Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

GİTTİGİDİYOR KAZANANLAR KULÜBÜ AÇILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: aloha44, alpererez Daha Az
2 Kayıtlı Üye
819
Cevap
75
Favori
169.927
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> GİTTİGİDİYOR KAZANANLAR KULÜBÜ AÇILDI
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      206 Mesaj
      08 Haziran 2018 23:24:34

• Yüzbaşı
      262 Mesaj
      12 Haziran 2018 05:28:10

PSN: MrsEvy

• Er
      3 Mesaj
      12 Haziran 2018 09:54:24
      https://dukkanlar.gittigidiyor.com/DesingGroup

Arkadaşlar ilgili firma Replika ürün göndermekte ve üstüne üstün arayıp ürün orjinal değil dediğimde sizin orjinal ürünün yerine replicasını yani sahte ürün koymadığınızı ben nereden bileyim deyip pişkinlik yapmaktadır Dikkatli olun ben çarpıldım uğraşıyorum hala gittigidiyordan da muhatap bulamadım bilginize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Er
      0 Mesaj
      16 Haziran 2018 18:59:45
      slm arkadaşlar ben çek takas sayfasına giremiyorum sebebi nedir

|
      |

• Binbaşı
      1941 Mesaj
      20 Haziran 2018 16:00:32
      kazananlar klubü üyesi bir arkadaş hesabı verebilir mi tv lerde düşüyor mu bugün indirim?
      |
      |

• Yüzbaşı
      352 Mesaj
      30 Haziran 2018 12:54:32
      Gittigidiyordan 2 gün önce fiyatın uygunluğuna aldanıp 100 tl lik bir ürün sipariş ettim... Tabi ucuz etin yahnisinin yavan olacağı gibi gelen üründe son derece uyduruk kalitesizdi. Hemen ambaljına geri koyup kargoya verip iade sürecini başlattım.

Buraya kadar olağan bir sorun yok, herkese olabilecek bir durum.

Sorum şu; Ürün 100 TL idi, Bonus Kredi kartı ile aldım, kartta 35 tl bonus vardı ve hazır puan varken kullanayım dedim. dolayısıyla 65 tl karttan 35 tl bonus puandan kullanarak ürünü almıştım.

İade işlemini başlatmak için gittigidiyoru aradığımda müşteri temsilcisine iadenin nasıl yapılacağını sordum; sadece 65 tl lik karttan kullanılan ödemenin iade yapılacağını bonus puan ile kullandığım 35 tl nin iade olmadığını söyledi. Sebebini sorduğumda; bankanın puanı geri yansıtmadığını söyledi. Fakat bir sebepten ürünü ben iade etmeyipte satıcı temin edemiyor olsaymış bana puan kadar hediye çeki veriyorlarmış.

Bu bana hiçde mantıklı gelmedi, Garanti bankasını arayıp sordum; gittigidiyor iadeyi bize nasıl yansıtırsa bizde size öyle yansıtırız, yani bonus puan olan kısmını yansıtırsa geri yükleme yapılır dendi.

Bugün haftasonu olduğundan gittigidiyoru arayamıyorum...

Bu bonus puan iadesi konusunda başına benzeri bir olay gelmiş yada bilgisi olan arkadaşlar yazabilirmi...? Bonus puan iadesi yapılamıyormı gerçekten... bu pek adilane ve mantıklı gibi durmuyor....

• Yarbay
      3920 Mesaj
      01 Temmuz 2018 13:39:38
      quote:

Orijinalden alıntı: rst11

ben n 11 den daha çok seviyorum fiyatlar 1 tık daha uygun oluyor
      Öyle de n11 kuponla aynı fiyata bazen daha da uyguna geliyor.Sorun çıkarsa da gg ile uğraşmıyorsun.N11 fazla bekletmeden mutlaka çözüyor.Gg de müsteri ilişkileri sıfır muhatap bulamıyorsun.Gg sayesinde satıcı keyfi isterse müşteriye posta koyuyor.

• Teğmen
      162 Mesaj
      02 Temmuz 2018 17:33:12
      arkadaslar 75/15 veya 100 /20 kuponları nasıl yukluyorsunuz ?
      |
      |

Herkes kendi kaderini yazar.
      Bizde işin zorunu, ticaretin dürüst olanını seçtik.
    • Er
      3 Mesaj
      02 Temmuz 2018 20:07:15
      Amazon geliyor o zaman müşteri hizmetlerini görün siz amazonda müşteri kral satıcı resmen yalvarıyor iyi puan versinler diye
      |
      |

• Yüzbaşı
      338 Mesaj
      08 Temmuz 2018 18:42:36
      quote:

Orijinalden alıntı: m4tr4k

2,249TL

Alıntıları Göster
      2,199 TL
      |
      |

• Teğmen
      241 Mesaj
      10 Temmuz 2018 01:37:28
      Hesabım DJI BACKSTORE.. Benim bağım olan tek hesap budur. Benim dermacosmetic ismiyle yada başka bir isimle her hangi bir dükkanım yok. Bu yüzden farklı bir hesapla aranızda yaşadığınız sorun beni bağlamaz. Ödemeniz gereken para transferlerini gerçekleştirin !!! Fiş no: 03964738
      |
      |

-My STyLE INSIDE-
    • Onbaşı
      28 Mesaj
      10 Temmuz 2018 15:34:38
      O yüzden alıcı olarak öncelikli tercih gg
      |
      |

• Yarbay
      6349 Mesaj
      10 Temmuz 2018 20:29:33
      az önce sektör belirtmeden
      1000 tl üstüne 200 tl diye bir yazı geldi.
      sonra gitti..

neydi ki o?
      |
      |

YIL 2008 PC== E8400 CPU* ASUS P5Q PRO* ati HD4850- HD5850 * SAMSUNG T260 MONITOR*GIGABYTE POSEIDON Kasa*FSB EPSILON 600W*CREATIVE INSPIRE 6100*JBL CREATURE-II*XFI GAMER*SKYSTAR HD2 pci* A4tech X7 fare ve klavye- Razer Absluys Fare
      YIL 2004 PC==Amd Barton 2500+*Epox 8rda*Leadtek 6600GT*Logitech Z5500*X-fi GAmer*AeroengineII kasa*Termaltake 420W psu*gigabyte cpu cooler*19 SAMSUNG 957MB
      DIGER == Fuji S6500fd ** Sony H5 **Canon A1000 ** Canon D10 (wp) ** TZ7** Sony H20** PAnasonic GH1 w/PANCAKE F1.7 20mm* STOKLENS 14-140mm* Samsung WB650
    • Teğmen
      241 Mesaj
      11 Temmuz 2018 22:33:18
      senin cebini dolduruyor galiba savunduğuna bakılırsa
      |
      |

-My STyLE INSIDE-
    • Teğmen
      241 Mesaj
      11 Temmuz 2018 22:34:39
      quote:

Orijinalden alıntı: agtr

İstemeyerek te olsa, başkasına aynı şeyi yapacaksan, sana müstehak
      Senin cebini dolduruyorlar galiba savunduğuna bakılırsa
      |
      |

-My STyLE INSIDE-
    • Teğmen
      121 Mesaj
      13 Temmuz 2018 17:07:12
      valla bendede puan ile aldıgım ürün oldu iade sürecinde böyle sorun yaşamadım istersen bi bankayı ara belki yardımcı olurlar
      |
      |

• Binbaşı
      1342 Mesaj
      13 Temmuz 2018 20:59:45
      80/20 çeklerde 2 urunle 80 liraya tamamlayıp birini iptal edince sorun oluyor mu?

mesela birisi 75 lira,
      diğeri 5 lira olan urunu alıyorum 5 liralık urunu sırf 80 liraya tamamlayım da çeki kullanıyı diye alıyorum odeme yapıp 5 liralık ürünü iptal edebiliyor muyum ?
      |
      |

• Binbaşı
      1934 Mesaj
      kazananlar klubu şartlarını yerine getirecek düzeyde alışveriş yaptım ancak hala şu tarihe kadar 1 alısveriş yapmanız gerek gibi bişi yazıyor sayfada.Nasıl yapacaz arkadaslar
      |
      |

cpu:Ryzen 5 1600x- CM MasterLiquid 240 Cooler**gpu:Asus RX480 8GB Strix Gaming Oc**
      MB:
      MSI x370 Gaming Pro Carbon**Case:Phankteks P400s Black/White Thermaltake Riing fans**psu:Corsair CX850M**ram:16GB (8*2) Corsair 16 Gb DDR4 2400MHZ**hdd:Wd Cavier blue 1 tb 7200 rpm 64mb cache+Crucial 240gb ssd**monitor:Viewsonic Vx2757 freesync 75hz**

mobile:Huawei Ascend g7 Silver
      game: PS4 PRO 1 TB BEYAZ
    • Yarbay
      11960 Mesaj
      Gittigidiyor daha uygun oluyor n11e gore. Saticiyi iyi arastirip satin alirsaniz sorun yasamazsiniz.

Ssd almistim, bilgisayarima uymadi. Saticiya mesaj attim bilgisayarima uyan versiyonu sizde var mi diye, yok dedi. Ben de iade surecini baslattim, sorunsuzca bitti.

Genelde daha once alisveris yaptigim saticilari tercih ediyorum. Puani yuksek olmasinin yaninda, yaptigi sevk sayisi da fazla olacak. Yorumlar da onemli tabiki. Teknosa,mediamarkt gibi bilindik saticilari genelde tercih ediyorum, diger magazada 50 lira ucuz diye bu tutumumdan vazgecmedim hic. Binlerce lira veriyorsun 50 lira kar edecegim diye rezillik yasamak istemem acikcasi.

|
      |

• Binbaşı
      1984 Mesaj
      en son yaşadığım sorunda sonra ggden 100tl üzerinde alışveriş yapmamaya karar verdim. site n11den sonra dolandırıcı ve fake hesaplarla kendi hesabını kasanlarla dolmuş. n11de bir sorun yaşadığım anda anında çözüm üretiliyor bir şekilde ama maalesef gg eski güvenilir gg değil. hele ki satıcının yüzdesi yüksek ise gg kesinlikle senin sorununla ilgilenmiyor veya olumsuz yorumunu bile yayınlamadan kaldırabiliyor.

https://www.sikayetvar.com/gittigidiyor/gittigidiyorun-olumsuz-yorumlari-gizlemesi

bu şikayetimden sonra kazananlar klübüne davet edilmişim ama benim için güvenilirlik açısından 0 olduğundan birşey ifade etmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 16 Temmuz 2018; 17:55:6 >
      |
      |

PSN: KoRnTuNeS_88

Reklamlar
paykasa
türksohbet.net
chat.gen.tr
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,562
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.