Şimdi Ara

Gittigidiyordan güneş gözlüğü ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben bu gözlüğü almak istiyorum ama orjinalliği konusunda tereddütte kaldım daha önce bu siteden alışveriş yapan oldu mu acaba ürünün çakma veya replika olma olasılığı varmıdır ?https://urun.gittigidiyor.com/giyim-aksesuar/ray-ban-rb3025-l2823-58-unisex-gunes-gozlugu-325255338#

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• urun sahte... %100 sahte... orjinal raybanlari 500 tlden ucuza bulamazsiniz...
  • Böyle bir riske girmeyin. Ürün elinize geçtiğinde siz bile fark edemeyebilirsiniz sahte olduğunu. Zaten ömürlük ürün bunlar paraya kıyıp raybanın sitesinden alın derim. Yahut güvenilir optik mağazalardan.
  • Ürün 115 adet satılmış alanların hepsi de orjinal olduğunu söylemiş o yüzden kafam karıştı

• inanmayın hocam. n11 de de aynı gözlükleri satıyorlar. zamanında ben de yorumlara kanıp aldım. alır almaz gözlükçüye götürdüm. tahmin ettiğim gibi sahte çıktı. azıcık parmaklayınca yazısı siliniyor. orjinal raybanlarda lazerle rayban yazıyormuş silinmemesi gerekiyormuş. zar zor iade edip paramı geri aldım. ama hala n11 de satıyorlar. gittigidiyorda da satanlar aynısını satıyorlar.
  • leonidas26 kullanıcısına yanıt
    Merhaba leonidas26,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: trtr2704

Ürün 115 adet satılmış alanların hepsi de orjinal olduğunu söylemiş o yüzden kafam karıştı
    AliExpress ten alin daha iyi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.