Şimdi Ara

GİTTİGİDİYOR SAMSUNG 50MU7000 2659 TL+100 TL MAXİPUAN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
3
Favori
3.220
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: OsmanlıKafası

Axenin hoparlörü tüplü tv ile yarışamaz berbat ötesi.

doğrudur, ne kadar ekmek o kadar köfte, bana yetiyor, yetmiyor diyen sound barla işini görür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 5 Mart 2018; 23:52:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • %5 indirim çeki uygulamıyor artık neden olabilir 2789 görünüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senpaituyun

%5 indirim çeki uygulamıyor artık neden olabilir 2789 görünüyor

Şu an 2677 TL

• kararsız kaldım ya.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gittigidiyorda arada kazananlar klubüne indirim çıkıyor. O şekilde 3250TL'ye almıştım Vestel 65UD8900'ü (4K 60hz ve benimki IPS panel çıktı şansıma...) Güzel televizyon, çok çok iyi bir monitör, smart ıvır zıvır beklentiniz çok yoksa özellikle. Zaten kullanılacak bir Youtube uygulaması var (telefondan kontrol edilebiliyor) işe yarayan, diğerleri saçma şeyler.

55" ile ciddi boyut farkı var. Eski 49" monitörüm bile minicik kaldı yanında.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bütçe varsa 50Hz panelli tv lere bulaşmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: mstfmrv

https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/lg-49uj630v-ultra-hd-4k-tv-333946940?rcp_action=rcpProductClicked

hangisi sizce ?

Her ikisini de dün teknosa da inceledim. Bende arada kalmıştım. Dün inceledikten sonra iyi ki bunu almışım dedim. LG hiç estetik değil. Samsungun şık bir tasarımı var. Lg Çerçevesi düz plastik eski tip plazmalar gibi. Samsungun da plastik ama fırçalanmış metal görünümü var. Göze daha hoş geliyor. Samsungun görüntü kalitesi daha iyi. Renk üretimi daha iyi. Özellikle siyah ve koyu renklerde Samsung çok daha iyi. Lg nin kasası çok kalın. Samsung un kalınlığı neredeyse LG nin yarısı.LG 49UJ630V bence F/P ürünü değil. Samsung daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Farfaraway21 -- 9 Mart 2018; 12:44:0 >

• Konuyu açan arkadaşı engelliyorum, 2600 lirama mal oldun :)

Ha birde uydu anten işleri var.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemsch

Konuyu açan arkadaşı engelliyorum, 2600 lirama mal oldun :)

Ha birde uydu anten işleri var.

Baş göz üstüne Yine de hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın.

• Benimkinin kurulumu bugün yapıldı. İlk izlenimim gerçekten çok güzel bir TV. HD kanallar cam gibi. SD ler maalesef çok kötü çünkü ekran büyük. Arayüzü çok sade ve akıcı. Kanal geçişleri hiç fena değil. Kumandası çok şık ve kullanışlı. Parasını hakediyor

• 2677 çıkıyor kupon varsa dahada iner :)

GİTTİGİDİYOR SAMSUNG 50MU7000 2659 TL+100 TL MAXİPUAN

• Merhaba cihazı ben aldım 3 haftadır kullanıyorum. Aman aman bir özelliği yok, ve yan açılarda renk kalitesi inanılmaz düşüyor . 110 derecede bile renkler beyazlıyor. ürünü almak isteyenler iyi incelesin derim . bu fiyata belki daha iyi bir panele sahip tv alabilirsiniz. smart süper hızlı felan değil, bekleme süreleri gayet sıradan. bazı arkadaşlar 4k video izleyemiyoruz felan demiş inceleme yapmadım ama bunlarıda dikkate alın arkadaşlar. Ben sadece tv olarak kullanıyorum ve panel yan açılarda performansa 10 üzerinden 0 veriyorum. Samsung müşteri hizmetleri ile görüştüm . İade ve değişimde yapmıyorlar. bir arkadaş youtube da inceleme paylaşmış, onada yazdım. o da aynı durumdan şikayetçi. İnternetten ucuz diye hemen almayın pişman olabilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=ologyFh0i_4

Dünya markası diye alıyoruz, kalitesiz malzeme geliyor. Güven olmuyor. İçim de kalmasın bunuda söyleyeyim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semihgasi -- 26 Mart 2018; 13:2:5 >

• hangi çağda yaşıyoruz kardeşim 50 hz nedir ya

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.