Şimdi Ara

GİTTİGİDİYOR KAZANANLAR KULÜBÜ AÇILDI (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
866
Cevap
63
Favori
196.950
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu nası rezil bişey arkadaş. Kozmetikte 100 lira üstüne 20 lira kuponunu seçtim. 3 gündür tanımlanacak. Mesaj atıyoruz müşteri hizmetlerine yoğunluktan gecikiyor diye dönüyor. Ertesi gün yine atıyorum, en kısa zamanda tanımanacak biraz daha zaman tanıyın diyorlar. Yeri değilde resmen dalga geçer gibi bu nedir ya.
  • extra34 E kullanıcısına yanıt
    ben şimdi denedim anında tanımlandı, ilginç
  • Eskiden GG de ikinci el ve açık arttırma ilanlar olurdu. Şimdi Sahibinden ikinciel ilanları ile GG ise sıfır ürün satıcıları ile dolup taşıyor.
  • Arkadaşlar %5 indirimi kullanmayacak varsa alabilirim hayrına ... Tv alacam gitti gidiyorda 12-18 arası %5 indirimi kaçırdım ... Mideme oturdu resmen ...😤😤😥😥😥

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de şu sorunsal var:
    "Klübü" mü denir "Kulübü" mü yoksa "Kulubü" mü?
  • Kozmetikte 20 tl indirim kullandim

Simdide yuzde 5 lik indirim lazim kullanamazmiyim??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeMiVaR -- 27 Nisan 2017; 0:49:59 >
  • Cep telefonunda 500/50 bitti mi? Tam olarak nasıl alıyoruz bu indirimleri?

Reklam engelleyici tanımlama kısmını açmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s0ft -- 27 Nisan 2017; 10:9:1 >
  • arkadaşlar gittigidiyorda bonus kampanyası var biliyorsunuz,yine aynı şeklkide 150 tl üstüne garanti pay ödemeye 20 tl bonus var birleşir mi acaba?Genelde birleşmez ama belki deneyen vardır.
  • teote kullanıcısına yanıt
    sanal kart kullanın
  • Cep telefonu 500/50 sabah seçtim, tanımlandı dedi ama hala tanımlanmamış. Sepette seçilebilir kupon çıkmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero43

arkadaşlar gittigidiyorda bonus kampanyası var biliyorsunuz,yine aynı şeklkide 150 tl üstüne garanti pay ödemeye 20 tl bonus var birleşir mi acaba?Genelde birleşmez ama belki deneyen vardır.

Birleşiyor..hatta bonusun 1000/40 elektronik ilede 3ü birlesiyor yalniz 2 defa islem yaptim garanti pay ile ikisindede işlemi iptal ettiler..bazı arkadaslarınkini iptal etmemisler ama...kafalarına göre iptal ediyolar..para gecsin karta 3d ile yapacam islemi2

• zero43 Z kullanıcısına yanıt
    birleşti hocam.
    50+20 tl bonus kazandım.
  • Arkadaşlar 100/20 kodlar dönüyor bu nedir kaynağı

• 2016 nın 9. ayında 2 ayrı sipariş bide 2017 3. ayda 1000 liralık siparişiim var niye almadı beni kazananlar kulübüne

• Cep telefonu alacağım.cep telefonlarında 50 tl indirim sağlayan kupon için yardımcı olabilecek var mı arkadaşlar

• sivribey S kullanıcısına yanıt
    hocam sende de mi öyle oldu.benim kartımdan yaptığımı iptal etti şerefsizler. aldıklarım kısmında da yoktu. arkadaşımın kartıyla aynı kampanyalarla alışveriş yaptım yine alduklarım kısmında yok. muhtemelen bu da iptal edilir çünkü aynı oldu işlem yok gittigidiyor progtramında. bunun sebebi nedir niye iptal ediyor bu şerefsizler .valla sinirim çok bozyk taksitli yaptım 6 ay limitleri yiyecek. 100 gg 40 elektronik ve 20 garantipay den bonus ve yüzde 5 indirim ile yaptık diye mi böyle yapıyor bu itler
  • quote:

Orijinalden alıntı: by-cansuyu

2016 nın 9. ayında 2 ayrı sipariş bide 2017 3. ayda 1000 liralık siparişiim var niye almadı beni kazananlar kulübüne

Toplam 3 farklı sipariş vermen gerekiyor hocam. Aynı sepet olanları tek işlem sayıyor yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tem_Mus -- 27 Nisan 2017; 22:13:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

Cep telefonu 500/50 sabah seçtim, tanımlandı dedi ama hala tanımlanmamış. Sepette seçilebilir kupon çıkmıyor.

Kupon değil anında indirim olarak düşüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Tem_Mus

quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

Cep telefonu 500/50 sabah seçtim, tanımlandı dedi ama hala tanımlanmamış. Sepette seçilebilir kupon çıkmıyor.

Kupon değil anında indirim olarak düşüyor

Bendede düşmüyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hesabıma bir çok indirim yansımış 5tl 10tl 20 tl 100 tl 160 tl 200 tl %.lik indirimler ve daha bunun gibi şeyler cep telefonuma 50 tl ye 10 tl indirim kodu geldi ama nasıl kullanacağım bu indirimleri beceremedim. Veya ihtiyacı olana yardımcı olabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.