Şimdi Ara

Gittigidiyordan sipariş verdik!.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar gittigidiyordan sipariş verdik verdiğimiz işlemci intel core 2 duo e8400 ilk kez alışveriş yaptım bir kaç soru sormak istiyorum.

1-Herhangi bir haksızlık durumunda mağdur olur muyum?
    2-Siteye güvenmeyerek sipariş verdik ve aldığım ürünün bozuk olması durumunda ne yapmam gerek?

3- işlemci için max 20 tl'lik termal macun önerisi.

Not: arkadaşlar açıklamasında herhangi bir sorun olmadığını vs sorun çıkarsada yardımcı olunacağını yazmışlar.

• gittigidiyor güvenlidir ürün size gelene kadar paranız sitenin kendi havuzunda tutulur.yani onay verene kadar para satıcıya aktarılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ser momo

gittigidiyor güvenlidir ürün size gelene kadar paranız sitenin kendi havuzunda tutulur.yani onay verene kadar para satıcıya aktarılmaz.

ürün bize geldikten sonra onay vermezsek?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayrikoc61 kullanıcısına yanıt
    Para havuzda çürür gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydagli42

Para havuzda çürür gider.

ürünü satan adam birşey yapmaz mı

• Çakallık vol 89743753. :D
  • Arkadaşlar son bir sorum olacak bu e8400 tek çekirdek performansı nasıldır ? oynadığım oyun knight online ve sistem gereksinimlerinde
    şletim Sistemi : Windows 98/2000/XP/ME

İşlemci: Pentium II

Ekran Kartı: 32 MB

Hard Disk: 1.4 GB veya daha fazla

RAM: 256 MB veya daha fazla

dediğine bakmayın bende ki sistem çok daha iyi ve oyun kasıyor sadece işlemcim sıkıntıya düşürüyordu onuda e8400 sipariş verip kapatmak istedim bu konuda en önemli olan şey tek çekirdek performansıymış.
  • ürünün kargo durumu site tarafından da siz bilmeden takip edilir. satıcı ürünü yolladım karşı taraf teslim aldı ama ürünü onaylamadı derse site kargo durumunu kontrol eder ve paranızı karşı tarafa öder. bu işim hilesi hurdası yoktur. eğer bu yolda bir usulsuzluk olursa kanuni yaptırımları epey ağardır bilişim dolandırıcılığına girer.

• Konuyu hortlatiyimda soruma cevap gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayrikoc61

quote:

gittigidiyor güvenlidir ürün size gelene kadar paranız sitenin kendi havuzunda tutulur.yani onay verene kadar para satıcıya aktarılmaz.

3 gun onay vermezsen otomatik geciyor para saticiya yani ya itiraz edeceksin gelince ama sesin cikmazsa tamam diyorlar onay vermesen de site veriyor parayi.

macun onerisi verilmis soru neydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: .45 ACP

quote:

Orijinalden alıntı: hayrikoc61

quote:

3 gun onay vermezsen otomatik geciyor para saticiya yani ya itiraz edeceksin gelince ama sesin cikmazsa tamam diyorlar onay vermesen de site veriyor parayi.

macun onerisi verilmis soru neydi?

eyvallah kardeşim

• Hocam e8400 tek cekirdek performansi nasildir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.