Şimdi Ara

▓Gittigidiyor Maxipuan Kampanyası(16-31 Ocak) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
10
Favori
5.739
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ozaman 125 TL puan versin zaten puan kullanımı işkence bankanın heleki bankamatik kartları geçen adam akıllı bir yer yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1250/100 Ü icat ettiler böyle .kqmpanya yapma daha iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknosa indirimi ile mac air alıcam iyi oldu bide bu puan en kral hangi akaryakıt istasyonunda geçiyo 10 günlük lpg parası bilen varsa söyleyebilirmisiniz

• 5 yıl öncede 100 tl idi puan şimdide 100 tl puan.. altlimit artıyorda puan neden artmaz anlamıyorum
  • sırf ogs için tutuyorum şu kartı. limiti 1000 liraya düşürdüm. axess-world ikilisi yetiyo.
  • şimdi ötekilerde görecek bizde yapalım yaw bi diyecekler..yoklama çekiyorlar
  • Gittigidiyor alisveris yapacam 50 tl maxipuanimi verir mi....bildiginiz alisverise...

• hadjimurat H kullanıcısına yanıt
    Çoğu istasyonda var. Opet ve Shell'de daha önce kullandım.

• İs bankasi kampanya sartlarinda gozukmuyor mobilde....fakat gittigidiyor kampanya bolumunde gecersiz diyor hangisini kabul edecegiz ben ekran goruntusunu aldim

• Maximum yıllardır ölü. En sonunda kullanmadığım karta 60 lira kart ücreti kesince zıvanadan çıktım. 20 yıllık kartı iptal ettirdim. Kart ücretini iade de etmiyorlar. 30 puan yukleyelim dediler kabul etmedim. iş bankası bitmiştir benim için.

• Benimkini gecen ay iade ettiler....

• yiğit muhtaç olmuş sarı soğana onu bile vermicekler yakında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatih KARAHAN -- 16 Ocak 2018; 19:22:33 >
  • Benim siparişimi iptal etti firma tekrar aynı kartla sipariş geçsem puan gelir mi

Şartlarda İlk siparişe diyor da ondan soruyorum

• hemsinlee54 H kullanıcısına yanıt
    Axess aninda yukleme yaptigi icin sorun olmuyordu...sonradan yukleme yapan bankalar kontrol mu ediyor bilmiyorum....

• iş bankası bitmiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müdür42 kullanıcısına yanıt
    Gelmemesi için hiç bir sebep yok ama siz gene de müşteri hizmetlerini arayıp sorun.

Bu arada, kötünün kötüsü de varmış; n11 finansbank 1000'e 50, 500'e 25 veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avanta -- 17 Ocak 2018; 14:8:11 >
  • Adamlar 1000 tl ye 125 tl diyeceklerine yanlışlıkla 1250 tl ye 100 tl demişler..Ah o kampanyayı word de hazırlayan eşşek sıpası ah..
  • İs bankasi m.h ile görüştüm sektor kategori sinirlamasi var mi? Diye sordum..yok dedi dedi..ozellikle sordum bazan su katogeri haric yaziyordunuz o yazmiyor dedim..her kampanya farkli kreterde olyor dedi...o yuzden 1250 ye 100 veriyor olabilirler.malum alisveris yapabiliriz

• Deccar kullanıcısına yanıt
    Kampanya hangi kategorilerde geçerli değildir?

Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorileri) ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet araç satışları) kategorilerinden gerçekleştirilecek işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Avanta A kullanıcısına yanıt
    kampanya sadece maxımum mobil katılım ile geçerlidir diyor...ben maxımum mobildeki açıklamaları dikkate alırım....maxımobilde böyle açıklama yok.....
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.