Şimdi Ara

GİTTİGİDİYOR KAZANANLAR KULÜBÜ AÇILDI (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
866
Cevap
63
Favori
196.955
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kanalıma yardımcı olurmusunuz izlemek zorunda değilsiniz biliyorum yeri değil ama acil yardım lazım teşekkürler!!!https://youtu.be/ptJm2aCduoohttps://youtu.be/bnNDRwH2c6g

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • en az %15 indirim olmalı ki bir şeye benzesin
  • Kampanya böyleyken bugün hesabıma tanımlanan çeki 50/1000 olarak güncellemiş lüzumsuzlar.
    GİTTİGİDİYOR KAZANANLAR KULÜBÜ AÇILDI
  • Sentez* kullanıcısına yanıt
    bende kazananlar klubüne girdim,kaydedeyim diye baktım
    1000 e 50
    n11 e devam.gg,bundan sonra benim için bitmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EtYiyenBitki

quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

N11 karsısında ezilince sesini duyurmaya calısıyor aklınca
    Yemezler. GG sitesi satıcı odaklı bir sitedir. ve Gerçek müşteri yorumlarına asla izin vermez
    Satıcıyla irtibat kurmanızı istemez, Tekel sanıyordu kendini..
    O nedenle hiç bir zaman haz etmedim sevmedim

Gittigidiyor satıcı odaklı mı? Yapmayın..
    Her iki yerde de dükkanım var. N11 tamamen satıcının yanında. Gittigidiyor alıcının yanındadır.
    Örnek vermek gerekirse ürün aldınız beğenmediniz iade edeceksiniz. N11 de istersek kabul almayabiliriz ama gittigidiyorda alıcı ürünü kargoya verdiği anda olay bitmiştir.

Sizin yorumlarınızın gözükmeme gibi bir durumuda yok hakaret vs yazmadıysanız. Sizin yorum gözükmüyor sanmanızın sebebi şu olabilir:
    N11 de alıcı kötü yorum yazarsa anında sisteme yansıtılır. Bundan sonra yapacak bir şey yoktur satıcı için.
    Gittigidiyorda satıcıya 15 günlük telafi süresi verilir eğer başarı oranı %99 üzerinde ise. Satıcı alıcıyı arar ikna etmeye çalışır eksik ve hatalı ne varsa telafi etmeye çalışır. Alıcı isterse oradaki yorumu olumlu yapar. Şayet yapmazsa 15 gün sonra o yorum sisteme eklenir. Burada yine alıcının yararına..

+ kafaya bak
    - hani
    + te giden
    kim demiş almıyor diye :D

• kazananlar kulubü ve axxes indirimini birleştirip teknosadan iphone 6 alacağım, bu ürünü mağazadan teslim alma şansım var mı? bilgisi olan var ise yazarsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

Kampanya böyleyken bugün hesabıma tanımlanan çeki 50/1000 olarak güncellemiş lüzumsuzlar.
    GİTTİGİDİYOR KAZANANLAR KULÜBÜ AÇILDI

Müşteri hizmetlerine yazmıştım beni yalancı çıkarmışlardı ama donanımhaberle birhayli ilgileniyorlar. Bu dh mesajım için aranıldım özel bir numaradan ve 20 tl alt limitsiz kupon tanımladılar hesabıma. Müşteri memnuniyeti açısından çok güzel tabi ama dh üyesi olmayıp sadece müşteri hizmetlerinin eline kalsaydım bir çözüm sağlanmayacaktı açıkçası.

• Bana uygun camasir makinasi onerebilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk bakışta çok avantajlı durmuyor açıkcası. ancak yılda bir adam gibi fırsat çıkartırsa işe yarar.
  • Allahını seven şu Kazanlar olayında indirim vs. nasıl sağlanıyor anlatsın. Her ay 500 lira alışveriş yapıyorum, daha bir kez faydasını göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 23 Eylül 2017; 10:26:24 >
  • arkadaşlar dün gg den telefon sipariş verecektim.. 3d secureden geçmedi hata verdi . bankayı aradım bizlik bi şey gözükmüyor dedi. hesabımıda ürün almayı duraklattı. ne yapmam gerekir..
  • Merhaba

Ne ise yaradığını anlamasam da kazananlar kulübü üyesiyim.

Sormak istediğim, gittigidiyora, sitede satış yapan bir satıcıyı şikayet edeceğim nasıl yaparım?

Satıcı aşağıdaki ürüne 3 gün öncesine kadar 57 TL isterken şimdi 157 TL ye çıkarmış? Mesaj yazdım bu nasıl bir ticari ahlaktır diye cevap vermiyor? Bu durumu gittigidiyora nerden bildirebilirim?

Yav şu ürün 157 olurmu? 57 den 157 TL ye çıkarmış😡

http://urun.gittigidiyor.com/ev-bahce/table-mate-3-katlanir-bilgisayar-masasi-katlanabilir-laptop-sehpasi-297571949

• quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHANK

Merhaba

Ne ise yaradığını anlamasam da kazananlar kulübü üyesiyim.

Sormak istediğim, gittigidiyora, sitede satış yapan bir satıcıyı şikayet edeceğim nasıl yaparım?

Satıcı aşağıdaki ürüne 3 gün öncesine kadar 57 TL isterken şimdi 157 TL ye çıkarmış? Mesaj yazdım bu nasıl bir ticari ahlaktır diye cevap vermiyor? Bu durumu gittigidiyora nerden bildirebilirim?

Yav şu ürün 157 olurmu? 57 den 157 TL ye çıkarmış😡

http://urun.gittigidiyor.com/ev-bahce/table-mate-3-katlanir-bilgisayar-masasi-katlanabilir-laptop-sehpasi-297571949

Benim satıcıya mesajım:

23 Eylül de yorum yapan arkadaş burdan ürünü 57 TL ye aldığını söylüyor. Bu nasıl bir ticari ahlaktır ki, 2 gün içinde ürünün fiyatını 3 misline çıkarıyorsunuz.?

Satıcının cevabı:

Merhaba hiç bir şekilde ürün stoklarımıdza kalmadı şuanda bu fiyattan dahi alsanız göndeirm yapabilmemiz mümkün değil. Önümüzdeki hafta ürün tekrar stoklarımıza girecektir. Fiyatı yüksek tutmamızın sebebi ürünün satılmaması içindir.

Sonuç güya ürün elinde kalmamış ve ilanı kapatmak yerine, kimse almasin diye fiyatı 3 misline çıkarmış. Cevaba bakın.

Urun sayfasındaki rapor et kısmından satıcıyı rapor ettim.

• Arkadaşlar bu hafta içi gg den 1000lira üstü alışveriş yapcaağım 100lira axees bonusu ile ama bunun haricinde siteden indirim almamın bir yolu varmıdır teşekkürler.
  • 1300 liralık alışveriş yaptık hala tivibu go süper paket kodunu alamadım. paramızla rezil oluyoruz. indirim yok müşteri hizmetleri desteği yok. bu uygulamanın adıda kazananlar kulübü
  • ilk bakışta çok avantajlı durmuyor açıkcası. ancak yılda bir adam gibi fırsat çıkartırsa işe yarar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erc44

1300 liralık alışveriş yaptık hala tivibu go süper paket kodunu alamadım. paramızla rezil oluyoruz. indirim yok müşteri hizmetleri desteği yok. bu uygulamanın adıda kazananlar kulübü

Ben aldım da tivibu go paketi bir işe yaramazmış onu anladım. Bir kere asla smart tv den bağlanamadım müşteri hizmetleri ile 2 defa konuştum 2 kez şifre yolladılar yine yemedi. Evdeki bilgisayardan bağlandım ama kotayı sömürdüğü için izlemiyorum. Asla para verip abone olunacak bir sistem değil. tivibu'nun Smart tv uygulaması sorunlu. TV LG 55" 4K 2017 model, yani televizyondan kaynaklanan bir sorun yok. 16Mbps ultranet abonesiyim yine de takılma donma oluyor. Bu hızlar gerçekte bu kadar olmuyor asla.
  • desene bu kodu almamıza rağmen yine de maç izlemeyeceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: erc44

desene bu kodu almamıza rağmen yine de maç izlemeyeceğiz

Sırf Porto-BJK maçını izlemek için açtırmıştım. TV de açamayınca sinirlendim bilgisayardan da izlemedim, o yüzden bilemiyorum maç izleniyor mu şüpheliyim.
    gittigidiyor bana özel sayfanızda kampanyalar bölümünde kod çıkıyor oraya baktınız mı hiç?
  • Kodu aldım bugün. Ama kullanıcı girişi yapmadım henüz. Zaten 100 liralık alışverişe süper paket verilmesi bile şaibeli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.