Şimdi Ara

GİTTİGİDİYOR KAZANANLAR KULÜBÜ AÇILDI (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
866
Cevap
63
Favori
196.953
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulan bide poluler sicak firsatlarda en ustte ya yalanini yiyim dh almissin reklami basmissin aminoasiti mantigiyla nereye kadar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üyeyim ama hiçbir faydası yok. 3 ay tivibu go üyeliği verdi. Lazım olan varsa verebilirim.

• Aylardır ilk defa bir şey denk geldi o da lazım değil şimdilik. Bugün son gün.

1399 TL % 6 indirim ile 1315 TL ye geliyor İşbank karta 70 + 30 = 100 TL para puan ekliyor
    Cihaz böylelikle 1215 TL ye geliyor.
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/sony-xperia-z5-dual-graphite-black-akilli-telefon-297724238
  • Benimde işime yaramıyor.İsteyen hesabımdan kullanabilir. (sadece referanslı üyeler)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pcbuilder -- 7 Eylül 2017; 18:51:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncaypo

Aylardır ilk defa bir şey denk geldi o da lazım değil şimdilik. Bugün son gün.

1399 TL % 6 indirim ile 1315 TL ye geliyor İşbank karta 70 + 30 = 100 TL para puan ekliyor
    Cihaz böylelikle 1215 TL ye geliyor.
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/sony-xperia-z5-dual-graphite-black-akilli-telefon-297724238

kaçırmışız hocam daha bu fiyata göremedim :/

• Yorumlara göre pek bir işe yaramıyor gibi

• EtYiyenBitki kullanıcısına yanıt
    Bu bilgiler icin tesekkurler ggden alisveris yapicam hatta sizde ggdeki dukkaninizin adresinizi verin ordan alayim.

• Dingonun ahırı gibi bir site...

Ürün alıyorsun satıcı ortada yok..Bütün listeleri silmiş ortadan kaybolmuş..Gg nin haberi yok..Hala aramalarda çıkıyor..Destek hattından yazıyorum müşteri temsilcisinden cevap veren yok.2 gün donra cevap geliyor robot ayarında...Bundan başka bir ürünün daha sahibine ulaşamıyorum.O da göndermiyor..Muhtemelen fiyat uygun olduğundan göndermek işine gelmiyor..Bir diğer satıcı iptal talebime rağmen 3 gün sonra ürünü yolluyor..

Bunların hepsi aynı alışveriş icinde oluyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x15 -- 25 Ağustos 2017; 15:48:45 >
  • en az %15 indirim olmalı ki bir şeye benzesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yavuz5454 -- 25 Ağustos 2017; 23:10:43 >
  • olmez35 O kullanıcısına yanıt
    ben yaptim dostum gayet kaliteli ozellikle fashionx serisi cok guzel
  • arkadaş tavsiyesiyle aldım kumaşlar çok kaliteli.Dostum zaten yeni bir firma olduğu içindir muhtemelen yoksa böyle olmaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: olmez35

selamlar bu siteden alışveriş yapan varmı 9 tlye bile çok güzel ürünler var yapan varsa yazarsa sevinirimwww.vallovi.com

fiyatlarda cazip deneyelim bakalım teşekkürler
  • quote:

selamlar bu siteden alışveriş yapan varmı 9 tlye bile çok güzel ürünler var yapan varsa yazarsa sevinirimwww.vallovi.com

http://vallovi.com/index.php?route=product/product&product_id=86 aldım

• quote:

sonradan fiyatlar değişir mi bilmem 1 alışverişim oldu
  • Yaklaşık 6 aydır kazananlar kulubundeyim arada bir bakıyorumda öyle ahım şahım birşey yok...
  • @gun hocam bu konunun neden sürekli popüler sıcak fırsatlar kısmında en üstte çıktığını sorabilir miyim size? 10.000 mesaj gelmiş gibi gözüküyor sürekli. Bir hata falan mı var forumda?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefon alacağım arkadaşlar,% 5 indirim yaparlarmı acaba.
  • 10 gün önce 1700 TL lik alışveriş yaptım. Ödeme sırasında indirim kuponuna tıkladım, Yok dedi. Ödemeyi bitirdim. Sonra anasayfada %5 indirim gördüm. Kazananlar kulübüne özel sanırım. Ama benim alışverişte görmemişti. Sonra aldığım ürünü tekrar almak için tikladigimda indirim kuponu aktifti. Kısaca gg bilerek indirim kuponu hatası veriyor bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• amazona benzemesin
  • şu GG denilen illet hala tepede duruyor. kesinlikle alışverişi bıraktığım. sorun olunca sorunları mağazaya atan ama firma iletişim bilgisinin (olanların çoğu hikaye) olmadığı. satış sonrası desteğin sıfır, ama GG'ye göre %99 müşteri memnuniyetinin olduğu, insanları internet alışverişine tövbe ettiren site.

iflas edip yerine daha iyi firmaların gelmesi temennisiyle. kazananlar klübündeyim. iyi giydirdiklerimiz klübü deseniz daha hoş olurdu...
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.