Şimdi Ara

Gittigidiyor Teknosa Playstation 4 Pro 1,747 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
981
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gittigidiyor Teknosa mağazasında Sony Playstation 4 PRO 1 TB Kazananlar kulübüne özel %8 indirimle 1,747,0,8 TL ye geliyor arkadaşlar.

Ayrıca WD 1 TB + 3 yıl garanti + taşıma kılıfıyla birlikte 187,68 TL ye iniyor.

• Kardeşim o konsol 600 liraya A LI NA CAK

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rindlerinakşamı

Kardeşim o konsol 600 liraya A LI NA CAK

Anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shensakrak

quote:

Anlamadım.

hocam geçenlerde bim'den 600 liraya ürünü alanlar olduğu için. Arkadaşta hala 600 lira etkisinde kalmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baris4hin

quote:

Orijinalden alıntı: shensakrak

quote:

Anlamadım.

hocam geçenlerde bim'den 600 liraya ürünü alanlar olduğu için. Arkadaşta hala 600 lira etkisinde kalmış.

İyi ama o eski kasa Vanilla cihazdı. Bu Pro modeli o yüzden şaşırdım yoksa durumdan haberim var.

• D&R da da PlayStation VR kampanyası var, 1889 TL , yanında Kamera ve bir oyun hediyeli, ayrıca 100 lira da bonus yüklüyor. Ben bugün aldım, kamera ve oyuna yaklaşık 350 lira dersek 100 lira bonusla 450 lira gibi bir indirim olmuş oluyor. Hafiften sıcak gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat soğuk, geçen hafta, aynı yerden 1650'ye falan alındı
  • quote:

Orijinalden alıntı: murmuro

D&R da da PlayStation VR kampanyası var, 1889 TL , yanında Kamera ve bir oyun hediyeli, ayrıca 100 lira da bonus yüklüyor. Ben bugün aldım, kamera ve oyuna yaklaşık 350 lira dersek 100 lira bonusla 450 lira gibi bir indirim olmuş oluyor. Hafiften sıcak gibi.

gerçekten iyiymiş. Xbox One S de de iyi bir fırsatı vardı bu sene başında. Konsol konusunda iyi fırsatlar veriyor D&R nedense
  • quote:

D&R da da PlayStation VR kampanyası var, 1889 TL , yanında Kamera ve bir oyun hediyeli, ayrıca 100 lira da bonus yüklüyor. Ben bugün aldım, kamera ve oyuna yaklaşık 350 lira dersek 100 lira bonusla 450 lira gibi bir indirim olmuş oluyor. Hafiften sıcak gibi.

Sizce bir konsol parası vr a vermek mantıklı mı kinect gibi daha sonra kenara atılacak bir cihaz mi?

• Mağazadan gidip alabiliyor muyuz bu fiyata?

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖzGüR-LüK

Mağazadan gidip alabiliyor muyuz bu fiyata?

sanmıyorum kendi sitesinden bakarsanız zaten fiyatların yüksek olduğun göreceksiniz sadece gittigidiyor da geçerli
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertozden

quote:

Sizce bir konsol parası vr a vermek mantıklı mı kinect gibi daha sonra kenara atılacak bir cihaz mi?

Zevk meselesi biraz, ufaktan deneme imkanı yaptım, farpoint oyunu ile, gerçekten kendinizi oyunun içinde hissediyorsunuz, ilginç bir deneyim, ama oyunlar sınırlı tabi.
    İki gün sonra heves geçince kenara kaldırılır mı bilemem :)
    Fiyat olarak bir konsol parası, biraz kişinin tercihlerine özel gibi, tercih etmeyenler çoğunlukta olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖzGüR-LüK

Mağazadan gidip alabiliyor muyuz bu fiyata?

Ben mağazadan aldım, İstanbul emaar square deki D&R mağazasından, ama diğer şubelerinde de vardır, mağazaya özel değildi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.