Şimdi Ara

Gittigidiyor para iadesi sıkıntısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
949
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar gittigidiyordan ocak ayında arkadaşa telefon aldık. Tam eleman kargo yapacak bir baktım üyelik iptal edilmiş. Arayalım soralım neden diye internetteki numara siteden iletişim kurun diyor. Başka bir üyelik ile girip mesaj attik. Alisveris yurtdışı IP ile yapilmis riskli gordük ondan iptal ettik dediler. Sonradan fark ettim VPN acikken alisveris yapmisim. Buraya kadar normal takdir bike ettim. Lakin 2 aydir para iade edilmedi karta banka ile iletisime gecin biz iade ettik diyorlar. Telefonla konuşuo derdimizi anlatacak bir yerde yok nasıl yaparız numara felan olan arkadas varmıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3. iş gününde geliyor hocam kesinlikle. Arada iade geldide gözden kaçmış olmasın?
  • yok usta gelmedi o kadar aradim sordum bankayi ama hala yok

• Gittigidiyor bu para konularında çok iyidir özellikle alıcılar için. Zannedersem sizinki farklı bir durum olduğu için gözde kaçmış

Gittigidiyor un bir telefonu yok ama yazarsaniz hemen yardım ederler
    http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri/urun-satin-almak/odeme-yaparken-karsilasilan-problemler
  • bankaya harcama itirazı forumu doldurup verin
    iadenin bu kadar uzun sürmesi mümkün değil
  • baya yazıştık hep aynı cevaplar geliyor. acaba ödendigine dair bir belge veya ona benzer birşeyler istesek verebilirler mi?

• Bende de Cephaneci saolsun altın siparişimizi iptal etti. Neo kartıma iadenin yatırıldığına dair bilgi verildi ama 3 iş günü geçtiği halde gelen giden yok.
  • Gittigidiyor bu aralar genel bir iptal içine girip müşterileri hep mağdur ediyor ve iadelerini geciktiriyor malum siteden şikayetler hep bu şekilde bende mağdurum.
    Farklı düşünceler içerisine girmeye başladım
  • Emmmreee kullanıcısına yanıt
    bunu bende gördüm farklı sitede anlatmışlar lakin bendeki durum farklı ürün secme olayı yok çünkü üyeligi iptal ettiler.

Nasıl olurda telefon olayı olmaz anlam veremiyorum n11 vs sitelerde hemen baglanıyoruz

• Bende satıcıya ürünü geri yolladım sitede para hesabınıza aktarılmıştır diyor fakat 2 gün oldu ses soluk yok inşallah sizinki gibi problem olmaz hocam.
  • dağ da mahsur kalmışsınız sanırım, girin bir şubeye sorun.. telefondan tatminkar bir yanıt alamadıysanız..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.