Şimdi Ara

Gittigidiyor durduk yere hesabımı kapattı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.712
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 40liraya bir kablo aldım. 10 lirasını puanımdan kullandım. ne var ki alışveriş yaparken 3d seçmeyi unuttum hep de seçerim..

fakat siparişim onaylanamadı diye iptal oldu. bir baktım üyeliğim de iptal olmuş. bu ne rezilliktir diyecektim ki farklı üyelikten açtığım ticketa da cevap vermeden kapatmışlar.

Bir de utanmadan şikayetvardan açtığım şikayete sitemizden ticket açın diyorlar.

• gg yi bu konuda hiç kimse anlamıyor hacım boşver sende kafanı takma aç bir yeni hesap bak keyfine. oradan almak zorunda kalırsan da 3d siz alım yapmazsın.
  • smclk89 kullanıcısına yanıt
    kartı kapatmış da olabilirler ama yaptıkları terbiyesizlik.

en fazla cepteteb hakkımı kullanırım daha da elimi sürmem bu lanet siteye.
  • benim param çekilmemiş bile. öyle bir mağduriyetim yok ama ahlaksızlık güpe gün ortada
  • bu gittigidiyor neyin kafasında????

bütün e-ticaret siteleri hatta en duayeni 19 yıllık HB bile ayakta kalacağım diye yapmadığı takla kalmıyor gıçını yırtıyor müşteri kaybetmeyeyim diye

gittigidiyor ise kendini bitirmek için uğraşıyor zaten halk arasında anılan ismi bittibitiyor

müşteriyi iyice umursamıyor iptal ve hesap kapatmaları yapıyor yüksek memnuniyetsizlik sağlamaya devam ederse zaten gittigidiyoR BİTMİŞTİR
  • yav zaten adamalra açtığımız ticket kapanıyor cevap dahil verilmeden. bir de üstüne paramızı alamasak bak gör manzarayı sen.
  • bilgisiyar yazılım güvenlik konularında cahil insanlarımı çalıştırıyorlar anlamadım bu siteyi
  • şüpheli işlem yapılırsa kapatılması dogru değil mi arkadaşlar

hesap başkası adına ödeme bilgileri başkası adına teslim alacak kisi başkası. ondan sonra sorun çıkınca gittigidiyor öde paramı vs vs

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ödemeyi iptal edip sebebini mesaj ya da mail olarak da gönderebilir? Şirkete aldığımız bütün ürünleri ortağımın kredi kartından alıyorum, kendi adıma geliyor. Hiç sorun olmadı, olsa da ben de küfrederim açıkçası.
  • alıcı benim. hesap benim. kredi kartı benim. 10 yıl+ üyeyim. Alışveriş meblağsı da 41TL.

Sanırım yeterli olmuştur.
  • gg zıvanadan çıktı...
  • Klasik gittigidiyor davranışı, 6 yıllık hesabım kapatıldı, aynı gün yeni hesap açıp sipariş verdim o da kapatıldı. Bu bir 4 5 kez tekrarlandı, ne destekten yardımcı olan var ne de başka bir yerden. Artık n11'le devam edeceğim, hemen hemen aynı sayılırlar zaten pazar konusunda.
  • bende ilişiğimi kestim. gg de mağaza açan n11de de mağaza açıyor hiç mi hiç gerek yok.
  • çek kullanılan siparişlerde gittigidiyor bunu hep yapıyor.

Ayrıca kart banlaması yapan(kartınızı gittigidiyorda kullanıma engelleme) tek sitedir kendileri.
  • BRİLANB B kullanıcısına yanıt
    çek de kullanmadım fakat kartımı kapattımı bilmiyorum. gittgidiyordan son alışverişim teb için olacak %20 kampanyası için o da başka yok.

onlada pense alırım knipexin tamam.
  • Farz edin ki birine hediye gönderiyorsunuz. Ne yapalım?
  • gittigidiyor iyice icine etti satici beni arayip siparisi iptal ettim diye firca atiyor
    siparisi iptal ediyorum 4 saat sonra kargoya veriyor sonra niye iptal ettin 12 liralik seyi diyor lanet olsun dedim tamam gelsin diyip onayladim gittigidiyora mesaj attim uyeligimi iptal edin diye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.