Şimdi Ara

Gittigidiyor Vestel 55UA8300 2.250 TL. (Maximum kart ile)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
3
Favori
6.897
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/vestel-55ua8300-4k-ultra-hd-smart-uydulu-led-tv-278873750

4 çekirdek Dahili 4K Uydu Alıcısı SMR 1000 Hz Smart (Dahili WiFi). Tv fiyatları Şubat ayında birden arttı, ucuz tv bulmak zorlaştı. Gittigidiyor teknosa mağazasına özel %5 ya da Kazananlar kulübü üyelerine %8 indirim. Var. Ayrıca 100 maxipuan ile tv 2.250 liraya alınabilir.
     Gittigidiyor Vestel 55UA8300 2.250 TL. (Maximum kart ile)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melih06 -- 19 Mayıs 2017; 14:52:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Tv arayışındayım ama tercihim lg 49 inç 4k yorumlar iyi ise buda uyar 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kazananlar kulübü üyelerine 100 lira puan düştükten sonraki fiyatı tam olarak 2176.08 tl

• Bugün öğle saatinde satın almıştım, benden sonra 10 adet daha satılmış.

• Tv konusunda Adem Bey Vestel televizyonlarda yardımı esirgemiyor. 2017 Vestel mi yoksa 2016 yılı olan bu tv mi alınır. Tv hakkındaki yorumlarını merak ediyorum.

• melih06 M kullanıcısına yanıt
    Değerli Hocam;

Belki bilirsiniz ben konuya yıl bazında değil de anakart bazında yaklaşıyorum ki bahsi geçen 55UA8300 üründe kullanılan anakartın MB120 olması nedeniyle günümüz koşullarında gözü kapalı alınabilecek üründür, lakin özellikleri sizin isteklerinizi kapsıyor mu ona kendiniz bakmanız gerekir.
  • UB8300 modelini kullanıyorum Vestel in, 4k dahili uydu alıcısıyla birlikte harika.
    Kanal geçişi çok az yavaş samsung modellerine göre ama onu da vestel daha iyi renk keskinliğini kanal açılmadan sağlayabilmek için kendisi bilerek yapmış.

Bu fiyata iyi bence, bir de çek çük puan vs varsa harika olur.

• alasım var ama karasızım

• Ado kullanıcısına yanıt
    Hocam bunun uydusu UHD dir di mi?

Geçen vestelin A101 de sattıklarında Hi Levellerde uydu alıcısı HD olduğu için TRT 4K seyredilememiş.

Mecbur 4K lı harici uydu almak zorunda kalmış bazıları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 19 Mayıs 2017; 16:28:6 >
  • Çok teşekkürler hocam 1 Adet sipariş geçtim 2176 tlye geldi

• Evet arkadaşlar uydu uhd midir acaba

• sarkat kullanıcısına yanıt
    Hocam 4K TV ile 4K Tuner dsttekli TV birbirine karistirildigindan oluyor bu karisiklik.

Bu TV 4K Tuner desteklidir. İzleyebilirsiniz yani.

• Almamak için zor tutuyorum kendimi. 2176 TL gerçekten çok iyi fiyat.

• smart ozelligi cok kotuymus ,yorumlar kotu
  • texmo kullanıcısına yanıt
    Yorumlara değilde arz talebe bakmak daha mantıklı sabahtan beri belki 20 adet sipariş geçildi gelince ssleriz artık ha bide 1000 tl fazla para verip malum markayı almak sıcak fırsatçı ya yakışmaz gibime geliyor

• almayın iyi mal iyi para
  • Benimde tv ye ihtiyacım var. Lakin 40 Inc ideal bana, bu biraz büyük ama fiyatı güzel... 40 'lerde varmı bir kampanya gören duyan :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ado

Değerli Hocam;

Belki bilirsiniz ben konuya yıl bazında değil de anakart bazında yaklaşıyorum ki bahsi geçen 55UA8300 üründe kullanılan anakartın MB120 olması nedeniyle günümüz koşullarında gözü kapalı alınabilecek üründür, lakin özellikleri sizin isteklerinizi kapsıyor mu ona kendiniz bakmanız gerekir.

Anakart konusunu biraz açar mısınız? Bu Anakarta sahip olması nasıl bir farklılık yaratıyor? Cihaz 50hz bu arada, değil mi?

Okuduğum kadarıyla ciddi sayıda ışık sızması problemi yaşayan olmuş, smart a da iyi değil diyorlar ama f/p yönünden başarılı diye düşünüyorum.

• Vay arkadaş A101'den HI-Level 55UHL900'ü 2300'e aldığımdan beri kampanyalar coştu. Kazık yemiş gibi hissettim. Yukarıda açılmıyor denmiş ama 4K kanallar açılıyor bu arada.
  • şu kazananlar klubü muhabbeti bende yok. olan birisi yardımcı olur mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.