oğlum delirdiniz mi? Taze çektirip getirsem aynı fiyata getiririm lan. Adam silkmeyin yeterrr!

Mekanın kirası çalışanların maaşı gökten gelen parayla mı ödeniyor. Ulan adamlar geliyor 4 5 kişi bir çay alıp saatlerce masa işgal ediyorlar 2.5 az bile çoğu gittiğim yerde 4 lira çok görmüyorum beğenmiyorsan kahveye git

Benim vereceğim cevabı vermiş arkadaş. Ne kadar sap tayfa var geliyor 3-4 çay içip 2 saat oturuyor ayıptır lan insan rahatsız olur. Git çayını kıraathanede iç. Benim çalıştığım yerde çay 3 lira ama hala o sap tayfadan kurtaramadık 4 lira olmalı bencede. Ayrıca çay diyipde geçme o parayı çaya değil mekana veriyorsun. Ne yani 20.000 lira kira ödeyen yer ile 3 bin lira kira ödeyen bir yerin çay fiyatı bi zahmet aynı olmasın. Tek taraflı düşünmesin kimse işletmeyide düşünün. Beğenmiyorsan git ucuz bi yere çayını iç.

kafenin amacı bu zaten anasını satayım yarım saatte kalkayım mı? işte bu yüzden bu ülkeden bi marka cıkmıyor zihniyete gel. dandik cayınıza 4 lira vermektense gider starbucksta otururum 5 lira verip

Umarım senin gibi bi çay içipte 2-3 saat masayı işgal eden tiplerden kurtuluruz. Ah o tipler yüzünden az müşteri geri çevirmedik mekan dolu diye.

• gotu buyuk kız garson

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ondan sonra küçük esnaf batıyo diye ağlıyorlar bi de ya mustehak.
  • bir keresinde donercide karı vardı daracık taytla geziyordu
    yemekmi yicez gelip gecen kadınımı izlicez
    zordu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

quote:

quote:

quote:

Umarım senin gibi bi çay içipte 2-3 saat masayı işgal eden tiplerden kurtuluruz. Ah o tipler yüzünden az müşteri geri çevirmedik mekan dolu diye.

Gözünüz doysun. Lafa bak o tipler yüzünden mekan dolu diye az müşteri geri çevirmemişmiş. Yav arkadaş bu kadar aç gözlülük olmaz. Sende esnaf ahlakı denen bişey yok kusura bakmada.

• Sandalye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Box makinasi,langirt vb oyunlardan.

Cunku bu isi yapiyorum

• 3.5 liraya nescafe satmasım.
    tozu 35 kuruş zaten bakkalda
    kaynamış su bu kadar mı pahalı?

• Rahat Oturulacak Manzaralı Bir yer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yarimelma

büyük bir mekan düşünüyorum, 2-3 katlı bir yeri. hatta bir kısmı kitap cafe tarzında olacak, kitaplar v.s ayrıca bilardo , karaoke vs dahi olacak. sizce böyle bir yer nasıl olur?
    lokasyon samsun olacak

Kesin tutar kardeş samsunda kitap cafe. Bi de vegan yemek yapın sadece tam olsun

• Vintage stil bir cafe olmasını öneririm yani duvarlarında eski nostaljik resimler, asma tavandan üstten alta doğru plaklar.. Avrupa tarzı bir cafe iş görür.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.