Şimdi Ara

💟💟💟GITTIGIDIYOR'da 16 - 30 Nisan 100 TL'ye varan Bonus (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
15
Favori
15.234
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kutukak

Cepteteb kredi kartında geçerli mi? Geçerli ise %20 ile kombo yapılabilir!!!

Cepteteb kredi kartıyla 100 + 30 TL bonus alabiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 15 Nisan 2017; 14:48:40 >
  • Cepteteb kartin, sanal karti bonus ozelliklimi oluyor?

Bir arkadas aydinlatirsa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

Denizbonus 1750TL harcama ile birleşirse 1750TL'ye 140TL bonus gelmiş olur ki birleşmesi lazım.

Denizbonus 1750 nedir?

• MUTAF kullanıcısına yanıt
    aynen yazdığınız gibi

• çaylaq kullanıcısına yanıt
    KAMPANYA:Nerede hareket,orada bonus!30 Nisan'a kadar DenizBonus'unla toplamda 1750TL ve uzeri harcamaya 40TL bonus kazan!NISAN2 yazip 3280e gonder,baharin keyfini cikar. Detayli bilgi:http://dnz.im/Gy4i3 SMS almamak icin IPTAL SMS yazip 6292'ye gonderebilirsin.DenizBank A.S.

Sms gelmediyse alamazsınız.

• konu hiç anlaşılır değil. kuyumda geçerli değilmiş. konu başında ne yazdığınızı çözemedim.
  • quote:

Denizbonus 1750TL harcama ile birleşirse 1750TL'ye 140TL bonus gelmiş olur ki birleşmesi lazım.

140 gelmez 50+40= 90 gelir.

• Beyler, eger kuyum yoksa klasik gg kampanyalarindan birisi. Ne avantaj var yani ? 1-15 nisan da maximum 100 tl vardi yine

• quote:

Orijinalden alıntı: hakano3

quote:

140 gelmez 50+40= 90 gelir.

Aynen flaş olayını kaçırmışım.

• malitoprak91 M kullanıcısına yanıt
    N11 de olsaydı bonus kampanyası. O zaman da n11 bonus olurdu. Sadece orada harcanırdı.

• Bonus iyi hoş da 117.5 lira kart kullanim ucreti saplamis bu ay en kesin çözüm nedir almak için fikriniz var mi?

• Tiésto kullanıcısına yanıt
    Bonus flaş sadece garanti bankası kartları için. 3*bin tl için 100+50+50 kazanırsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kml_77 K kullanıcısına yanıt
    Mh lerini arayıp ücreti iade etmezseniz kartı kapatın deyin. Onlar da önce iade edemeyiz diycek. Siz başka banka yıllık kart ücreti almıyor onların kartını kullancam siz kapatın deyin. Size bonus olarak yükleyelim diycek yine kabul etmeyin. En son işleme alıyorum diyor veya direk iade ediyor. Kartı kapatmayı işleme alıp telefonu kapattıktan 1 saat sonra ararlar ve iade ediyoruz derler. 5 yıldır bu şekilde kullanıyorum. Hiçbir banka durduk yere müşteri kaybetmek istemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pratik Adam

Mh lerini arayıp ücreti iade etmezseniz kartı kapatın deyin. Onlar da önce iade edemeyiz diycek. Siz başka banka yıllık kart ücreti almıyor onların kartını kullancam siz kapatın deyin. Size bonus olarak yükleyelim diycek yine kabul etmeyin. En son işleme alıyorum diyor veya direk iade ediyor. Kartı kapatmayı işleme alıp telefonu kapattıktan 1 saat sonra ararlar ve iade ediyoruz derler. 5 yıldır bu şekilde kullanıyorum. Hiçbir banka durduk yere müşteri kaybetmek istemez.

Ben de boyle yapacam ama bu ay bonusa cok ihtiyacim var 7 bin liralik taksitli cekim yapmam lazim ya gercekten kapatirsalardiye tirsmiyo degilim ekleme: aradim bilgilere bakti hic itiraz etmeden iade etti . Cunku borcum yok alacagim vardı iade etmem kolaydi oyle yorumladilar sanirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kml_77 -- 15 Nisan 2017; 16:34:38 >

• bonus flaş uygulaması SADECE GARANTİ BANKASININ BONUS KARTLARI İÇİN GEÇERLİDİR

cepteteb veya diğerleri EN FAZLA 50 tl kazanırsınız CEPTETEB İLE %20 İNDİRİMİ İSE AYRI ALIRSINIZ
  • kimyager147 K kullanıcısına yanıt
    Olsun hocam n11 de ihtiyacın ne ise vardır orda harcarsın olur biter

• Flexi kard bonus flaştan katılım yapamıyor. Bonuslarin yarısını uygun görmüşler flexiye. Boşuna yer kaplamasin bari.

• Takip

• quote:

Orijinalden alıntı: dmltnman

Flexi kard bonus flaştan katılım yapamıyor. Bonuslarin yarısını uygun görmüşler flexiye. Boşuna yer kaplamasin bari.

Eminmisin? Daha flaşdan katılıp ekstra puan aldım ben

• quote:

Orijinalden alıntı: samsungj7

quote:

Orijinalden alıntı: dmltnman

Flexi kard bonus flaştan katılım yapamıyor. Bonuslarin yarısını uygun görmüşler flexiye. Boşuna yer kaplamasin bari.

Eminmisin? Daha flaşdan katılıp ekstra puan aldım ben

Kampanyaya katılmak için, Garanti Bonus, Money Bonus, Garanti Bonus Business, Easy, Bonus Sanal kart sahibiyseniz harcama yapmadan önce "Bonus Flaş" uygulamasındaki ''Hemen Katıl'' butonunu tıklayın

Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kart sahibiyseniz kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce, kredi kartınıza kayıtlı cep telefonu numarasından EVET GITTIGIDIYOR01 yazıp, bir boşluk bırakıp, kartın son 6 hanesi ile 3340'a sms göndermeniz gerekmektedir.

Yani flexi bonus flaş ile katılım yapamadigindan bonuslar yarı yarıya..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.