Şimdi Ara

GittiGidiyor Yeni Üyeliklere 100/20 İndirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
14
Favori
26.135
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni üyeliklere 80/20 indirim tanımlaması bitti. Yeni kampanya 100/20 şeklinde.

Aşağıdaki anlatım 80/20 indirimde geçerliydi. Şuanda aktif olan 100/20 de geçerli değil. Nasıl olacağı konusunda son sayfalarda anlatımlar var deneyebilirsiniz

not: açtıkları hesaba 80/20 tanımlanmayan forumdaşlar; CCleaner ile tam temizleme yapıp Vpn ile chrome, opera, yandex, edge vb tarayıcılar ile gizli sekmeden giriş yaparak üyelik acin verecektir. geçmiş, çerezler vb tam temizleme yapılmadan geçmiş tam silinmeden girilirse vpn ile gizli sekmeden de girilse kesinlikle fayda etmiyor 80/20 indirim tanımlanmıyor.
    Ayrıca "6 Saatiniz var, anında 20 TL indirim, uyeligini onayla" şeklindeki popup çıktıysa birkaç dakika içerisinde tanımlanıyor. Ama popup çıkmadiysa hiç gelmiyor. Çıkamama sebebi de tarayicidaki çerezler.
    bütün bunlara rağmen hala indirim tanımlanmıyorsa modemi kapatıp açtıktan sonra yukardaki uygulamaları yapın.

GittiGidiyor Yeni Üyeliklere 100/20 İndirimGittiGidiyor Yeni Üyeliklere 100/20 İndirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y!Ğ!DO -- 31 Mayıs 2018; 23:3:39 >

• Ben geçen açtım gelmedi vay arkadaş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slm. Elinde fazla varmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sepeti hazır olana konudaki hesabı kullandirtabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Y!Ğ!DO

Sepeti hazır olana konudaki hesabı kullandirtabilirim.
    hocam eğer kullanmayacaksanız alabilirim.
  • Hesap acarken sordugu telefon numarasini ne yapiyorsunuz hocam?

• Angelica kullanıcısına yanıt
    Numaradan kontrol etmiyor. Numarayı sallayın ya da kendi numaranızı yazın.

• Opera tarayıcı üzerinden gizli sekme yapıp vpn açıp üyelik alın geliyor 20 tl az önce öyle aldım

• Yine denedim ama olmadı fazla elinde olan varsa

Malum bebek bezi işleri

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Hesap acarken sordugu telefon numarasini ne yapiyorsunuz hocam?
    kullandığınız numaranızı yeni açtığınız hesaplara yazabilirsiniz veya öylesine bir numara da yazabilirsiniz. kayıt aşamasında telefon numarasının bir önemi yok.
  • Arkadaşlar bana 6 saatlik 20 TL kupon kazandınız hesabınızı onaylayın diye pop up çıktı. Dediği gibi onayladım. Ancak promosyonlarım&kuponlarım sayfasına herhangi bir kupon düşmedi. Kuponu nereden bulabilirim yardımcı olur musunuz?
  • Dediğinizi yaptım yeni mail de açtım gizli sekme geçmişi silme falan ama gelmedi maalesef.elinde çeki olup kullanmayacak olan varsa kullanabilirim

• Yardımcı olacak arkadaş var mı. Bebek Bezi almayacağım. Bebek ağlamıyor. Evde bebek yok. Lütfen beyler 80/20 lazım

• kizil_atli K kullanıcısına yanıt
    şimdi kontrol edin hesabınızı gelmiştir. o popup çıktıktan sonra ya hemen ya da 3-5 dakika sonra geliyor.
  • Toplam 5 kere denedim bunu ama hiçbir seferinde vermedi. Kullanmayacak olan varsa mesaj atabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: 56eno56

Dediğinizi yaptım yeni mail de açtım gizli sekme geçmişi silme falan ama gelmedi maalesef.elinde çeki olup kullanmayacak olan varsa kullanabilirim
    PM den bilgiler gönderildi.
  • 1 çek te bana lazım..Ne yaptımsa olmadı :(
  • sayfam kullanıcısına yanıt
    yukardaki adımlar yapıldığında veriyor birkaç sefer deneyin. yandex, mynet ve gmaille deneyin.
  • 2 saat önce opera ile operanın gizli sekmesini açtım operanın kendi vpn açtım oldu deneyebilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bende chrome gizli sekme ile aldım.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.