Şimdi Ara

GİTTİGİDİYOR KAZANANLAR KULÜBÜ AÇILDI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
866
Cevap
63
Favori
196.955
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 50/500 Telefon indirimini nasıl tanımlayacak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana da gelmıs bakalım
  • Dehşetengiz kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın.

Cep telefonu indirimi olup da kullanmayacak olan varsa ben talibim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilisim2222 kullanıcısına yanıt
    Ornekte bir hata yok. Aciklama gayet acik ve net. Son bir yil icinde toplam 3 alisveriste en az 500 TL'lik islem yapan herkes otomatik kulup uyesi yapilmis. Ayin Enparalisi gibi bir program. Indirimlerden ceklerden herkes degil, aktif kullanicilar yararlansin diye yapmislar. Mantikli. Ayrica verilen ornekte hicbir problem yok. Senin tekrar tane tane okuman gerek. 250 TL alisveris yaptin, sonraki sure icinde en az 2 alisveriste toplam 250 TL'lik daha alisveris yaparsan kulube uye olursun yazmis. Bunun neresi hatali?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 500 liralık alışveri şyapmmamıştım ama tanımlanmış. İndirim olarak telefonda 500 liray 50 lira indirim seçtim.

http://www.gittigidiyor.com/BanaOzel/indirimlerim.php

indirimlerim sayfgasına gidiyorum ama orda ürün bazlı indirimler var ve 50 liralık indirim yok. Neyi yanlış yapyıorum?

2. Cep Telefonu & Aksesuar kategorisinde 500 TL üzerine 50 TL anında indirim

Kampanyadan ne zaman ve nasıl yararlanabilirim?

Kampanya 05 - 30 Nisan 2017 tarihleri arasında (bu tarihler dahil) GittiGidiyor Cep Telefonu & Aksesuar katego
    risinden yapacağınız 500 TL ve üzeri bir alışverişinizde geçerli olacaktır.

diyor oysa.

• 500 TL üzeri alınabilir fırsat olacak telefon var mıdır?
  • Seyid Battal Gazi S kullanıcısına yanıt
    mh mesaj at hallediolar benim de düşmüodu mesaj attım düzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: screamtoronto

mh mesaj at hallediolar benim de düşmüodu mesaj attım düzeldi

Mesaj attım, promosyonlarınızda göremiyorm dedi. dedim ben görüyorum.

acba 500 lira 3 kere alışveriş yapmadım diye mi. ama o zaman niye verdi ki kazandınız dedi bana?
  • Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    Ustteki aciklamada ne diyor 3x250 yaptim olur mu

Cevap; olmaz 1 tane daha 250 yapmalisin.

Ornekte ne diyor 3 x250 olur :) demek siz yazdiniz hocam

• birleşiyor mu cepteteb veya maximum 100 lirayla?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seyid Battal Gazi -- 6 Nisan 2017; 21:14:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilisim2222

Ustteki aciklamada ne diyor 3x250 yaptim olur mu

Cevap; olmaz 1 tane daha 250 yapmalisin.

Ornekte ne diyor 3 x250 olur :) demek siz yazdiniz hocam

ben hakem olayım,yazı doğru yazılmış dikkatlice okursanız :)

Bir yıl içinde 3 farklı zamanda,-----TOPLAM 250 TL----'lik sipariş verdim ve siparişlerimi onaylarak alışverişlerimi tamamladım. GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyesi olabilir miyim?
    Siparişlerinizin toplam tutarı 500 TL ve üzeri olması gerekmektedir. GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyesi olmanız için en az 250 TL'lik sipariş daha vermeniz ve ödeme onayı vererek alışverişinizi tamamlamalısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polyo -- 6 Nisan 2017; 21:15:57 >
  • Seyid Battal Gazi S kullanıcısına yanıt
    evet birleşir ben öyle yaptım
  • bilisim2222 kullanıcısına yanıt
    Ah okudugunu anlamayan ve hala israr eden guzel kardesim benim, ah. Sevgiyle kal.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine birşey uydurmuş yüksek komisyonlu müşteri hizmetleri numarası bile olmayan ?ımarık site, ama yakışmış KAZIKLANANLAR kulübü

• şu nolu üründe şu kadar ind. var falan diye kazananlar kulübüne öel ind. sıralamış 30 tane benim hesapta.. herkese aynı indirimler mi acep.. işe yarar ne var ki.??
  • Benim son bir sene içinde 2 alışverişim var toplamı 500 üstü. Şimdi bir tane daha alış veriş yaparsam cep telefonu 50 ₺ kuponu gelir mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: örümcek10

Benim son bir sene içinde 2 alışverişim var toplamı 500 üstü. Şimdi bir tane daha alış veriş yaparsam cep telefonu 50 ₺ kuponu gelir mı?

Gelir hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: örümcek10

Benim son bir sene içinde 2 alışverişim var toplamı 500 üstü. Şimdi bir tane daha alış veriş yaparsam cep telefonu 50 ₺ kuponu gelir mı?

şunu alın ve alır almaz hemen onay verin gitsin böylece şartları yerine getirmiş olursunuz.ve kupon gelir.

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/knight-online-akara-gold-bar-1m-akara-gb-hizli-teslimat-265987747

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superhead -- 11 Nisan 2017; 9:50:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nabiaga

şu nolu üründe şu kadar ind. var falan diye kazananlar kulübüne öel ind. sıralamış 30 tane benim hesapta.. herkese aynı indirimler mi acep.. işe yarar ne var ki.??

aynen benim de yle işe yaramaz indirimler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.