Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Gittigidiyor Dolandırıcılığı! Satış yaptığım ürünün parasını 20 gündür ödemiyor! (21. günde ödendi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
30
Cevap
0
Favori
1.033
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Gittigidiyor Dolandırıcılığı! Satış yaptığım ürünün parasını 20 gündür ödemiyor! (21. günde ödendi)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      330 Mesaj
      02 Mayıs 2018 10:41:19

500 mü, markası ne çok merak ettim
      |
      |
      drhiziracil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1535 Mesaj
      02 Mayıs 2018 11:04:03
      Dostum BİMER tek v en hızlı çözüm yaz bak hemen korkup xxx bey diye arayıp spam yapacaklar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      02 Mayıs 2018 14:46:52 Konu Sahibi

Şimdi cevap yazmışlar hesap numaranızı tanımladık işlemleri ona aktardık bir sonraki gün hesabınıza aktarılacak diye. Yarın yatmazsa BİMER'e de yazacam hocam.
      Birde IBAN dışında ekstradan hesap numaramı isteyen fişten yanıtladılar. Yalnız şöyle birşey var bilgisayardan siteye IBAN dışında hesap numaramı girecek ektra bir yer göremediğim için birde mobil'den girmeyi denemiştim. Mobilden girince hesap numarası girecek yerde çıktı. Oraya da 5-6 gün önce ekstradan hesap numaramı girip varsayılan da yapmıştım. Bilgisayardan web sitelerine girince IBAN'a tam bakamıyorduk * işaretiyle gizli yerler vardı diye ama mobilden girince hepsi açık vede kontrol'de edebilmiştim IBAN'ı hiç bir şekilde yanlış girmemişim. Bunlar dünkü site de değiller o yüzden bu işte art niyet arıyorum
      |
      |
      Mianfei kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      02 Mayıs 2018 14:50:08 Konu Sahibi

Sen ne kadar takıldın fiyatını isterse kulaklık 50 lira isterse 1 lira olsun, bu onlara paramı tutma özgürlüğü vermez. Kulaklık Sennheiser HD598 SR
      |
      |
      AKBABUŞ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      02 Mayıs 2018 15:45:50
      quote:

Orijinalden alıntı: drhiziracil

Sen ne kadar takıldın fiyatını isterse kulaklık 50 lira isterse 1 lira olsun, bu onlara paramı tutma özgürlüğü vermez. Kulaklık Sennheiser HD598 SR
      Boş işte dostum mesajın sonuna gülücük falan atmış imalar boş boş hareketler. Forum işsiz dolu. Umarım paranı geri alırsın bende 500 olmasa dabi 80 tl için uğraşmıştım Bimere yazdım, telefon numarasını bulamadığımız adamlar 20 kere arayıp özür diliyolar. İnsan gibi muameleden anlamaz bunlar.
      02 Mayıs 2018 15:52:11
      Aynı sorunu yaşadım , teknik detay vermek gerekirse hesap eklerken sisteme yolladıgı formda hesap no girişi degeri mevcut ancak kullanıcıya gösterilmiyor dolayısıyla hesap numarasını $hesap_no şeklinde kaydediyor.

Sorunu hala düzeltmemeleri büyük bir utanç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      02 Mayıs 2018 20:33:49 Konu Sahibi

Aynen öyle hocam işsiz kaynıyor. Dediğiniz gibi bu tarz firmalara insan gibi muamale yapmamak lazım daha doğrusu bunlara hiç bulaşmamak lazım
      |
      |
      Mianfei kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      02 Mayıs 2018 20:35:40 Konu Sahibi

Sizin başınıza ne zaman geldi bu olay? Böyle uzun süren birşeyse bence bu işte bir art niyet var, bilinip de düzeltilmeyen birşeyse
      |
      |
      DATLIFE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      02 Mayıs 2018 21:13:13
      Sanalpazardan Paramızı Yalvar Yakar Kurtardık,Şimdi GittiGidyor 1 Aya Yakından Beri Parayı Vermiyor
      Her Yer Dolandırıcı Sahtekar Kaynıyor Gittifiyorda Büyük Vurgun Yapıyor Gibi Paraları Elinde Tutup
      03 Mayıs 2018 11:13:21 Konu Sahibi

21. günde sonunda yatırdılar. Bende öyle büyük vurgun yaptıklarını düşünüyorum. Bu kadar insanın parasını ellerinde tutuyorlar oyalaya oyalaya. İnşallah sizde paranızı alabilirsiniz
      |
      |
      Roronoa Zoro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      03 Mayıs 2018 17:36:48

1 ay civarı oldu sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      drhiziracil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Ankara Web Tasarım
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,180
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.