Şimdi Ara

*****GİTTİGİDİYOR YENİ HESABA 6 SAATLİK 15/75 ÇEK VERİYOR*** (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
9
Favori
12.214
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • opera dan vpn ve özel sekmeyle deneyince oldu ihtiyacım vardı, teşekkürler, Allahu Teala razı olsun
  • Verebilcek varsa memnun olurum cok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 170x6fb 1 kullanıcısına yanıt
    Sahtekarlık yapıyorsunuz Allah!ın ismini karıştırmayın bari.
  • 20 lira olsa iyiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Gittigidiyorda fiyatı 75 e tamamlayıp sonra diğer ürünü iptal edebiliyor muyuz n11 deki gibi? tecrübe eden var mıdır?
    Aslında gittigidiyor ile n11 arasındaki fark şu.

n11 de satın aldığında satıcının onayı ile alışveriş başlamış oluyor. Yani sen satın alınca satıcı da onay vermesi lazım ki alışveriş başlamış olsun.

gittigidiyorda ise satın alınca otomatik onaylanıyor ve alışveriş işlemi başlıyor.

kısaca satıcıların keyfi iptallerine karşı gittigidiyor daha iyi bu durumda. Hatta bu işlemlerde satıcı iptal edince bile ona puan veriyorsunuz, yani satış sizin isteğinizle iptal etsede sistem bunu satıcı ptal etmiş gibi görür ve size yorum ve puan hakkı tanır.

Dolayısı ile GG de saıcılar kafalarına göre iptal etmekte korkarlar. N11 de ise rahatlıkla iptal işlemi gerçekleştirebiliyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: MüdavimBey

Sahtekarlık yapıyorsunuz Allah!ın ismini karıştırmayın bari.
    Ne alakası var . O firma bilmiyor mu bu şekilde yapılacağını? Alan razı satan razı sana ne oluyor?!
  • Şu haksızlık yapıyorsunuz diyenler neyin kafasını yaşıyor acaba .sanki firma anlamıyor sürekli üyelik açılıp bişeyler alınıyor ayan beyan belli. Belki de firma üye sayısını çoğaltıp başka firmaya bak benim bu kadar üyem var şu fiyatı istiyorum diye satacak kim bilir . Adamlar neler düşünüyordur neler

• ne aldınız bi powerbank aldım sadece

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25/150 nasıl geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

25/150 nasıl geliyor
    25/150 yeni hesap açmakla gelmiyor hocam. gittigidiyor önceden açılmış hesapların bazılarına yollamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hadigatülverd -- 22 Nisan 2018; 13:57:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

25/150 nasıl geliyor
    çekler bölümünde satılıyor....... nasıl yapılıyor bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilonsahiden -- 22 Nisan 2018; 12:24:31 >
  • Chrome, Opera, gizli, özel, vpn ne denediysem olmadı alamadım bugün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Chrome, Opera, gizli, özel, vpn ne denediysem olmadı alamadım bugün.
    ben şimdi açtım 15-75 verdi hocam (opera gizli sekme + vpn)

*****GİTTİGİDİYOR YENİ HESABA 6 SAATLİK 15/75 ÇEK VERİYOR***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hadigatülverd -- 23 Nisan 2018; 0:27:51 >
  • ilonsahiden kullanıcısına yanıt
    Şener şen gibi bil bakalım niye yaptım diyorsun yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonbalıklı

ne aldınız bi powerbank aldım sadece
    Millet birşeyler almak için değil. Satmak için alıyor hocam. Şimdi çek satışa bak bolcana gg 75/15 ilanları türemiştir. 80/20 de olduğu gibi.

Ama onlara helal olsun ayrı bir meslek gibi yani uğraşıyorlar , hatta maaşlı adam bile tutuyorlar , sürekli hesap aç , mail aç. Bunları tek tek kayıt altına. Dönem dönem sürekli üye girişi yap çek tanınlanmışmı bak v.s.

• belo3 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam ya ayri meslek dali oldu desek yeridir. Ulan 6 saatlik kupon icin 2 lira istiyorlar eh yuh artik

• Cep telefonu numaranızı arada boşluk bırakarak yazınız gibi bir hata veriyor ne yaptıysam olmadı
  • Bende tıkladım üyeliği onayladım ama promosyonlar kısmında çıkmadı neden acaba?
  • Uyeligi onaylayin cek gelecek diye uyari verdi ama cek ortada yok.

• elmariacci kullanıcısına yanıt
    hocam hesaptan çık yine gir.bazen ilk girişte gözükmüyor.ben şimdi yine denedim 15/75 çek devam ediyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.