Şimdi Ara

GİTTİGİDİYOR KAZANANLAR KULÜBÜ AÇILDI (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
866
Cevap
63
Favori
196.935
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sak0575 -- 1 Mayıs 2017; 22:59:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: infest06

bonus payle odedim diye hesabimi askiya aldilar

Buyur hocam sen de bizdensin. Benimki askıya alınmadı ama aynı şeyleri yaşadıkhttps://forum.donanimhaber.com/gittigidiyor-siparis-iptali-magduriyetleri--125870871-1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: to2017

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sak0575 -- 1 Mayıs 2017; 22:58:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: malitoprak91

quote:

Buyur hocam sen de bizdensin. Benimki askıya alınmadı ama aynı şeyleri yaşadıkhttps://forum.donanimhaber.com/gittigidiyor-siparis-iptali-magduriyetleri--125870871-1

Benımde aynısı oldu hesabı kapattılar ayrıca içinde indirim kodumda vardı ondanda olduk
    Gittim n11.com dan aldım.
    lanet olsun bu gittigidiyora bu kadar saçmalık olmaz.
    bundan sonra son bakacağım site gittigidiyor olacak
    Kendi hesabımızla kendi kartımızzla paramızla alıyoruz salak saçma işlerle uğraşıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: theoriginal34

quote:

Orijinalden alıntı: AF CoRSe

Şaçma bir site belli ürün olmasa hayatta kullanmam.Telefon ile Müşteri hizmetleri olmayan site mi olur allah aşkına N11 varken burdan alışveriş falan yapılmaz kafalarına göre kartı engellerler falan bazısına indirim tanımlarlar bazılarına tanımlamazlar.

Telefon, Chat ve Mesajlaşma(Fiş) üzerinden hizmet veriyor Müşteri Hizmetleri yanlışın var. Bu arada GittiGİdiyor Müşteri Hizmetlerinde çalışıyorum. Fiş üzerinden destek veriyorum.

garanti pay ile ödenen siparişleri neden iptal ediyorsunuz
    bu kadar salak saçma bir uygulama olamaz yazık ya
    hem eskı hesabım hem içinde olan indirim kodum gitti
    batsakta kurtulsak diyemı uğraşıyorsunuz amaç nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: OTTOMAN_67

quote:

Orijinalden alıntı: theoriginal34

quote:

Orijinalden alıntı: AF CoRSe

Şaçma bir site belli ürün olmasa hayatta kullanmam.Telefon ile Müşteri hizmetleri olmayan site mi olur allah aşkına N11 varken burdan alışveriş falan yapılmaz kafalarına göre kartı engellerler falan bazısına indirim tanımlarlar bazılarına tanımlamazlar.

Telefon, Chat ve Mesajlaşma(Fiş) üzerinden hizmet veriyor Müşteri Hizmetleri yanlışın var. Bu arada GittiGİdiyor Müşteri Hizmetlerinde çalışıyorum. Fiş üzerinden destek veriyorum.

garanti pay ile ödenen siparişleri neden iptal ediyorsunuz
    bu kadar salak saçma bir uygulama olamaz yazık ya
    hem eskı hesabım hem içinde olan indirim kodum gitti
    batsakta kurtulsak diyemı uğraşıyorsunuz amaç nedir

S.pazarın hazin sonu da böyle başlamıştı, sebepsiz hesap kapatmalar vs. cevap vermeye tenezzül etmemeler.

• quote:

Orijinalden alıntı: OTTOMAN_67

quote:

Orijinalden alıntı: malitoprak91

quote:

Benımde aynısı oldu hesabı kapattılar ayrıca içinde indirim kodumda vardı ondanda olduk
    Gittim n11.com dan aldım.
    lanet olsun bu gittigidiyora bu kadar saçmalık olmaz.
    bundan sonra son bakacağım site gittigidiyor olacak
    Kendi hesabımızla kendi kartımızzla paramızla alıyoruz salak saçma işlerle uğraşıyorlar

Hocam aynı şekilde benim de nefretimi kazandılar. Yani programa mesajlaşma için tiksinerek giriyorum. 160 bonus ve yüzde 5 indirim ile alışveriş yapalım dedik yedirmeyiz dedi baş belası site. Kalan limitler de ipotekli şuan yoksa hemen n11 den alacağım almam gerekenleri. Umarım kısa zamanda çözerler çok umudum olmasa da

• Bence başlığı "Gittigidiyor Kaybedenler Kulubü" şeklinde güncelleyelim :)

• Merhaba cep telefonları için indirim bekliyorum ve Teknosa indirimi tekrar olacak mı bilginiz var mı teşekkürler
  • arkadaşlar iyi akşamlar.%5 lazım.bebek arabası alacağım kullanmayacak olan varsa mesaj atarsa çok sevinirim 700 tl bebek arabası indirim 25 tl felan oluyor çek bölümünde 20 tlye veriyim diyorlar
  • gittigidiyorun yetkisiz elemanı;

madem yetkin yok,
    ne işin var burada
    gereksizlik yapma
    vaktimizi çalma
    yetkin yoksa, bir daha kurumun adına yazma..
    işine bak..
  • hiko91 H kullanıcısına yanıt
    %5 zaten site kendi verio, ara ara takip edin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buarada firmalar böyle kampanyalar yapmayı seviyorlar, bugün rastladım benzer bir şeye
    http://unbouncepages.com/cello-1/

sanırım link bloklanıyor :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutumut -- 2 Mayıs 2017; 0:40:48 >
  • Fazla işlevsel gibi durmuyor

• güzel uygulama ama inş. kalıcı olur...
  • mayis ayinin kampanyasi ne zaman baslayacak?

• malitoprak91 M kullanıcısına yanıt
    valla inanilmaz hocam bide mail atmislar sozde bilgilerimi guncelle demisler ben yapmamism. %10 tanimlasinlar anca ozaman alisveris yaparim tekrar.

• quote:

valla inanilmaz hocam bide mail atmislar sozde bilgilerimi guncelle demisler ben yapmamism. %10 tanimlasinlar anca ozaman alisveris yaparim tekrar.

Ben uygulamalarına bile nefret ederek giriyorum mesajlara bakmak için. Bi daha büyük konuşmayayım işim olmaz gittigidiyorla. Bana da mail geldi sabırlı olun bilmem ne vs mail mesaj atıyor gerizekalılar valla canım çok sıkkın şerefsizler yüzünden. Allahın belaları 2300 küsür param içerde bi 2 dk aramıyor itler.

• Gitti Gidiyor'un eski havası kalmadı. Boşa kürek çekiyorlar.

• malitoprak91 M kullanıcısına yanıt
    bana cevap atmislar gg kurallarina aykiri islem yaptiginizdan yenj hesap acin.

bende sordum kendi kartim kendi hhesabim ...

hangisi uygun degil diye bakalm ne dicekler saka gibi valla ..

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.