Şimdi Ara

GİTTİGİDİYOR KAZANANLAR KULÜBÜ AÇILDI (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
865
Cevap
63
Favori
196.955
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: subkick

50tl telefon indirimini bazı mağazalarda uygulamıyor. Onun yerine %4 indirimli fiyat diyor daha pahalıya geliyor. Sebep?

Çünkü %5 e Varan Diyor. Bazı Mağazalarda Varmıyor. 4 te Kalıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bonus payle odedim diye hesabimi askiya aldilar

• 50/10 nasıl alınıyor kazananlar kulubu üyesiyim

Acil bilgi lazım ona göre satın alıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AF CoRSe -- 29 Nisan 2017; 19:25:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali6511

Hesabıma bir çok indirim yansımış 5tl 10tl 20 tl 100 tl 160 tl 200 tl %.lik indirimler ve daha bunun gibi şeyler cep telefonuma 50 tl ye 10 tl indirim kodu geldi ama nasıl kullanacağım bu indirimleri beceremedim. Veya ihtiyacı olana yardımcı olabilirim.

50/10 nasil geldi hocma

• dün alışveerişleri yaptım hala üye yapmamışlar sizlerin nasıl oldu

• Saçma saçma ürünlere saçma saçma indirimler gelmiş şöyle adam gibi altın hariç tüm ürünlerde 200 e 25 30 falan gelse anlamı olcak

• Şaçma bir site belli ürün olmasa hayatta kullanmam.Telefon ile Müşteri hizmetleri olmayan site mi olur allah aşkına N11 varken burdan alışveriş falan yapılmaz kafalarına göre kartı engellerler falan bazısına indirim tanımlarlar bazılarına tanımlamazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AF CoRSe -- 30 Nisan 2017; 8:33:16 >
  • cuma günü 2 farklı alışverişimi onayladım ama para satıcıya henüz aktarılmadı. 3 sepette toplam 500 tl üzerinde alışverişim oldu ancak üye olmamışım halen.. şartlarda onaydan sonraki gün diyor. cumartesiye denk geldiği için mi, para satıcıya aktarılıp işlem tamamlanmadığı için mi yoksa başka bir nedenden dolayı mı üye görünmüyorum? müşteri hizmetlerine mesajla sordum. kampanya şartlarını göndermiş sanki ben bilmiyormşum gibi bir de 3 farklı sepette , 500 tl üzeri alışverişlerde olduğunu hatırlatırım diye not düşmüş geri zekalı... yani toplam 500 değil, her alışveriş için 500 diyor.. ben de cevap yazıp, şartlarda Toplam yzıyor dedim, bakalım ne cevap gelecek...
  • Hocam son yaptığınız alışverişi onayladıktan sonraki iş günü para satıcıya aktarılıyor. Para satıcıya 2 mayısta aktarılırsa sizde 3 mayısta üye olarak görünmeye başlarsınız.

• Uygulamadan nasıl görüyoruz ürünleri kuponlarım kısmında bir çok indirm kuponu yazıyor ancak tıklayıp açamıyorum bu çok saçma değilmi benmi beceremiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: sarıkule

Hocam son yaptığınız alışverişi onayladıktan sonraki iş günü para satıcıya aktarılıyor. Para satıcıya 2 mayısta aktarılırsa sizde 3 mayısta üye olarak görünmeye başlarsınız.

teşekkürler hocam
  • 500/50 indirim tanımlı hesabımı kullandırabilirim arkadaşlar, bugün son gün
    Cep Telefonu & Aksesuar kategorisinden yapacağınız 500 TL ve üzeri bir alışverişinizde geçerlidir.
  • indirim yüklediğin sayfaya girip sonra tekrar sepete gidermisin hocam. Büyük ihtimalle indirim görünecektir.

• 50/10 kuponu olan hesabini ucreti ile kullandiracak var mi ?

Sirf gg ye inat olsun diye kupon ariyorum kuponsuz almayacagim bulamazsam n11 den alirim bu siteyede bulasmamis olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AF CoRSe -- 30 Nisan 2017; 14:15:43 >
  • bugün için aşağıdaki indirimlerden kullanmak isteyenlere hesabımından kullanmalarını ücretsiz sağlayacağım. Hesap verilmez bilginize...
    100 TL İndirim = Cep telefonu ve altın ürünleri hariç 2000 TL ve üzeri bir alışverişinizde geçerlidir.
    %5 İndirim = Cep telefonu ve altın ürünleri hariç 150 TL ve üzeri bir alışverişinizde geçerlidir.
    150 TL indirim = Cep telefonu ve altın ürünleri hariç 3000 TL ve üzeri bir alışverişinizde geçerlidir.
    %4 İndirim = Mediamarkt mağazasından yapacağınız cep telefonu alışverişlerinizde geçerlidir.
    160 TL İndirim = Mediamarkt mağazasından yapacağınız cep telefonu alışverişlerinizde geçerlidir.
    %5 İndirim = Mediamarkt mağazasından yapacağınız cep telefonu ürünleri hariç 250 TL ve üzeri bir alışverişinizde geçerlidir.
    200 TL İndirim = Mediamarkt mağazasından yapacağınız cep telefonu ürünleri hariç 4000 TL ve üzeri bir alışverişinizde geçerlidir.
    %7 İndirim = Teknosa Outlet kampanyasından yapacağınız 250 TL ve üzeri bir alışverişinizde geçerlidir.
    280 TL İndirim = Teknosa Outlet kampanyasından yapacağınız 4000 TL ve üzeri bir alışverişinizde geçerlidir.

• Bilgisayardan bakınca görebilirsin.

• Bende GG Kazananlar Kulübü üyesiymişim 2-3 gündür.

Kampanyalarına baktım ama canlı desteği ve müşteri hizmetlerinin (normalde olması gerektiği gibi) ilgi göstermesi dışında hiçbir artısını göremedim.

Bence gereksiz bir sınıf ayrımından başka bir iş değil ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ToTeM -- 30 Nisan 2017; 20:3:57 >

• Şimdi nisan kampanyası bitti.Mayısta aynı kampanya olacak mı.?Ben hala kazananlar kulübü üyesi görünüyorum.Fakat 4 tane indirimden 1 tanesi seçilebiliyordu.Şimdi öyle bir şey göremedim.Bu nasıl kampanya ?
  • Yeni kampanyalar belli mi?
    Worldpuan kampanyası beklerken telefon indirimi kaçtı inşallah benzeriyle devam eder.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.