Şimdi Ara

GittiGidiyor World Kampanyası 5-16 Eylül (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
5
Favori
5.763
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlla aramak gerekiyor mu acaba yoksa bekleyelim mi hafta içi yüklenmesini?
  • Bence ararsanız iyi olur çoğunluk olarak ararsak yaptıkları hatayı anlarlar ve bir dahaki sefere daha titiz davranırlar. Ben biraz önce aradım sistemsel bir hats oluştuğunu söylediler bu yüzden kişi bazında kayıt açmıyorlarmış hafta içi puanlar yüklenecekmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce bende aradım.
    Yarini beklememi gün içinde yatmazsa , tekrar arayıp kayıt oluşturmamı söylediler.
  • Arayıp durarak müşteri hizmetlerini meşgul edenlerin eline ne geçiyor? Acil işi olanlar bu yüzden MH ye ulaşamıyor. Hiç kimseye yatmadığına göre bir sorun var, bekleyeceğiz. Şımarık çocuklar gibi "bana ne, bana ne, ben isterim" demeyelim. İlk yatan burada haber verirse, ondan sonre yatmayanlar müşteri hizmetlerini de ararız, genel müdürlüğü de.
    Yapı kredi kimsenin puanının üsteüne yatmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abi

Arayıp durarak müşteri hizmetlerini meşgul edenlerin eline ne geçiyor? Acil işi olanlar bu yüzden MH ye ulaşamıyor. Hiç kimseye yatmadığına göre bir sorun var, bekleyeceğiz. Şımarık çocuklar gibi "bana ne, bana ne, ben isterim" demeyelim. İlk yatan burada haber verirse, ondan sonre yatmayanlar müşteri hizmetlerini de ararız, genel müdürlüğü de.
    Yapı kredi kimsenin puanının üsteüne yatmadı.

Peki aramadik sikayet olusturmadik ykb nin nasil haberi olacak acaba ?

Yatirmadigi zaman siz garanti veriyormusunuz ykb ye siz odeyecekmisiniz bizim puanlarimiZin bedelini

Bos bos konusmayin isterseniz bankalarin her firsatta bizleri soymaya calistigini herkes biliyor.
    Puani yatmayan arkadaslar sizlerden ricam musteri hizmetlerini arayip kayit olusturun ykb nin puanlarin uzerine yatmasina izin vermeyin.
    Kredi karti bolumune girdikten sonra 2-3 kez 0 a basardaniz direk musteri hizmetlerine baglanabilirsiniz.

• By_C@BB@R kullanıcısına yanıt
    Lafım sana değil, sen boşmuşsun zaten. 10 kadar puan yatmadı mesajı yazacağına 10 defa MH arasaydın, belki işe yarardı. (Belki!)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abi

Lafım sana değil, sen boşmuşsun zaten. 10 kadar puan yatmadı mesajı yazacağına 10 defa MH arasaydın, belki işe yarardı. (Belki!)

Aksama kadar bosum evet.
    Kartim ile millete alisveris yaparak nakit ihtiyacini karsiliyorum.
    Bu puanin yatmamasi demek daha cok zarar etmek demek. Siz anlamazsiniz.

Ayrica dedigin gibi 10 kere yazdim cunku aramayim mesgul etmeyim dedim musteri hizmetlerini ama yapacak birsey yok. Sen arama ben arama kimsenin umrunda olmuyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_C@BB@R -- 22 Eylül 2013; 19:32:26 >
  • AN İTİBARİ İLE YKB YATMAMIŞ

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Henüz yatan yok...

• Benim 2 tane adios da yatmadı şoktayım
  • ykb bozdu
  • koçun elinden ihaleler gitti boykolarda zarar ei gözü puanlara dikti
  • Ne puanlardan, ne açılan kayıtlardan bir haber yok henüz
  • teb word yattı kullandım. yapı kredi halen yatmamış.
  • Az önce aradım müşteri hizmeterini.
    Bugün puanlar yatırılacak, yarin kartlara yansıyacak, 7 Ekim son kullanım tarihi olacak şeklinde bir bilgi verdi müşteri hizmetleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: ETA

Az önce aradım müşteri hizmeterini.
    Bugün puanlar yatırılacak, yarin kartlara yansıyacak, 7 Ekim son kullanım tarihi olacak şeklinde bir bilgi verdi müşteri hizmetleri.

aynen bende aradım teknik bir hatadan dolayı dediler özür dilediler bende adam olun bir daha olmasın dedim yarın kontrol edin arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulu_turk

quote:

Orijinalden alıntı: ETA

Az önce aradım müşteri hizmeterini.

aynen bende aradım teknik bir hatadan dolayı dediler özür dilediler bende adam olun bir daha olmasın dedim yarın kontrol edin arkadaşlar

sağol abi senide uğraştırdık.

• Mustafa Koç! bottaki işini bitirip bankanın başına geç artık!!

• Puanlar bu sabah itibariyle yatmış. Geç oldu güç olmadı.

• Evet yatmış.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.